Negativní testy a zpoždění MS. Můžu být těhotná?

weyky
7. lis 2015

Ahojky,vím,že takových témat už tu je spoustu,ale nedá mi to prostě...
Cykly mívám pravidelné 31-33 dní a nyní jsem již 36.DC a na menstruaci to prostě vůbec nevypadá.20DC byl nechráněný sex a právě si myslím,že už by to na testu mělo být vidět,pokud by se něco dělo....Jinak příznaky mám asi víceméně tedy vsugerované,bolesti až křeče v podbřišku,nevolnost a motání hlavy,brnění v prsou,někdy píchání..Také jsem zkontrolovala čípek a mám ho vysoko a zavřený.Před MS jsem ho vždy měla dlouhý.Teplotu neměřím.
Jedno těhotenství mám již za sebou,příznaky byly podobné,ale test mi ukázal ještě před termínem MS ducha.
Myslíte si,že bych i přes negativní testy (31DC,33DC a 35DC) mohla být těhotná,nebo si to jen namlouvám a tělo proto blbne?Vím,že nejste vědmy,ale stalo se vám to někomu?

michalamala99
7. lis 2015

@weyky ahojky,já bych ještě vydržela.já už byla s dcerou v 7+ něco jak si pamatuji ...podle gyndaře a já že si z prd.le udělám test a ono prd.nic mi neukázal,ani ducha a to přitom už bilo srdíčko 😀

weyky
autor
7. lis 2015

@michalamala99 ježiš,tak to jsi mě uklidnila,děkuji 🙂 Tak já tedy ještě vydržím....snad to vyjde stejně jako u Tebe 😀

no_title
7. lis 2015

taky jsem byla jednou těhotná, na gyndě zjistila dr., že se "něco děje" - jakoby se tělo chystalo na těhotenství. Udělala jsem si test a nic. I když jsem těhotná nakonec skutečně byla. O miminko jsem ale hned přišla. Teď jsem taky MS nedostala, tak čekám pár dní a pak půjdu na gyndu, testům moc od té doby nevěřím.

weyky
autor
7. lis 2015

@no_title Tak to držím palce 🙂 Stejně mi to přijde zvláštní,že někomu to ten test neukáže...

no_title
7. lis 2015

@weyky myslím, že u některých je to prostě brzy. Gyndař to vidí dřív, že se "něco" děje, začne se zvětšovat děloha, atd. Ale u mě to bylo asi tím, že se miminko vyvíjelo nesprávně, to taky může být důvod, proč test nefunguje ☹.
Tak teď asi poprvé v životě doufám, že ta mencka fakt nepřijde 😀

weyky
autor
7. lis 2015

@no_title Asi ano...Kdo ví,je mi líto,co Tě potkalo ☹ Tak to doufáme dvě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru