Negativní testy a zpoždění MS. Můžu být těhotná?

weyky
7. lis 2015
Ahojky,vím,že takových témat už tu je spoustu,ale nedá mi to prostě...
Cykly mívám pravidelné 31-33 dní a nyní jsem již 36.DC a na menstruaci to prostě vůbec nevypadá.20DC byl nechráněný sex a právě si myslím,že už by to na testu mělo být vidět,pokud by se něco dělo....Jinak příznaky mám asi víceméně tedy vsugerované,bolesti až křeče v podbřišku,nevolnost a motání hlavy,brnění v prsou,někdy píchání..Také jsem zkontrolovala čípek a mám ho vysoko a zavřený.Před MS jsem ho vždy měla dlouhý.Teplotu neměřím.
Jedno těhotenství mám již za sebou,příznaky byly podobné,ale test mi ukázal ještě před termínem MS ducha.
Myslíte si,že bych i přes negativní testy (31DC,33DC a 35DC) mohla být těhotná,nebo si to jen namlouvám a tělo proto blbne?Vím,že nejste vědmy,ale stalo se vám to někomu?
michalamala99
7. lis 2015
@weyky ahojky,já bych ještě vydržela.já už byla s dcerou v 7+ něco jak si pamatuji ...podle gyndaře a já že si z prd.le udělám test a ono prd.nic mi neukázal,ani ducha a to přitom už bilo srdíčko 😃
weyky
autor
7. lis 2015
@michalamala99 ježiš,tak to jsi mě uklidnila,děkuji 🙂 Tak já tedy ještě vydržím....snad to vyjde stejně jako u Tebe 😃
no_title
7. lis 2015
taky jsem byla jednou těhotná, na gyndě zjistila dr., že se "něco děje" - jakoby se tělo chystalo na těhotenství. Udělala jsem si test a nic. I když jsem těhotná nakonec skutečně byla. O miminko jsem ale hned přišla. Teď jsem taky MS nedostala, tak čekám pár dní a pak půjdu na gyndu, testům moc od té doby nevěřím.
weyky
autor
7. lis 2015
@no_title Tak to držím palce 🙂 Stejně mi to přijde zvláštní,že někomu to ten test neukáže...
no_title
7. lis 2015
@weyky myslím, že u některých je to prostě brzy. Gyndař to vidí dřív, že se "něco" děje, začne se zvětšovat děloha, atd. Ale u mě to bylo asi tím, že se miminko vyvíjelo nesprávně, to taky může být důvod, proč test nefunguje 😞.
Tak teď asi poprvé v životě doufám, že ta mencka fakt nepřijde 😃
weyky
autor
7. lis 2015
@no_title Asi ano...Kdo ví,je mi líto,co Tě potkalo 😞 Tak to doufáme dvě 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli