• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nevolnost a nachlazení, je to příznak těhotenství?

20. května 2014 
Ahojte, jen se chci zeptat, jestli některá z vás neměla podobné příznaky...jsem cca 16 DC - HA jsem vysadila cca před měsícem a od té doby jsem měla cca 3x nechráněný pohlavní styk...MS očekávám cca za 13 dní - jsem zhruba uprostřed cyklu...z ničeho nic mě začalo být nevolno, bolest břicha, pocit na zvracení a do toho se ještě přidalo nachlazení...Pociťuji i zvýšenou teplotu, bolest hlavy a jakoby silnější a častější tlukot srdce než je u mě zvykem. Myslíte, že by to mohly být příznaky těhotenství? Nemáte náhodu některá podobné zkušenosti? Těhu testík už mám koupený ale chci testnout nejdříve v den očekávané MS - teď by to nemělo cenu :slight_smile: Děkuji za reakce.
14. kvě 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla na začátku taky virózu.o) a pak pozitivní testík..
14. kvě 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jj, mě řekli v lékárně, že těhotenství simuluje stav chřipky. Zvýšená teplota, nachlazení může být. Ale tak zase se na to moc neupínej, ať nejsi zklamaná :wink:
15. kvě 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to jako příznak těhotenství měla....akorát mi to došlo až potom, co jsem na testu našla //, do tý doby jsem tomu nevěnovala pozornost :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ak by si aj bola tehotna, tak tieto priznaky urcite nemas tak skoro...doporucujem nesledovat sa a nechat to na prirodu, nie je sposob, ako tomu 100% pomoct..
16. kvě 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já to mám úplně stejně. Cca 3 dny po nechráněným styku mi začaly virózový příznaky, později se přidala nevolnost, pocit na zvracení, bolesti břicha a v kříži, velká únava... No a den po termínu MS (která nepřišla) sice hodně slabý, ale pozitivní TT. Ale taky to souviset nemusí, tak prostě trénuj trpělivost a vydrž :wink:
18. kvě 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky moc za reakce...no uvidíme...testovat budu asi o víkendu. Nachlazení a bolest břicha už přešlo ale naopak vyrazilo akné :frowning2:
20. kvě 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattlyn Já byla "nachlazená" až v podstatě po vynechání MS, pokud jsi to měla už od půlky cyklu, tak se obávám, že to s případným těhotenstvím mělo pramálo společného. Stejně tak ty nevolnosti, ty způsobuje mmj. Hcg hormon a ten je na začátku hoooodně nízko, takže většinou první nevolnosti přijdou právě také až s vynechanou MS anebo i později (já do 8.týdne byla naprosto v pohodě, až na zvýšené pocení a časté lítání na záchod - a pleť alá puberťák - jsem si nepřipadala vůbec těhotně, nic mi nebylo...jo ještě teda jsem měla na dotek o dost citlivější a pevnější prsa :slight_smile:)
20. kvě 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek