Od ovulky den po dni. Snažilky, jak to máte?

europa00
11. říj 2016

Právě mám po plodných dnech aaaaaa teď se bude čekat...moje tělo je bez antikoncepce jak šílené, takže když se mi začne zvedat hladina progesteronu začnou se mi nalívat a bolet prsa...takže stejné příznaky jak v těhu..snad m to pak nezmate .) a co vy snažilky co čekáte na vytoužené 2 čárky...kdy už šílíte s prvníma testama .-)

dyslovka
11. říj 2016

Nejdrive tak 10 dpo podle teploty 🙂 meris bt? 🙂

zuzikuzlik
11. říj 2016

Ahojky taky čekám, ale u mě se nic zvláštního neděje....testovat nejspíše v sobotu...ale nepočítám s tím, že by to vyšlo ☹ tak držim 🙂 pěsti

europa00
autor
11. říj 2016

@dyslovka ahoj já nic nemeřím a raději nic neřeším..me bude stačit ta má šaráda kolem těhu testu .-)ani ovu testy jsem nedělala..poznám své plodné dny podle toho ž ten vaječník cítím..a pak už jsem to neřešila...dnes myslím mám už konec..a jestli ne neřeším protože spermie dokáží přežít i několik dní...mě ovu vychazí právě na pondělí nebo útery tak nějak...a právě minulý měsíc jsem měla z progesteronu stavy skoro jak těhotná...ale to jsme si ještě davali majzla..takže ikdyby se mi prsa zacali nalivat nemuzu tomu přikladat moc velkou váhu .-)

europa00
autor
11. říj 2016

@zuzikuzlik no u prvního těhu jsem to na těle poznala až 3 dny před očekávanou menzes..jo a ještě cca tyden po oplodnění jsem chytl na jeden den horečky a zimnici..jen tak to přišlo a pak ten den odešlo..nic vic asi nidace nevím...

zuzikuzlik
11. říj 2016

@europa00 u prvního jsem nic nepoznala, stav jako před MS a tak jsem si udělala test tři dny před a byli tam //....navíc to vyšlo hned na poprvé bez jakéhokoli počítání atd... ted mě teda celkem bolelo břicho dost, ale jak říkám vubec nevím,,,spíš nic si myslim..

europa00
autor
11. říj 2016

@zuzikuzlik no to poznaš brzy .-) kolik dní šes po ovulaci?

zuzikuzlik
11. říj 2016

to já nevim nějak jsem to neřešila, ani nevim kdy je ale podle mě byla kolem 30,9. a MS čekám o víkendu.. 😉

adel122
11. říj 2016

Ahojky, tak ja jsem tu treti den, tak okoukavam jak mate zmakly ty ovulky a tak 🙂 my se snazime pres rok s prestavkami, ale nikdy jsem nijak memerila BT, ani nedelala ovutesty, i kdyz jich mam doma pozehnane 🙂 mam jen aplikaci menstruacniho kalendare v telefonu, kde mi to vlastne ukazuje i ovulaci a plodne dny, coz je vlastne dost teoreticke 🙂 ted mam treti den zpozdeni s tim ze cykly mam 30 dni... Tak taky cekam i kdyz jsem uz hodne testovala 😀

europa00
autor
11. říj 2016

@adel122 3 dny to už bys měla mít trošku pozitivní tehu test ne? jo joo td je to halo silench bab s silenymi tety ha haa všechny se po určitém věku a snazeni stavame silene testovacky..treba tady holky přily na to že ovulační teast ukazuje pozitivní těhu dríve než těhotensky test .-)takze to tady ficí .-)

adel122
11. říj 2016

@europa00 no ja se musim priznat ze testu mam za 3 dny peknou sbirku 😀 dokonce i jeden ovulacni 😀 neco tam je ale stale cekam, abych pak nebyla zklamana 🙂

adel122
11. říj 2016

Prvni dva sobota, nedele, druhe dva vcera (mamatest), posledni ovutest 🙂

europa00
autor
11. říj 2016

@adel122 jj čarky zřetelne a testuj se od jedne značky mas to lepší...každy tady chvali dr max a hani mamatesty z neukazuji tak silne...no tehu ses teda..ted budu jen drzet palce at vse dobre dopadne...na ultrazvuk asi az tak v 5-6 tydnu drive bych to nehrotila..nejem ze ten ultrazvuk neni moc zazivny pro ten plod ale stejne by tam nevidel nic zasadniho...

adel122
11. říj 2016

@europa00 ja to prave zatim moc nechci resit, i kdyz ve me hloda nejistota, ale stat se muze cokoliv, ze... 🙂

astyna
11. říj 2016

holky zeptám se - poslední menze jsem měla na konci září, měly jste během ovulace pocit nafouklých prsou a byly takové nevrlé? Jsem tak asi 5.den a jsem fakt na odstřel. Prsa mě budí i v noci - cítím jako by mravenčení od bradavek dovnitř, nevím k čemu to přirovnat. Nikdy jsem to neměla - a to už jedno dítě mám. že by silnější projev ovulace?

zuzikuzlik
11. říj 2016

@astyna toto jsem měla teď dvakrát po sobě a nic z toho nebylo a ted po snažení vůbec nic.... 😉 tak tomu nerozumim taky 🙂

astyna
11. říj 2016

@zuzikuzlik

Těhotná být nemůžu - jen mě to fakt zaskočilo. Z podprsenek přetékám 😅 koukala jsem na google a má to víc holek, takže fakt se někdy tak může ovulace "asi" projevovat...

europa00
autor
11. říj 2016

@astyna ahoj ne ovulace ale poovulační projev kdy začne růst hladina progesteronu ..já to minuly nesíc měla taky masakr uplne tehu příznaky ale vedela jsem ze tehu byt nemuzu...pak to splasko nejak před menzes jak začala hladina progesteronu klesat cca po 8-9 dnech...když seš t+ěhu drží se to dale...

astyna
11. říj 2016

@europa00

děkuji za odpověď 🙂

europa00
autor
11. říj 2016

já už ted třeba začínám cítit prsa..ještě to není bolest ale už se ozývají že progesteron stoupá... .-)

europa00
autor
12. říj 2016

tlak v podbříšku..je tady něškdo 1-2 dny po ovulaci?? vím že je ještě brzy..ale proste cítím vlastní delohuuu.-)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru