Opožděná manstruace, po vyvolávačce krev jen jednou

petulka002
3. dub 2013

Ahoj mám zpoždění menstruace devátý den,měla jsem i menstruační bolesti tři dny ale nic víc, včera jsem byla u gynekologa a on mě prohlídnul a řekl že nic špatného nevidí a těhotenství poznat ještě nejde. Dělala jsem si dva testy a oba negativní, u doktora mi píchly vyvolávačku s tím, že do deseti dnů to dostanu, já to dostala hned po hodině ale krev jsem měla jen jednou a množství tak čajová lžička, pak špinění a teď nic. Prosím máte už někdo takové zkušenosti? Děkuji za odpověď

anina32
3. dub 2013

Já dnes začala menstruovat po 13ti dnech zpoždění, dřiv jsem nic takového neznala. sice ještě kojím, ale poslední 3 měsíce jsem už šlapala jak hodinky🙂 Bolesti jsem měla asi před 10 dny, půl hodiny, dost silné, jinak nic. Včera jsem si dělala test, smířená s těhotenství, ale byl negativní. výhledově se budu muset vypravit ke gynekologovi.

petulka002
autor
3. dub 2013

Já taky ještě zpoždění nikdy neměla a ani jsem nekojila, počkám ještě těch pár dní a zajdu si raději ještě jednou k lékaři ☹

alpakovo
3. dub 2013

dámy, to snad je počasím!!! zpoždění téměř 14 dní, těhotenský test negativní, ale projevy jak u menstruace normálně proběhly... též se chystám na prohlídku 😒

petulka002
autor
3. dub 2013

Je to vážně nějaký divný asi se to zpozdilo jako to jaro 😀

adikbs
3. dub 2013

Ahojky,mám stejný problém...14dni zpoždění,měla jsem i minulý měsíc ale dostala jsem to..a tento měsíc je to nastejno a stalé nic,testy stale negativní...co mám dělat? uz jsme si mysleli ze se onečně zadařilo a nic 😕 ☹

petulka002
autor
3. dub 2013

Nejlepší by bylo, zajít si k lékaři, já bych tak dlouho nevydržela čekat 🙂

adikbs
2. kvě 2013

petulka002 - ahojky,ja mela stejny problem,44 dni nic,bolest v podbrisku,sla jsem na gyndu,rekl ze nic nepozna za za tyden,dal mi vyvolavacku, a do tydne ze to prijde...nic neprislo,sla jsem znova,a ze nevidi problem,dal mi podruhe vyvolavacku,a do 3dnu to prislo,ale byla jsem 60dni bez menzesu...
skus testy,a nebo mi bylo řečeno že muzes byt v tom a krví to vypudit ven,ze se blbe uchytí...
uvidis,to bude dobrý..
pij kontryhel,testy,gynda

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru