• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotněla některá z vás při menstruaci?

8. září 2016 
Holky otěhotněla některá z vás 4den MS? :slight_smile:
28. srp 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem otěhotněla asi 6 den MS. Takže za mě určitě.
28. srp 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tonna A plánovaně? Já před dvěma měsícema vysadila Ha. MS tenhle měsíc začala 25 a dnes jsem měla pohl.styk s přítelem nechraněný,tak právě nevím jeslti je to možné =) OVulku netuším kdy mám,když jsem předtím brala Ha ještě jsem se nezorientovala :slight_smile:
28. srp 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ani ne plánovaně, v listopadu jsem vysadila HA, na začátku prosince přišla MS, byla chuť, tak jsem na to vlítli a za měsíc už MS nedorazila a přesně to vycházelo. Ovulku taky netuším kdy mám. To asi zjistíš těma ovulačníma testama.
28. srp 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to máš tak stejně jako já vid? :grinning: Tak uvidím zda MS příští měsíc přijde nebo ne :slight_smile: Jojo ovulačníma testama ale bohužel nikde jsem na ně nenarazila prodavají je v lekárně nebo třeba někde v Rossmanu?
28. srp 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weroniqua1992 No to jo. A bylo to chtěné miminko, ale hodně nás překvapilo, že to bylo hned. Přítel se z toho šoku probíral 9. měsíců :grinning: . Fakt jsem to nečekali. Ovulační testy mají všude v lekárně a maj k tomu třeba i těhu test. Tak pokud to neklapne teď , tak je zkus.
29. srp 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já otěhotněla také během MS, nikdy jsem to neměla tak silné a byla chuť a dopadlo to no :slight_smile:
29. srp 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tonna tak alespon,že bylo chtěné =)to se nedivim,že se ze toho probíral dlouho obzvlášt,když jste to nečekali. Aha,já vetšinou vždycky narazím jen na test v drogerkách testy na ovu nemají co jsem dneska koukala
29. srp 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weroniqua1992 no byl to šok, říkali jsem si, že to třeba bude trvat půl roku a ono hned. Ale člověk asi nikdy neni připravenej když to přijde. A vy taky chcete miminko? Nebo to byla nehoda? Jo ovu testy maj pouze v lékárnách. A je dobrý, že jich je v krabičce asi 5 + 1 těhu. A nestojí to moc peněz.
29. srp 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tonna no jasný to si říká každý vid :slight_smile: někomu to trva dele a nekomu hned což je dobře ušetří to pak alespon stresy a ruzne myšlenky,že není něco v pořádku.No my zatím miminko nechceme tedy ne že nechceme ale bylo by to ve špatný čas nejsme připravený byla to nehoda ale kdyby náhodou i tak by jsme byli štastní =) Uvidím zda přijde za tech pár týdnu MS a udělám radeji testík. Opravdu? Teda tak to se budu muset podívat a nevíš cca cenu?
30. srp 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weroniqua1992 Aha, tak snad to dopadne dobře, i když dobré to bude tak i tak. Víš ono na miminko nebude nikdy vhodný čas. Prostě když to má přijít, tak to přijde. Na ty testy koukni třeba na netu, já našla ceny od 40,- do 300,- kč. Záleží jaký to jsou a kolik jich tam je. A v lékárně ti poradí.
30. srp 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linnhe Jo jo tak to znám, když je chuť tak co se dá dělat. Pokud s tím oba souhlasí :grinning: .
30. srp 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tonna Právě,no uvidíme jak to dopadne =) Prosímtě a měla jsi nějake příznaky už po oplodnění? Je to sice 3 den co jsme měli ten styk ale od včerejška mě divne pálí v podbřišku a dnes trochu taky a mám tam tlaky myslíš,že by to mohlo být uhnízdování nebo něco jinýho? Dobře podívám se a dyžtak nějaký koupím :slight_smile:
30. srp 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak to já asi nic takovýho neměla, je to už přeci jen dlouhá doba a už si to nepamatuju.
30. srp 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj potřebovala bych poradit s přítelem se snažíme už dva měsíce o miminko a pořád to nejde je možné že by k oplodnění došlo během menstruace? Předem děkuji za odpověď
8. zář 2016 v 18:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek