Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Otěhotněla některá z vás při menstruaci?

weroniqua1992
28. srp 2013

Holky otěhotněla některá z vás 4den MS? 🙂

tonna
28. srp 2013

Ahojky, já jsem otěhotněla asi 6 den MS. Takže za mě určitě.

weroniqua1992
autor
28. srp 2013

@tonna A plánovaně? Já před dvěma měsícema vysadila Ha. MS tenhle měsíc začala 25 a dnes jsem měla pohl.styk s přítelem nechraněný,tak právě nevím jeslti je to možné =) OVulku netuším kdy mám,když jsem předtím brala Ha ještě jsem se nezorientovala 🙂

tonna
28. srp 2013

No ani ne plánovaně, v listopadu jsem vysadila HA, na začátku prosince přišla MS, byla chuť, tak jsem na to vlítli a za měsíc už MS nedorazila a přesně to vycházelo. Ovulku taky netuším kdy mám. To asi zjistíš těma ovulačníma testama.

weroniqua1992
autor
28. srp 2013

Tak to máš tak stejně jako já vid? 😀 Tak uvidím zda MS příští měsíc přijde nebo ne 🙂 Jojo ovulačníma testama ale bohužel nikde jsem na ně nenarazila prodavají je v lekárně nebo třeba někde v Rossmanu?

tonna
29. srp 2013

@weroniqua1992 No to jo. A bylo to chtěné miminko, ale hodně nás překvapilo, že to bylo hned. Přítel se z toho šoku probíral 9. měsíců 😀 . Fakt jsem to nečekali. Ovulační testy mají všude v lekárně a maj k tomu třeba i těhu test. Tak pokud to neklapne teď , tak je zkus.

linnhe
29. srp 2013

Já otěhotněla také během MS, nikdy jsem to neměla tak silné a byla chuť a dopadlo to no 🙂

weroniqua1992
autor
29. srp 2013

@tonna tak alespon,že bylo chtěné =)to se nedivim,že se ze toho probíral dlouho obzvlášt,když jste to nečekali. Aha,já vetšinou vždycky narazím jen na test v drogerkách testy na ovu nemají co jsem dneska koukala

tonna
29. srp 2013

@weroniqua1992 no byl to šok, říkali jsem si, že to třeba bude trvat půl roku a ono hned. Ale člověk asi nikdy neni připravenej když to přijde. A vy taky chcete miminko? Nebo to byla nehoda? Jo ovu testy maj pouze v lékárnách. A je dobrý, že jich je v krabičce asi 5 + 1 těhu. A nestojí to moc peněz.

weroniqua1992
autor
30. srp 2013

@tonna no jasný to si říká každý vid 🙂 někomu to trva dele a nekomu hned což je dobře ušetří to pak alespon stresy a ruzne myšlenky,že není něco v pořádku.No my zatím miminko nechceme tedy ne že nechceme ale bylo by to ve špatný čas nejsme připravený byla to nehoda ale kdyby náhodou i tak by jsme byli štastní =) Uvidím zda přijde za tech pár týdnu MS a udělám radeji testík. Opravdu? Teda tak to se budu muset podívat a nevíš cca cenu?

tonna
30. srp 2013

@weroniqua1992 Aha, tak snad to dopadne dobře, i když dobré to bude tak i tak. Víš ono na miminko nebude nikdy vhodný čas. Prostě když to má přijít, tak to přijde. Na ty testy koukni třeba na netu, já našla ceny od 40,- do 300,- kč. Záleží jaký to jsou a kolik jich tam je. A v lékárně ti poradí.

tonna
30. srp 2013

@linnhe Jo jo tak to znám, když je chuť tak co se dá dělat. Pokud s tím oba souhlasí 😀 .

weroniqua1992
autor
30. srp 2013

@tonna Právě,no uvidíme jak to dopadne =) Prosímtě a měla jsi nějake příznaky už po oplodnění? Je to sice 3 den co jsme měli ten styk ale od včerejška mě divne pálí v podbřišku a dnes trochu taky a mám tam tlaky myslíš,že by to mohlo být uhnízdování nebo něco jinýho? Dobře podívám se a dyžtak nějaký koupím 🙂

tonna
30. srp 2013

Hm, tak to já asi nic takovýho neměla, je to už přeci jen dlouhá doba a už si to nepamatuju.

molcice
8. zář 2016

Ahoj potřebovala bych poradit s přítelem se snažíme už dva měsíce o miminko a pořád to nejde je možné že by k oplodnění došlo během menstruace? Předem děkuji za odpověď

Sem začni psát odpověď...

Odešli