• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotněla některá z vás těsně po menstruaci?

22. listopadu 2012 
Ahojky zajímalo by mne, zda některá z vás otěhotněla těsně po MS? Já měla nechráněný styk 5DC, přičemž mám cykly 25 a nebo 28 den. Díky
15. lis 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jááá! druhý den po ukončení
16. lis 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky a bylo to úmyslné.2 dny po skončení a povedlo se mi to už i u dcery.Většinou z toho jsou holčičky tak doufám,že to výjde i teď. :slight_smile:
16. lis 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, já když to tak počítám, tak u prvního těhu jsem čekala holčičku, a termín mi posunovali o týden dříve, takže k otěhu asi podel mě muselo dojít ještě dříve, než v polovině cyklu, u druhého těhu(kluka) mi termín porodu seděl přesně na den, čili na polovinu cyklu:slight_smile:

Tak uvidíme :dizzy_face:
16. lis 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to možné...znám osobně takové případy.
16. lis 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snezenka123 spermie, hlavně ty holčičí mohou vydržet déle, takže ano, teoreticky je to možné a je dost pravděpodobné, že jestli to bude, tak holčička
16. lis 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no presne opravdu nevim po 2 letem snazeni s byvalym pritelem (on se se mnou rozesel) jsem si nasla pritele a otehotnela jsem bud z prvniho ci druheho styku coz bylo 2 dny pred nebo 3 dny po menstruaci a to jeste s 2 cystami.......takze parada to co se mi nepovedlo za 21 let s partnery s kterymi jsem chtela miminko se mi ted povedlo s muzem s kterym jsme ho nechteli ani neplanovali..diky memu veku 37 let interupce nepripada v uvahu takze se snazim smirit s tim ze to po cem jsem vzdy touzila stastna rodina mit asi nebudu
22. lis 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek