Otěhotněly jste po Neofollinu nebo Agolutinu?

dasenka888
1. pro 2014

Ahoj chtěla bych se zeptat, zda někdo z Vás otěhotněl po vyvolavacích injekcích a za jakou dobu ? A je možné otěhotnět po vpíchnutí ? 🙂 Děkuji za názory 🙂

werumka
1. pro 2014

@dasenka888 Vyvolávačka podpoří těhotenství, které vzniklo už před její aplikací - může se stát, že ovulace přišla pozdě, proto se natáhnul cyklus a zároveň ještě nebyl pozitivní test. Pak vyvolávačka těhotenství podpoří. Ale ve chvíli, kdy Ti jí lékař aplikuje, tak už ovulovat nebudeš - je to velká dávka progesteronu, který ovulaci zablokuje.

dasenka888
autor
1. pro 2014

@werumka děkuji za odpověď já někde četla že v kombinaci s těmito dvoumi injekcemi došlo k otěhotnění 🙂 Ale zřejmě k tomu došlo před nimi 🙂

werumka
1. pro 2014

@dasenka888 Jojo, to se právě stává - že dojde k otěhotnění těsně před tou vyvolávačkou a díky tomu progesteronu dojde k tomu, že se vajíčko uchytí a prosperuje.

dasenka888
autor
1. pro 2014

Jo taaak 🙂)) už jsem zase o něco málo chytřejší 🙂) děkuji 🙂))
@werumka

ruze36
3. pro 2014

Dobrý den, mám malinkej dotaz..Měsíc sem neměla menstruaci,děložní čípek na 2 cm tvrdý a tlustý okolo hlen,unavená, prsa nezvikle velká a bolavé bradavky...Došla sem si k doktorce..Pichla mi vivolávčku,když sem přišla domu ještě sem ten den s přítelem trochu užila.. 😠 ,po 3dnech jsem dostala menstraci..Ale bolestivou v kříži a v podbříšku, unavená pořád bych jen spala,pocity na zvracení,strašně náladová, chutě různé,prsa pořád velká a pořád bolí...Menstruace rudě červená jako bych měla vikrvácet..Nevíte co to může bít? děkuji za odpověd.. :/ :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru