Otěhotněly jste po Neofollinu nebo Agolutinu?

dasenka888
1. pro 2014

Ahoj chtěla bych se zeptat, zda někdo z Vás otěhotněl po vyvolavacích injekcích a za jakou dobu ? A je možné otěhotnět po vpíchnutí ? 🙂 Děkuji za názory 🙂

werumka
1. pro 2014

@dasenka888 Vyvolávačka podpoří těhotenství, které vzniklo už před její aplikací - může se stát, že ovulace přišla pozdě, proto se natáhnul cyklus a zároveň ještě nebyl pozitivní test. Pak vyvolávačka těhotenství podpoří. Ale ve chvíli, kdy Ti jí lékař aplikuje, tak už ovulovat nebudeš - je to velká dávka progesteronu, který ovulaci zablokuje.

dasenka888
autor
1. pro 2014

@werumka děkuji za odpověď já někde četla že v kombinaci s těmito dvoumi injekcemi došlo k otěhotnění 🙂 Ale zřejmě k tomu došlo před nimi 🙂

werumka
1. pro 2014

@dasenka888 Jojo, to se právě stává - že dojde k otěhotnění těsně před tou vyvolávačkou a díky tomu progesteronu dojde k tomu, že se vajíčko uchytí a prosperuje.

dasenka888
autor
1. pro 2014

Jo taaak 🙂)) už jsem zase o něco málo chytřejší 🙂) děkuji 🙂))
@werumka

ruze36
3. pro 2014

Dobrý den, mám malinkej dotaz..Měsíc sem neměla menstruaci,děložní čípek na 2 cm tvrdý a tlustý okolo hlen,unavená, prsa nezvikle velká a bolavé bradavky...Došla sem si k doktorce..Pichla mi vivolávčku,když sem přišla domu ještě sem ten den s přítelem trochu užila.. 😠 ,po 3dnech jsem dostala menstraci..Ale bolestivou v kříži a v podbříšku, unavená pořád bych jen spala,pocity na zvracení,strašně náladová, chutě různé,prsa pořád velká a pořád bolí...Menstruace rudě červená jako bych měla vikrvácet..Nevíte co to může bít? děkuji za odpověd.. :/ :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru