Otěhotnění bez ejakulace. Stalo se vám?

mexicanka123
8. pro 2020

Ahoj, stalo se vám některé, že by jste otěhotněli jen po několika zásunech, když muž neejakuloval?
Ptám se za mojí nejlepší kamarádku. Měla pozitivní ovulační test 23.11. odpoledne a 25.11. večer kolem 21:00 h měla s přítelem dá se říci styk, ale s tím, že do ní tak 4krát zasunul a skončili to. Prý "to" na něj ani nešlo jak tvrdí. Mohla by z tohoto otěhotnět? Někteří z našich přátel takto styk provozují neustále, ovšem tedy s rozdílem, že muž ejakuluje mimo. Tak si myslím, že by z tohoto těhotná být neměla. Díky za váš názor

leniczka23
8. pro 2020

Pokud není svatá, tak bez alejakulatu nebude ani těhotenství. Logicky.🤦

kajalka
8. pro 2020

@leniczka23 Tak logicky to úplně není. Mému bývalému tekutina odcházela ještě daleko dřív než před ejakulací, kdo ví, jak to má zmíněný chlap..

trlik
8. pro 2020

Stačí kapka a jsi taťka! No možné to asi je, jestli se mu tvoří "kapička lásky" jak tomu říká můj 😃

astyna88
8. pro 2020

No jeje přerušovaná soulož klasicky 😁😁 kámoška má tak prcka, vystrikal se jí na břicho, pak se už báli, tak vzali kondom a stejně otěhotněla. Není potřeba ejakulátu, dost chlapů "slinta" ještě před.

mexicanka123
autor
8. pro 2020

@astyna88 a ten preejakulat se netvori az tesne pred vyvrcholenim? To uz muze i takto na zacatku? S timhle ja zkusenost nemam😃 vzdy jsem brala prasky. Ale co jsem cetla, tak jsem myslela ze preejakulat se tvori az pred ejakulaci ne na zacatku 🤷‍♀️

astyna88
8. pro 2020

@mexicanka123

To já nevím, jak dlouho sexovali 😁 prostě klasický přerušovaný sex. Jak to kdysi dělali lidí, když nebyly kondomy, antina a jen tělísko s kupou negativ...

Já jediné s ochranou, tomuto neverim.

mumisa
8. pro 2020

Jo, jde to! Díky tomu jsem teď v 6. měsíci :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru