Otěhotnění po vysazení hormonální antikoncepce

petrunka89
19. zář 2016

Zdravím, vysadila jsem HA 1.9. 2016 odmenstruovala jsem, ale pak jsem ještě jednou měla menstruaci asi po 2-3 dnech. Nyní podle výpočtu jsem začala ovulovat v sobotu. S přítelem jsem měla pohlavní styk 2x v sobotu a včera. Jaká je šance, že můžu být těhotná?

no_title
19. zář 2016

po vysazení HA může být cyklus všelijaký. Ovu klidně může ještě být. Podle výpočtů bych se moc neřídila, je to pro průměrné ženy s cyklem 28 dní a tou být nemusíš. Pro sichr mějte styk ob den a ovulaci tak neprošvihnete.

jelinkova17
19. zář 2016

Ahoj, já sem vysadila HA v dubnu a na konci května jsem zjistila že jsem těhotná 🙂 Lepší je prostě to vypustit a zkoušet to, ale ne tak že dnes musíte. My jsme chtěly miminko do čtvrt roka a takhle to bylo milé překvapení 🙂 🙂 Takže se na to nepoutej a uvidíš, že to půjde samo 🙂 🙂

maximys
19. zář 2016

Po vysazení jsem čekala na opravdovou menstruaci, která přišla hned následující měsíc a měsíc na to jsem byla těhotná. Kdy mám ovulaci netuším, ale cyklus jsem mívala před HA pravidelný. Spali jsme spolu přibližně jednou za 2-3 dny, to se prý tak doporučuje kvůli dozrávání spermií, a výsledek uvidíme na konci února 🙂 Každá žena je jiná, některé mívají ovulaci i těsně před nebo po menstruaci, takže na výpočty kašli 😉

lucivalesova
19. zář 2016

Ja vysadila v unoru odmenstruovala a uz jsem to v breznu nedostala a termin mame 27.12😁.Nicmene jsme se milovali protoze byla chut a ne ze musime,zadne plodne dny jsem nehlidala a hlavne jsme na to nemysleli.

krtikkrtovaty
19. zář 2016

Já vysadila začátkem května po cca 10 letech, menses v pohodě, cyklus najel krásně a pravidelně. Chránili jsme se jinak a v srpnu jsme to nechali osudu a hned na poprvé jsem otěhotněla. Ale přijde mi, že je to hrozně individuální. Když si přečteš diskuze tady, tak buď se zařadilo první druhý měsíc, nebo měly holky problémy, že cyklus nenajel a bojují s tím...

lenulinka10
20. zář 2016

Ahojky ja vysadila HA nakonci cervence. A dnes na tentu tohle. Ms ma dorazit v sobotu,tak doufam,ze uz nedorazi 🙂

veruzou
20. zář 2016

já vysadila HA 25.5., 29.5. najela MS a další už nepřišla. ale je to hrozně individuální, já například jsem měla od 13 let cyklus vždycky na den přesně 28 dní, tak se nejspíš moje tělo rychle vzpamatovalo a "hodilo do normálu" ;) K odpovědi na tvou otázku, pravděpodobnost tam je, budu držet palce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru