Otěhotněni v době menstruace. Je to možné?

verusak1995
5. srp 2019

Holky v prvni,druhy den a dnes (coz je třetí den) v dobe menstruace jsme měli nechráněnì sex je možné otěhotnět? Mně by to ani nevadilo jen by mně to zajímalo 🙂 krvácení mi slábne což neni zvykem jelikož vzdy treti a čtvrtý den je docela dost silná. Ale třeba si jen neco namlouvam :D děkuji za odpověďi 🙂

zuzkabrhelova
5. srp 2019

@verusak1995 mozne to je. Můj gynekolog mi říkal že jeho žena takto otěhotněla.

verusak1995
autor
5. srp 2019

@zuzkabrhelova právě že mně to slábne. Tak mi to trošku přijde divné 🙂

sudylichozrout
5. srp 2019

@zuzkabrhelova Myslím, že jsi pana doktora špatně pochopila. Je pravděpodobné, že jeho žena otěhotněla z ovulace krátce po menstruaci ze styku, který probíhal ještě během menstruace. Je to málo časté, ale není to nemožné.
@verusak1995 I kdybys nakrásně otěhotněla, tak to tvé tělo teď ještě ani netuší, takže vůbec nemá smysl špekulírovat o tom, zda jsi či nejsi těhotná 4. den měsíčků. Menstruace nemusí být každý měsíc úplně stejná, tělo není naprogramovaný robot. S pravděpodobností, která se blíží jistotě, těhotná nejsi.

verusak1995
autor
5. srp 2019

@sudylichozrout nemyslela jsem to zle :D jen jsem normálně zeptala. Jestli se to da nebo ne 🙂 ale dotaz zněl jestli se dá otěhotnět nebo ne ne že jsem těhotná :D 🙂

zuzkabrhelova
5. srp 2019

@sudylichozrout to nevím Teda. Říkal mi ze se máme chránit i přes menstruaci ze takto otěhotněla jeho žena. Prý ji říkala že ví co dela a ona mu po ultrazvuku rekla přece si věděl co delas.

j.a.n.i
5. srp 2019

@zuzkabrhelova No, je možné otěhotnět ze styku ke konci MS, pokud spemie dostatečně dlouho počkají na ovulaci, ale otěhotnět ze styku první nebo druhý den MS je prakticky vyloučené pokud nekdo nemá cyklus dlouhý tak 19-20 dnů, tam by to teoreticky i bylo možný.

sudylichozrout
5. srp 2019

@zuzkabrhelova Jak píše @j.a.n.i

verusak1995
autor
5. srp 2019

@j.a.n.i nemyslim hned první dny ms ale kdyz bude pohlavní styk celou MS až do plodnych dnu 🙂 o tomhle jsem se nikdy nezajímala jen mme to ted teprve zajímá 🙂

kafr
5. srp 2019

No, mi moje Mudr tvrdila, že jsou ženy, které mají ovulaci těsně před MS (u mě si spletla cystu s folikulem). Takže čistě teoreticky, když se uvolní vajíčko, den dva putuje vejcovodem, spermie přežijí MS...

jitkaem
5. srp 2019

Ja otehotnela dva dny po MS, kdy (podle straaaasne chytry aplikace v telefonu) bylo riziko poceti nizke... Dneska tu syn beha a je mu temer 16 mesicu 🤣🤣🤣

aselluska
5. srp 2019

Ale ty jsi se ptala, jestli je to možný hned ty první dny viz. tvoje první věta. K čemu ti bude styk po celou MS až do plodných dnů? Když víš, kdy máš plodný dny, proč to musíš dělat i při svých dnech? Jako bych slyšela mojí kamarádku, která ukecala svýho kluka aby si nebral ochranu, protože stejně má své dny a pak tajně doufala, že to vyšlo ... 🙄 no prázdniny ...

verusak1995
autor
5. srp 2019

@aselluska jen mně to zajímá 😃 taky mam takové kamaradky co říkají ne nemůžeš otěhotnět některý pak zase jo můžeš 😃 tákze se ptám 😃 nemusím mít sex celé období MS ono to ani nejde přítel ma.noční a prez den hlidám dcery aby ho nebudili 😃 je to jen.dotaz 🙂

aselluska
5. srp 2019

@kafr A jak si Mudr spletla cystu s folikulem? :D mě před skoro 14 ti dny řekl Dr na prohlídce, že mám na pravém vaječníku malou cystičku a pak jsem měla další den svou obvyklou ovulační bolest, typla bych to taky na záměnu :D

kafr
6. srp 2019

@aselluska prostě viděla dutinku odpovídající velikosti a umístění a pár dní před MS mi tvrdila, že mám posunutou ovulaci, že teď už určitě otěhotním a ať souložíme v době, kdy to bude bolet, že to se uvolňuje vajíčko.
Po 7letech neplodnosti jsem fakt ovulaci poznala, nehledě na to, že to byla 2. cysta. V předchozím cyklu jsem taky jednu měla, když praskla, bolelo to tak, že mě vezla rychlá (prej souložit 😂). O paní doktorce jsem si pomyslela svoje 🐮 a už k ní nechodím. Dál jsem cysty řešila přes CAR.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru