Ovulace 22,23,24.11.2015, ukáže něco těhotenský test?

saries
5. lis 2015

Zdravím všechny 🙂 Moje otázka je dělala jsme si ovu testy. s tím že začatek menstruace byla 14.10.2015 kolem 19.11.2015 ovulacni testy jsem dělala od 21.10. vysledky : 21-22.10 negativní 23-26.10 pozitívní dále jsme netestovala. Myslíte že kdybych si udělala těhotenský test za 2-3 dny tak už by mohl být pozitívní? Čípek je momentálně dole,uzavřený, tuhý. Nebo mám počkat až na den menstruace která má příjít tedy 14.11.2015 🙂.... Snažíme se už 4 měsíce a až tento měsíc jsme jeli podle OVU testu kdyby jich nebylo tak žádné mazlení v té době vlastně ani neproběhne protože přítel měl noční.. Jen díky toho že jsme vlastně zjistila že mám ovulace o hodně dříve než jsem si myslela tak jsme se teda mazlili 🙂.... A ještě jedna otazka není dívné že ovu test je
dny po sobě pozitivní? ( 2 hodiny před testovaním žádné tekutiny a vždy ve stejnou hodinu dělán)

saries
autor
12. lis 2015

Tak je to v HÁJÍÍÍ čípek otevřenyy, měkky začíná mě bolet v podbříšku , takže každou chvíli dostanu menstruaci :( To mě štve fakt :( Holky když zajdu za doktorem že nám nejde otěhotnět co se první zkoumá? Partner nebo já?

lenusaak
12. lis 2015

@saries tak ja MS dostala dneska, takže nic, až zase za měsíc. Jinak určitě partner na spermiogram at se vi 100% na čí straně je problém 😊

saries
autor
12. lis 2015

@lenusaak a prosim to ho mám poslat jen tak nebo potřebuju žádanku od mého gynekologa? 🙂 no tak jsme na tom stejně taky už jsme to byla zkontrolovat a menstruace je tady noo

lenusaak
12. lis 2015

@saries Mně vypisovala žádanku moje gynekoložka, ale dá se tam objednat i tak , alespon u nas v CAR ano bez žádanky.. určitě nebude problém a je dobré vědět na čem člověk je. To máme dneska teda pěkně smulu:-/

saries
autor
12. lis 2015

@lenusaak No právě chci jen jistotu že je partner v pořádku s polodností, já už mám dceru z předešleho vztahu kdy se podařilo ani nevím jak v podstatě a když chceme tak to prostě nevychazí :( . To tedamáme snad ta smula nebude trvat dlouho :-/

adkatt
12. lis 2015

Holky tak ja měla ovu 22.10. A měla jsem to dostat 11.11. A pořád nic. Jen slabý bílý výrok bez zápachu. Ještě netestuju nějak se bojím co tam bude 😢

saries
autor
12. lis 2015

@adkatt tak vytok je celkem běžný i já ho měla než se zmenil v menstruaci :-/..... Já taky netestovala poznala jsme ale podle čípku no že je to stracene že to dostanu :-/..... Ale držíím moc palečky aby ti to vyšlo 🙂

werumka
12. lis 2015

@adkatt Pokud byla ovulace 22. 10., tak menstruace by přišla nejpozději 7. 11., takže pokud doteď nemenstruuješ, tak bych zkusila test.

adkatt
12. lis 2015

@werumka jsem se spletla 😉 ovu 27.10. Ale uz druhy den bolesti jak 1den MS ale pořád nic. Tak buď dojde nebo ne... Ještě tomu dáváme volný průběh.

lenusaak
13. lis 2015

@adkatt ja ovu 28 a uz jsem to dostala 😞 preji hodne stesticka a urcite bych testla at vis na cem si😊 ale aspon si rozumna netestujes pred MS jako ja , akorat nervy z toho a vyhozeny penize 😀

lenusaak
13. lis 2015

@saries já byla dnes u doktorky a budeme začínat s IVF, nema pry smysl to dál zkoušet přirozeně 🙂 tak snad tohle bude bez problému..

adkatt
13. lis 2015

@lenusaak ja ještě počkám do pondělí. U dcerky jsem měla pozitivní test az v 6 týdnu 😉

saries
autor
19. lis 2015

Ahoj holky... 12 jsem dostala menstruaci mela jsme ji 4 dny... od 5 dne jsme kontrolovala cipek 17 dne zavreny, vcera take dneska (tedka) otevřený u čípku je hodně hustého hlenu.... Fakt je možné že mám ovulaci takovou chviličku po menstruaci ? 😖

bmiusinka
19. lis 2015

@saries Ahoj já měla 14.10.2015 první den menstr.A plodné dny mi vyšli okolo 30-31.10.A ted mám na testu tohle 🙂 🙂 🙂

michalamala99
20. lis 2015

@bmiusinka jé tak to gratuluji.a to sis dělala až včera první test,nebo i dříve?

bmiusinka
20. lis 2015

@michalamala99 Test jsem dělala16.11.

bmiusinka
20. lis 2015

@michalamala99 Děkuji moc 🙂

saries
autor
8. pro 2015

Ahoj holky no tento měsic jsme vzdala ovu testy, cipek atd ( ale snažili jsme se poroz jsme si nedavali)... jelikož mam nejake problemy ze zady a je prej lepší to vylečit aby to v těhu nedělalo neplechu , tedka čekam za 2 dny menstruaci tak uvidíme už ani nečekám že by snad nahodou nepřišla.... asi to bude lepší když si dám doporadku zada a pak zase začnem byla jsem i u gynekologa a ten teda přítele poslal na spermiograf tak uvidíme 🙂.. Chci se zeptat zda má některá zkušenosti s tím co nasleduje kdyby mu vyšel špatně? Nebo kdyby mu vyšel dobře ale prostě to nejde to budou pak vyšetřovat mě?... Musim upřesnit že jedno dítko už mám s expřítelem a malá se povedla vlastne ani nevím jak protože jsem se nesnažili a s tímto přítelem hodně chceme a prostě to nejde takže si myslím že asi chyba ve mě nebude no kdo ví. 😕

lenusaak
8. pro 2015

@saries možná má někdo jiné zkušenosti , ale písnu co nám nejdříve nabízeli v CAR. U mě je teda situace jiná , ale co je takový bežny postup jsem taky poznala. Přítel na spermiogram, pokud vyjde relativně dobře nebo i špatně, vetšinou chtějí aby se za 3 mesice opakoval, aby věděli, zda to byl jeho nejlepší nebo naopak nejhorší vysledek. Jestliže vyjde špatně- s tím tuto zkušenost nemám asi se nejspíše čeka až na ten další a popř se nasadí nějaka lečba partnerovi. Tobě by měli vzit hormonálni profil bez ohledu na vysledek speriogramu. Pokud spermiogram vyjde dobře tak dále navrhují další vyšetření jako je fregmentace spermii jejich DNA, dále navrhuji Postokiatální test ( PTC test) zkráceně je to test při kterém se zjistí, zda spermie projdou hrdlem, provádí se v období ovulace, kdy máte s partnerem sex a po sexu nejpozdeji do cca 12 hodin bez osprchování, se musíš dostavit na vyšetření . Dále se navrhuje inseminace... víc nevím , ja jdu na umělé, takže me nakonec toto všechno minulo. 😕

saries
autor
8. pro 2015

@lenusaak Děkujii mocc 🙂 za odpověd aspon tak nějak zvěžně vím 🙂 co by nás popřípadě čekalo 🙂

saries
autor
12. pro 2015

@pekkaa Zdravím Vás chci se jen zeptat mám 2 dny zpoždění do včrejska bazálka 37.00 , ale dnes bazalka 36,9 je to jen o trosilinku ale myslíte že už mužu čekat MS i když klesla jen opravdu malinko ? 🙂

pekkaa
12. pro 2015

@saries 0.1 fakt neni nic. Nemusi to jeste nic znamenat... Muze, ale nemusi🙂.. Muze to byt jenom maly vykyv teploty, ktery je uplne normalni. Malo kdy se to drzi stale na jedne konstantni teplote. Dulezitejsi je prumer teplot a jejich rozdil oproti prumeru pred ovulaci.
Nekomu pak klesa teplota postupne uz treba 2 dny pred ms. Nekomu az skokove v den zacatku ms. Nekomu klesa az v prubehu ms.
Je to vzdy kolem ms, ale presny den klesani je individualni.
Mne klesala skokove v den zacatku ms.

saries
autor
12. pro 2015

Děkuji měřila jsme celý cyklus :před ovu tak těch 36.5, 36.6 🙂 a po ovulce se držrla stéle na 37. mac 37.1 a tedka právě jsem se až lekla když jsem tam viděla 36 ale tak 39.9 snad nic neznamená 🙂 Mám dost příznaku těhu něco jako u první dcerky :-/, tetovat chci až v pondělí 🙂 tak snad MS nepříjde byl by to krásnýýý dáreček pod stromeček 🙂. nU A KDYBY TO nevyšlo tak už máme vypsanou žádanku na spermograf tak se uvidí 🙂.

pekkaa
12. pro 2015

@saries tady je muj graf kdy jsem otehotnela. Mam dlouhe cykly..
Ale co jsem ti chtela ukazat je, ze ty teploty malinko kolisaji a je to uplne ok.
Ten vyraznejsi pokles co tam je je uhnizdeni

saries
autor
12. pro 2015

@pekkaa Děkuji 🙂 tak snad bude vše OK 🙂 v pondělí pisnu zda se zarařilo nebo zase nic 🙂

pekkaa
12. pro 2015

@saries urcite dej vedet. Drzim palce!

saries
autor
14. pro 2015

@pekkaa Tak testik ani snad nebudu dělat bazální teplota je 36.8 takže čekám že menstruace bohužel dorazí :-/

pekkaa
14. pro 2015

@saries a kolik dnu od ovulace jsi ted?

saries
autor
14. pro 2015

@pekkaa 15 dní 🙂 .. no už jsme přítele obědnala na spermiogram 🙂 No je to fakt divné měsíčky mívám přesně na minutu ale je pravda že jsme dost nachlazená tak možná proto to zpoždění

saries
autor
14. pro 2015

čipek je pořád vzalu nahoře, zavřený kolem na něm takový hustý bílí povlak tak už aby menstruace přišla protože mě to fakt štve, no spíš mrzí že se nám prostě nedaří 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru