Pepino a Dr. Max. Co myslíte?

lauri98
12. kvě 2022

Ahojky holky 🤗,
Našla jsem recenze na tyto dva TT, ale poměrně staré, tak jsem se chtěla zeptat na novější zkušenosti 😊.

Jsem dnes 12 DPO, dělala jsem si TT Pepino a vyšel mi duch poměrně viditelný a v limitu, ovšem Dr.Max lehce nenápadný náznak, který vidim pouze z nějakého úhlu a beru ho jako negativní a to jsem na něj četla sice starší, ale dost pozitivních ohlasů 🤷🏼‍♀️.

Přiložím foto Pepina, co myslíte ?

Jinak samozřejmě budu testovat o par dní později, ale zajímali by mě vaše zkušenosti s testy 🙂.

PS:Pokud tady někde jsou nynější diskuze na tyto testy, tak se moc omlouvám, asi už jsem slepá 🙈😀

nat
12. kvě 2022

@lauri98 Dr.Max test jeden z testu ktery ma nejmene barviva,doporucuji mamatest jako jediny mi ukazal hned a dobre a Dr.Max skooro nic 🙂

lauri98
autor
12. kvě 2022

@nat Joo, mamatest, ten je teď snad všude vyprodaný 🙈😃. Pokusím se ho sehnat, děkuji za názor 😊

jako_mala_holka
12. kvě 2022

Já měla dr max 12dpo krásného ducha, překvapil mě, normálně bych ho nekoupila, ale nechtělo se mi shánět jiný... Pepino jsem nikdy nezkoušela

jako_mala_holka
12. kvě 2022

Ještě mám dobré zkušenosti s Livsane testy, případně jednoznačný je clearblue digitální

lauri98
autor
12. kvě 2022

Super, vyzkousim😊 Hele holky a toho ducha tam vidíte ?🙈 Já mám totiž celý den vykoukaný oči, jako ryska mi to teda nepřipadá 🤷🏼‍♀️.

nat
12. kvě 2022

@lauri98 je tam mooc hezky videt vypada to dost nadejne 🙂

lauri98
autor
12. kvě 2022

@nat Tak snad☘️ Ja už se totiž bala, ze si to snad domyslim 😀. Děkuji 😊

jako_mala_holka
12. kvě 2022

@lauri98 cosi tam vidím, určitě zkus třeba o víkendu další

lauri98
autor
12. kvě 2022

@jako_mala_holka Zkusím, snad to do víkendu vydrzim,jsem napjatá😀☘️.
Děkuji 😊

katherine177
12. kvě 2022

@lauri98 měla jsem takového ducha 4 dny před ms, sílil obden .Pepino hezky ukazoval ,na testu dr.max nic nebylo vidět .

nat
12. kvě 2022

@lauri98 tohle urcite neni vidina 😀 Preji at sili a sili 🙂

lauri98
autor
12. kvě 2022

@katherine177 Taky mi přijde, že ten Max je trochu líný něco ukázat 😀😀.

lauri98
autor
12. kvě 2022

@nat To jsem ráda 🙈😀 Moc, moc děkuji ☘️😊

bereni
13. kvě 2022

@lauri98 drmax mi tedka taky nic neukazal skoro a ostatni test dost💁‍♀️ Takze za me velky spatny. Hele kup ClearBlue nedigitalni, ten vcasny. Naprosto okamzite mi ukazal dve carky.

jjasmina
13. kvě 2022

@lauri98 test dr max je o ničem, jinak je to tam myslím ❤️

martulka88
13. kvě 2022

@lauri98 Max je naprd - asi má méně barviva (vlastní zkušenost). Já jsem nedala dopustit na Mamatest a clearblue digi (tem jsem si udělala, když mi GS ukázal už ducha).

vikysek0987
13. kvě 2022

@lauri98 Udělej digitální a budeš mít jasno,nemusíš lovit duchy...Dnes jsou všechny testy na nic,na všech zde zmíněných, kromě Livsane měly holky duchy a těhotné nebyly (Pepino a Mamatest jsou v tomto číslo jedna)Je toho plný internet...Těžko dnes vybrat spolehlivý test 🤷‍♀️Každopádně když vidíš dušíka i na jiném, tak je to jasné....Držím palce😊

jako_mala_holka
13. kvě 2022

@vikysek0987 já třeba měla ducha jen když jsem byla těhotná, ať už to byl dr max, Livsane, mamatest i nějaké další... Prostě jinak bílo... A to jsem vždycky testovala dost brzy, třeba od 10-12dpo 🙂 takže za mě ok

lauri98
autor
13. kvě 2022

Tak holky, samozřejmě jsem nevydržela a udělala jsem test zkusila jsem zas Dr.Max a už v limitu mi ukázal velmi, velmi slabou čárku. Takže za mě teda taky nic moc, o víkendu vlítnu na další testy asi zkusím ten digi, nebo klasiku od clearblue a uvidíme 😊. Moc děkuji všem za názory, uklidnilo mě to 😊, tak snad bude sílit a nebude to falešňák, ikdyž ten nadměrný hlad asi falešný nebude 😀.

lauri98
autor
13. kvě 2022

Tak jsem koukala na ten včerejší, nechala jsem ho položený v koupelně a po jednom dnu se trochu rozhoupal 😂.

jako_mala_holka
13. kvě 2022

@lauri98 zatím si myslím, že to vypadá dobře, držím palce

lauri98
autor
13. kvě 2022

@jako_mala_holka Moc děkuji 💜
Taky jsem zvědavá a trochu nervózní 🙈

nat
13. kvě 2022

@lauri98 no to uz je lepsi 😀

martulka88
13. kvě 2022

@jako_mala_holka Přesně jako já - cyklus 28dnů, ovulace byla 14.-15.den (dle BT) a test 5dnů do MS a vždy duch jen tehdy, když jsem byla těhotná. Ale já testovala jen GS, dr.Max a Clearblue digitál. A Max měl vždy čárku slabší. Proto jsem ho použila, když nebylo zbytí.

lauri98
autor
13. kvě 2022

Holky, tak asi nic 🥺. Začala jsem lehce krvacet, takže se asi rozjede nakonec MS.. Ach jo😔

martulka88
14. kvě 2022

@lauri98 To můžeš, ikdyž budeš těhotná. Dej tomu čas - který den by měla přijít MS?

lauri98
autor
14. kvě 2022

@martulka88 Už tomu moc nevěřím, mám velké bolesti jako při mé běžné menstruace a je silná 😒.
Měla přijít předevčírem.

martulka88
14. kvě 2022

@lauri98 To mě mrzí 🥺

lauri98
autor
14. kvě 2022

@martulka88 Mě taky 😞. Ale není všem dnům konec, jednou se zadařit musí 😊.

martulka88
14. kvě 2022

@lauri98 Přesně tak ☺️