Pepino a Dr. Max. Co myslíte?

lauri98
12. kvě 2022

Ahojky holky 🤗,
Našla jsem recenze na tyto dva TT, ale poměrně staré, tak jsem se chtěla zeptat na novější zkušenosti 😊.

Jsem dnes 12 DPO, dělala jsem si TT Pepino a vyšel mi duch poměrně viditelný a v limitu, ovšem Dr.Max lehce nenápadný náznak, který vidim pouze z nějakého úhlu a beru ho jako negativní a to jsem na něj četla sice starší, ale dost pozitivních ohlasů 🤷🏼‍♀️.

Přiložím foto Pepina, co myslíte ?

Jinak samozřejmě budu testovat o par dní později, ale zajímali by mě vaše zkušenosti s testy 🙂.

PS:Pokud tady někde jsou nynější diskuze na tyto testy, tak se moc omlouvám, asi už jsem slepá 🙈😀

nat
12. kvě 2022

@lauri98 Dr.Max test jeden z testu ktery ma nejmene barviva,doporucuji mamatest jako jediny mi ukazal hned a dobre a Dr.Max skooro nic 🙂

lauri98
autor
12. kvě 2022

@nat Joo, mamatest, ten je teď snad všude vyprodaný 🙈😃. Pokusím se ho sehnat, děkuji za názor 😊

jako_mala_holka
12. kvě 2022

Já měla dr max 12dpo krásného ducha, překvapil mě, normálně bych ho nekoupila, ale nechtělo se mi shánět jiný... Pepino jsem nikdy nezkoušela

jako_mala_holka
12. kvě 2022

Ještě mám dobré zkušenosti s Livsane testy, případně jednoznačný je clearblue digitální

lauri98
autor
12. kvě 2022

Super, vyzkousim😊 Hele holky a toho ducha tam vidíte ?🙈 Já mám totiž celý den vykoukaný oči, jako ryska mi to teda nepřipadá 🤷🏼‍♀️.

nat
12. kvě 2022

@lauri98 je tam mooc hezky videt vypada to dost nadejne 🙂

lauri98
autor
12. kvě 2022

@nat Tak snad☘️ Ja už se totiž bala, ze si to snad domyslim 😀. Děkuji 😊

jako_mala_holka
12. kvě 2022

@lauri98 cosi tam vidím, určitě zkus třeba o víkendu další

lauri98
autor
12. kvě 2022

@jako_mala_holka Zkusím, snad to do víkendu vydrzim,jsem napjatá😀☘️.
Děkuji 😊

katherine177
12. kvě 2022

@lauri98 měla jsem takového ducha 4 dny před ms, sílil obden .Pepino hezky ukazoval ,na testu dr.max nic nebylo vidět .

nat
12. kvě 2022

@lauri98 tohle urcite neni vidina 😀 Preji at sili a sili 🙂

lauri98
autor
12. kvě 2022

@katherine177 Taky mi přijde, že ten Max je trochu líný něco ukázat 😀😀.

lauri98
autor
12. kvě 2022

@nat To jsem ráda 🙈😀 Moc, moc děkuji ☘️😊

bereni
13. kvě 2022

@lauri98 drmax mi tedka taky nic neukazal skoro a ostatni test dost💁‍♀️ Takze za me velky spatny. Hele kup ClearBlue nedigitalni, ten vcasny. Naprosto okamzite mi ukazal dve carky.

jjasmina
13. kvě 2022

@lauri98 test dr max je o ničem, jinak je to tam myslím ❤️

martulka88
13. kvě 2022

@lauri98 Max je naprd - asi má méně barviva (vlastní zkušenost). Já jsem nedala dopustit na Mamatest a clearblue digi (tem jsem si udělala, když mi GS ukázal už ducha).

vikysek0987
13. kvě 2022

@lauri98 Udělej digitální a budeš mít jasno,nemusíš lovit duchy...Dnes jsou všechny testy na nic,na všech zde zmíněných, kromě Livsane měly holky duchy a těhotné nebyly (Pepino a Mamatest jsou v tomto číslo jedna)Je toho plný internet...Těžko dnes vybrat spolehlivý test 🤷‍♀️Každopádně když vidíš dušíka i na jiném, tak je to jasné....Držím palce😊

jako_mala_holka
13. kvě 2022

@vikysek0987 já třeba měla ducha jen když jsem byla těhotná, ať už to byl dr max, Livsane, mamatest i nějaké další... Prostě jinak bílo... A to jsem vždycky testovala dost brzy, třeba od 10-12dpo 🙂 takže za mě ok

lauri98
autor
13. kvě 2022

Tak holky, samozřejmě jsem nevydržela a udělala jsem test zkusila jsem zas Dr.Max a už v limitu mi ukázal velmi, velmi slabou čárku. Takže za mě teda taky nic moc, o víkendu vlítnu na další testy asi zkusím ten digi, nebo klasiku od clearblue a uvidíme 😊. Moc děkuji všem za názory, uklidnilo mě to 😊, tak snad bude sílit a nebude to falešňák, ikdyž ten nadměrný hlad asi falešný nebude 😀.

lauri98
autor
13. kvě 2022

Tak jsem koukala na ten včerejší, nechala jsem ho položený v koupelně a po jednom dnu se trochu rozhoupal 😂.

jako_mala_holka
13. kvě 2022

@lauri98 zatím si myslím, že to vypadá dobře, držím palce

lauri98
autor
13. kvě 2022

@jako_mala_holka Moc děkuji 💜
Taky jsem zvědavá a trochu nervózní 🙈

nat
13. kvě 2022

@lauri98 no to uz je lepsi 😀

martulka88
13. kvě 2022

@jako_mala_holka Přesně jako já - cyklus 28dnů, ovulace byla 14.-15.den (dle BT) a test 5dnů do MS a vždy duch jen tehdy, když jsem byla těhotná. Ale já testovala jen GS, dr.Max a Clearblue digitál. A Max měl vždy čárku slabší. Proto jsem ho použila, když nebylo zbytí.

lauri98
autor
13. kvě 2022

Holky, tak asi nic 🥺. Začala jsem lehce krvacet, takže se asi rozjede nakonec MS.. Ach jo😔

martulka88
14. kvě 2022

@lauri98 To můžeš, ikdyž budeš těhotná. Dej tomu čas - který den by měla přijít MS?

lauri98
autor
14. kvě 2022

@martulka88 Už tomu moc nevěřím, mám velké bolesti jako při mé běžné menstruace a je silná 😒.
Měla přijít předevčírem.

martulka88
14. kvě 2022

@lauri98 To mě mrzí 🥺

lauri98
autor
14. kvě 2022

@martulka88 Mě taky 😞. Ale není všem dnům konec, jednou se zadařit musí 😊.

martulka88
14. kvě 2022

@lauri98 Přesně tak ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru