Zkušenosti s těhotenským testem Pepino

evjun
5. led 2018

Ahoj,zajimaly by me vase zkusenosti s tehotenskym testem Pepino-citlivost 10. Dnes mi ukazal slabou druhou carku,menstruaci mam dostat zitra. Nasla jsem nejake stare diskuze,ze neni spolehlivy,urcite zkusim jeste jiny,jen by me zajimalo,jestli je vazne porad tak nespolehlivy a ukazuje falesnou pozitivitu,jak jsem nasla ve starych diskuzich. Dekuji.

littleannie
5. led 2018

Ahoj, mě ukázal taky 10dpo slabou čárku. Nebrala sem to ale vážně, protože jsem taky četla, že jsou nespolehlivé, ale nakonec těhotná opravdu jsem, takže mi nelhal. 👍 myslím, ale že to byl duch po limitu dokonce.

elinkal
5. led 2018

Me nelhal, den po vynechane menstruaci silna carka a tehotna jsem byla.

misa357
5. led 2018

Já je testovala nesčetněkrát a nikdy nelhali.

evjun
autor
5. led 2018

@misa357
@elinkal
@littleannie Dekuji,delate mi radost 🙂

aviho
5. led 2018

taky vyzkoušeno a fungoval jak měl 🙂

35_a_budu_mamka
5. led 2018

Ja pouzivala pred dvema lety v lednu jen Pepino a ukazal (spravne) tehotenstvi v den ocekavane mens., takze za mne 👍

veronka_123
5. led 2018

u mě taky fungoval už 2 dni před očekávanou MS 🙂

marki00
5. led 2018

Mně nedělal falešné duchy, tzn.ze vždy ukazoval pravdive, ale ta čárka byla často dost slabá (oproti jiné značce).

jancabr
5. led 2018

mě před lety taky zafungoval spolehlivě. Používala jsem tuto značku i na kontrolní testování, když jsem brala HA.
Jo, máte někdo zkušenosti s prošlým těhotenským testem? Mohl by fungovat? Našla jsem teď jeden zapadlý ve skříňce a má trvanlivost do září 2017 😀

zvedavec2
5. led 2018

Spolehlivost.

lenik93
5. led 2018

Ahojky, mě nelhal 🙂 1.měsíc byla / a další měsíc snad už 3dny před MS mi ukázal // - duch a těhotná sem doopravdy byla, takže nevim, za mě dobré 🙂

dominika07
5. led 2018

Mě ukazoval ještě 8 dní po vynechání MS jen jednu čárku, ikdyž jsem těhotná byla.

zardia
17. led 2018

@dominika07 a kdz to bylo prosim? mne ukazuje strasne slabou carku, ale test je modry, kdysi byvalizelene a ty byli lepsi asi nebo ja nevim..

pavlina30
17. led 2018

Mě vždy ukázal správně 😉

dominika07
21. led 2018

@zardia někdy na začátku července, asi čtyři testy mi ukázaly jen jednu čárku. Až 11 den po vynechání se mi objevila strašně slabá druhá čárka a dneska jsem ve 33tt 🙂

katakabrt
10. srp 2019

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru