Testy Pepino. Máte s nimi zkušenost?

janccaaa
8. pro 2022

Našla jsem už víc diskuzí na téma falešných duchu u testů pepino, ale spíš staršího data. Máte někdo zkušenost? Už mi vyšel duch hned v limitu na 4. testu, je to možné, že je to falešné u všech?🙈Na testu dr. Max nic moc nevidím....

katherine177
8. pro 2022

@janccaaa řekla bych ,že to nebude falešné ,tolik testů a na všech duch a Dr.max má míň barviva

lencaa11
8. pro 2022

@janccaaa ano možné to je bylo to tu nedávno radši z Benu lekarny ,Dr max,nebo z Rosmannu foto z TT Dr max máte ??

janccaaa
autor
8. pro 2022

@katherine177 no je to zvláštní 🙈 věřila bych, že třeba jeden ze 4 může být vadný, ale všechny? To by nemělo smysl vyrábět ani 🙈😂

janccaaa
autor
8. pro 2022

@lencaa11 Mno, byla nouze a jinam jsem se nedostala.. Dr. Max přikládám, ale nic tam nevidím. A už ej po zaschnutí Teda.

janccaaa
autor
9. pro 2022

@janccaaa
Spodní dnes ráno v limitu, tak asi nic, že? 🙄

nat
9. pro 2022

@janccaaa bohužel negativní,Pepino dělá falešné duchy,je to špatný test....

janccaaa
autor
9. pro 2022

@nat asi jo.. .. Achjo, tak jakej to má smysl, když na 4 testech v limitu vyleze čárka 🙈

lencaa11
9. pro 2022

@janccaaa všechny jsou negativní 😔

nat
9. pro 2022

@janccaaa chápu Vás,měla jsem to samé radost... A pak jsem koupila dr.max a nic ....

janccaaa
autor
9. pro 2022

@nat... To je přesný, no.. Tak nic🙈 Snad příště. 🙏

chlapecektehu
9. pro 2022

@janccaaa bohužel teď se mi stalo úplně to stejný a čárky jsem měla silnější než ty a menstruace se dostavila 🤷🏻‍♀️

janccaaa
autor
9. pro 2022

@chlapecektehu.. To je děs a taky to byl test pepino?

skarma007
12. pro 2022

@janccaaa s Pepino jsem byla spokojená, ale opravdu nehledat duchy! Když jsem byla těhotná, ukázalo mi to hned krásný 2 sytý čárky. Když jsem lovila duchy, těhotná jsem nikdy nebyla

skarma007
12. pro 2022

před 14 měsíci 🙂 asi 1 den zpoždění MS 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru