• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Píchání v podbřišku, zpožděná menstruace. Jsem těhu?

5. července 2013 
Ahoj všem,
mám na Vás zkušené dotaz :slight_smile: beru antikoncepci a menstruaci mam diky ní velice pravidelnou dalo by se říct , že i na den.... před třemi dny jsem to měla dostat ale porad nic a uz me tak tyden bolejí hrooozně prsa nemůžu pořádně ani spát... a dnes ráno mě začalo píchat v podbříšku na obou stranách... zajímalo by mě co si o tom myslíte? Může to být z opožděných měsíčků nebo nějaký příznak těhu ? :fearful: jsem z toho taková docela vyplašená, jelikož ještě neplánujeme... diky za odpovědi . mějte se fajn:slight_smile:
5. črc 2013 v 01:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. když bereš antikoncepci, tak těhotná asi těžko budeš.. :sunglasses:
5. črc 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obracíš se na špatné stránky, doporučuji vestirna.com.
5. črc 2013 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherry_cola5 otěhotnět můžeš i u antikoncepce, pokud máš pochybnosti, udělej si těhotenský test, pokud si prodělala i nějakou virozu tak nemusel být účinek antikoncepce 100% jinak směr gynekologie nebo obvoďák.
5. črc 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska jsem to dostala ale porád citím popícháváni .. zkousela jsem test ale to ted asi nema cenu kdyz jsem to dostala... myslíte že je možnost těhu i pres to že jsem dostala ms?
5. črc 2013 ve 23:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo miluju ty chytráky co prd ví a dělají nejchytřejší pokud jsi to ještě nezjistila tak antikoncepce neni 100 % ochrana :slight_smile: a kdyz jsem nováček a mám dotaz i kdyz né moc na místě tak si nemyslím že je na tom neco špatného .. radši nepiš když ti otázka přijde hloupa :slight_smile:
5. črc 2013 ve 23:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherry_cola5 zajdi za gynekologem. To píchání a zpožděná menzes naznačuje možný zánět nebo jiný gynekologický problém
5. črc 2013 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek