Pidi duch?

jitulka87
31. říj 2018

Ahoj. Prosim, neukamenujte me, vim, ze testovat se ma az po vynechani ms, ale jsem nemocna a bala jsem se si vzit leky. Proto jsem udelala test (jsem teprve 22dc). Vidite pididucha nebo uz blbnu?

janina92
31. říj 2018

@jitulka87 no něco malého vidím...ale je otázkou jestli to není jen ryska 😕

jitulka87
autor
31. říj 2018

@janina92 leky asi vynecham. Ale moc nadeje si nedavam :-/

sudylichozrout
31. říj 2018

@jitulka87 nemas lepsi fotku? Mne to prijde jako stin na drobne nerovnosti testovaciho pole.

leniczka23
31. říj 2018

Nic nevidim..nicmene i kdyby..je nesmysl nebrat si leky jen proto, protoze je moznost tehotenstvi..chovej se tak, jak.kdyby si tehotna nebyla..na vic, pro mimco bude rozhodne lepsi budes-li zdrava..

jitulka87
autor
31. říj 2018

Lepsi foto mit nebudu. Test jsem jiz vyhodila. Ale neva. Diky za nazory.

balogis
31. říj 2018

Já sem asi slepá😶snehobily 🙈

lifemomlucy
31. říj 2018

Já to takto měla taky a bylo to 🙂 já tam ducha vidím 🙂

soleilll
31. říj 2018

@jitulka87 Léky si určitě vezmi - i když bys už byla těhotná, je zárodek tak malý, že "z tebe" si vůbec nic nebere. Klidně si můžeš dát i panáka, protože na plod to zatím nemá žádný vliv. Testuj za pár dní.

kaaaciii
31. říj 2018

Já vidím..

balogis
31. říj 2018

@kaaaciii no sakra ženy a kde co vidíte?fakt si připadám jako slepá😶autorce druhou čárku moc přeji,zkusila sem fotku stáhnout a zkusit různě vyfiltrovat a fakt tam nevidim nic,asi starnu a přicházím o zrak.Každopádně tak jako tak je na test asi brzy.Držím palce

saminomimino
31. říj 2018

vidím,ale jeví se to jako ryska,tohle mi dělalo před MS,když byl duch,byla čárka naružovělá

saminomimino
31. říj 2018

@leniczka23 tak mít podezření na těhu,tak si třeba taky nevezmu sajrajt typu coldrex a pod,ale je fakt že já běžné nemoci neléčím žádnými léky,ale někdo to má jinak

sudylichozrout
31. říj 2018

@saminomimino coldrex je rozpustny paralen a vitamin C. Nic, co by se v tehotenstvi nesmelo. Ba naopak, lepsi srazit teplotu, nez z horecky potratit.

kaaaciii
31. říj 2018

@balogis Já nevím, prostě jí vidím a nemusím jí ani zkoumat delší dobu... 😂🙏

balogis
31. říj 2018

@kaaaciii však říkám,jsem slepá jak patrona😆

leniczka23
31. říj 2018

@saminomimino tehotenstvi resim az kdyz vim ze jsem tehotna..na vic i kdyby tehotna byla, embryo jeste neni napojene na jeji krevni obeh. Proste mi prijde ujete chovat se tak jak.kdybych tehotna byla jeste pred tim nez vubec vim, ze tehotna jsem. Ale kazda podle sveho samozrejme.

jitulka87
autor
31. říj 2018

@leniczka23 ano. Ale dle rady lekarky radeji zadne leky brat nemam (mam strevni chripku a zvracim). Mozna kdybych za sebou nemela tragedii jakou mam, taky bych nic neresila.

leniczka23
31. říj 2018

@jitulka87 ja te v zadnem pripade neodsuzuju, jak jsem psala, kazdy podle sveho a urcite mas pravdu, ze pokud mas za sebou uz treba potrat, tak pak je clovek opatrnejsi..to je zrovna i pripad
@saminomimino a ja to respektuju. Clovek.pak.uz asi premysli hodne dopredu.

jitulka87
autor
31. říj 2018

@leniczka23 potrat ne, ale porod...maly zemrel po 6 tydnech...proto jsem jaka jsem...a bojim se neco podcenit.

saminomimino
31. říj 2018

@sudylichozrout tak Dr mě před urychlovači zdravý typu coldrex varovala ,neni to jen paralen,ale paralen muzu

saminomimino
31. říj 2018

@leniczka23 je to tak,já si teď nevezmu ani paralen a to mě chytl zub a 3tyfny marodím s mocakem a virozou ,ale raději přírodně a odpočinkem v posteli

saminomimino
31. říj 2018

@jitulka87 hrozne,úplně že chapu

leniczka23
31. říj 2018

@jitulka87 tak to me moc mrzi..😔

janina92
31. říj 2018

@jitulka87 To je mi moc líto 😕...pokud těhotná jsi, tak určitě nějakým způsobem na miminko napojena jsi (to by se jinak neříkalo brát kyselinu listovou dopředu tři měsíce, nepít alkohol atd.), každopádně tenhle dusicek je doopravdy mikro, a jak je známo tak paracetamol se jediný v těhotenství může. Takže při takovémto duchu bych si ten paralen asi vzala. Ovšem pokud máš za sebou takovou tragédii, bojíš se cokoliv vzít a vydržíš to, tak ho neber...udělej si čaj s citrónem, dej si nějaké ovoce a zkus se prospat co to jde...přeji hodně štěstí a hlavně zdraví 🍀🙂

ditta01
31. říj 2018

Taky se mi zdá že tam nějaký náznak čárky je
Jinak upřímnou soustrast 😢

balogis
31. říj 2018

Paralen mi v těhotenství i u kojení dovolili

jitulka87
autor
4. lis 2018

Muj pididuchh dneska. Snad ms nedorazi, modlim se

lilienelli
5. lis 2018

@jitulka87 jitulko jsem tady nová.. držím palce ! napište nám pak jak to dopadlo...

jge
5. lis 2018

Vidim na prvnim I krasne silici. Drzim pesti a paralen si klidne vem. 🍀🍀🍀

jitulka87
autor
5. lis 2018

Dneska krasne zesilily...zatim to vypada nadejne. Snad, doufam, verim, ze stesti konecne prislo a uz nas neopusti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru