Po injekci špiním, jsem těhotná?

gabulkafr
30. čer 2017

Ahojky. Mam otazecku. Ted ve ctvrtek jsem byla na gynekologii se spozdenim MS a dostala jsem inekci. Par hodin po inekci jsem zacla spinit ale jen po navsteve zachodu ale spise jen pruhledny hlen a sem tam trochu krve. Tak nevim. Doktorka rekla ze bud prijde MS a kdyz ne tak jsem asi tehotna ona sama zatim nic nevidela. Tak ted jsem jak na trni. Miminko neplanujeme uz mame tri deti. Jinak mam MS pravidelnou a dost silnou a ted me vse mate☹ dekuji za rady

haaaluska
30. čer 2017

Neviem tak mas tri deti a co chces pocut tu.ked mudra nic nevidela tu ti mame co povedat?

slayc
30. čer 2017

@gabulkafr mam takovy dojem, ze jsem nekde cetla, ze MS by mela dojit do tydne od pichnuti snad, tak pockej, a uvidis.

yerry
30. čer 2017

A co test?

gabulkafr
autor
30. čer 2017

@haaaluska asi jsem nikdy tuto nezazila

gabulkafr
autor
30. čer 2017

Tes byl negativni

gabulkafr
autor
30. čer 2017

@haaaluska moudry z nebe nespadl to asi neznate ze?

gabulkafr
autor
30. čer 2017

@slayc budu muset cekat nic jineho mi nezbiva. Kdyz jsem dostala inekci kdysy tak do trech dnu prisla MS. Ale to co se deje ted. Stim nemam zadnou zkusennost.

slayc
30. čer 2017

@gabulkafr hele je to ruzne, nekdo uvadi 4 dny, nekdo 7 dní, nekdo uvadi dokonce 10 dni. Pak bych volala znovu doktorovi. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru