Po jaké době lze zjistit, že jsem těhotna?

kobzulka
7. zář 2006

Ahojky, od patku mam pocit, jako bych byla tehotna-bolest v podbrisku, bolesti prsou, spatne po ranu, ale beru leky na anginu a porad si rikam, ze je mozne, ze je to z toho. Dnes uz je mi lip, leky jsem totiz v utery vysadila. Mam strach, ze to zase nebylo "ono", i kdyz porad mi neni uplne o.k., bolesti citim, ale podstatne min. Test mi vysel negativni, ale asi je jeste brzy. Po jake dobe lze zjistit, jestli jsem tehotna? Menses totiz cekam az kolem 22.9. Coz je jeste dlouha doba. ☹

luca83
22. zář 2006

Tak jsem se vzbudila rano o pul pate s bolestma v brise, ktery me doted neprestaly a dostala jsem MS. ☹ Normalne mam cyklus 27 dni, pritom dnes 31.den. Nikdy se mi to nestalo, takze proto jsem tak doufala. Bohuzel zbytecne. Ale aspon uz vim, na cem jsem. 😖

marguerite
22. zář 2006

Luco já jsem tohle zažila přesně minulý měsíc, MS dycky jako hodinky a tehdy 32dní... a těch testů co padlo 🙂 nezoufat..příště se nám zadaří. Já mám dostat MS až příští týden,tak uvidíme. CO se týče testů, které jsou citlivé... jak moc? Já jsem v lékárně nenašla žádný, který se dá použít ještě před očekávanou MS, ale až 1 den vynechání MS... L

vero
22. zář 2006

Já jsem koupila test RapiClear Direct. Píšou, že je hodně citlivý a že se dá použít už 5. den po oplození. Ještě jsem ho nezkoušela, ale slyšela jsem někde, že je dobrý. 😉

protea
22. zář 2006

Lůco, to je mi líto.
Ale nedá se nic dělat, život jde dál.
Radím ti na mimčo moc nemyslet, nebo vám to just nepůjde.
Psychika dělá hodně, já si říkala že nám to vyjde tak do roka a ono to vyšlo hned.

luca83
22. zář 2006

Vero a kolik ten test stoji? Ja jsem si taky takovy chtela koupit, ale v lekarnach mi rekli, ze znaji jen ty, ktere se daji pouzit prvni den vynechane MS. Ale diky za typ a za znacku, ted aspon muzu rict primo nazev. Marguerite drzim palce!! Snad se zadari aspon tobe. Ja jsem taky vyzkousela za poslednich 10 dni aspon 4 testy a nic... Zadny mesic me to jeste nesebralo jako ted. Proste ted jsem citila, ze je to jiny. ☹

vero
22. zář 2006

Luco, já jsem za něj dala 72 korun. Takže docela dobrá cena. 😉 Já jsem tam šla původně pro jinou značku (prý se dá použít tak 3 - 5 dní po oplodnění), ale tu neměli, tak mi nabídla tuhle. Že se ani nemusí čekat na MS.

luca83
22. zář 2006

A ta druha znacka byla jaka, teda jestli si to pamatujes... A kdy mas v planu si test udelat? 😉

vero
22. zář 2006

Luci, jestli neodolám, tak zítra. Ale možná to nechám až na příští týden. To bude asi týden před MS. Ta druhá značka byla Combo Instatn View, ale nevím, jak moc je kvalitní.

marguerite
22. zář 2006

Tedy Vero ty jsi zlatá..už si to píšu...a dneska to na ně v lékárně vybalím - názvy testíků 🙂 díky moc

marguerite
22. zář 2006

Dávám odkaz..ať víme Luco co v lékárně kupovat
http://www.clearskin2.sk/tehotenske_testy.html

marguerite
22. zář 2006

No a ten druhý jsem našla že stojí cca 40Kč - http://www.patro.cz/p/objects/1074529624.html

Tak do toho holky

vero
22. zář 2006

Tak já mám ten RapiClear - Exclusive. Právě ten mě stál 70 korun. Ale to bude asi v každý lékárně jiný. 😉

wighy
22. zář 2006

ahooojte,
mam jednu otázku.Vedel by mi niekto pomoct? S manzelom sa pokusame o babatko 1 krat. Styri dni po tom som dostala MS ale len na 2 dni, bolelo ma v podbrusi a prsia ma bolia este aj teraz, ranne nevolnosti nemam ale myslim si, ze na to by bolo este skoro.Test som si este nerobila.Citala som o ovulacnom cykle , takze nie som si ista ci zena moze otehotniet 4 dni pre MS, ved podla odbornikov uz nema ovulaciu.Neviem ci mam cakat alebo si urobit test.
Dakujem

papaya
22. zář 2006

Wighy podle mě to možné je a takové případy jsou známy. V tom případě by bylo na test asi ještě brzy, protože bys měla vzhledem k čerstvosti těhotenství nízkou hladinu Hcg, chce to tedy trpělivost a pár dní počkat. Držím palce ať to vyjde 😉

wighy
22. zář 2006

Ahoj Papaya, dakujem ti velmi pekne.Tak teraz som v napati, tak budem musiet trosku vyckat. Uz je tomu 12 dni tak este par vydrzim.Lenze je tu jeden problem, musim sa priznat, ze fajcim, nie vela asi 2-3 denne ale bojim sa aby som tym neohrozila babatko.Preto by som chcela co najskor zistit ci som tehotna.Viem, mala by som prestat a aj tak urobim. Este raz dakujem.Pekny dnicek.

protea
22. zář 2006

Wighy, já jsem taky kuřačka-teď už bývalá.
A kouřila jsem tak deset denně, někdy i patnáct.
Že jsem těhotná jsem zjistila asi týden po oplodnění možná čtrnáct dní.
Do té doby jsem kouřila.
Byla jsem hloupá.
Není to pak jednoduché přestat.Z vlastní zkušenosti ti radím-přestaň ještě než budeš těhotná🙂

wighy
22. zář 2006

Protea, mas pravdu, ani za svet by som tym nechcela ohrozit babo ale ako prestat, len dufam, že mi to prestane chutit ako jednej mojej znamej.Bola velka fajciarka ale ako otehotnela bolo jej z toho zle.

cumacek
22. zář 2006

Přidávám se k holkám Wighy,taky jsem dnes už bývalá kuřačka a přestat s tím nebylo ani trochu jednoduchý.Přestala jsem, jakmile jsem měla podezření, že bych mohla být těhu, ale dalo mi to velkou práci.Kouřila jsem kolem 10ti denně a přiznám se, že i teď bych si někdy s chutí cigaretu dala.Naštěstí odolávám.Proto ti radím, přestaň co nejdřív 🙂

luca83
22. zář 2006

Vero,diky moc, jsi moc hodna. Taky pristi mesic zajdu do lekarny. 😵 Tak az test udelas, napis, budu drzet palce! 😉 Wighy, ja byt tebou,tak pockam, tak za tyden bych koupila test-nektery z tech,o kterych jsme ted tady psali a pak uvidis. Moc drzim palecky, at se ti zadari! A s tim kourenim bych to videla stejne jako protea, opravdu je lepsi pomalu prestavat uz predem (i kdybys tehu jeste nebyla) nez porom prestat ze dne na den, takovy sok pro telo asi taky neni nejlepsi. 😒

cumacek
22. zář 2006

Já si zase myslím že přestat ze dne na den, je to nejlepší, co můžeš udělat, jinak bych si nevěřila 🙂 Ale to je asi u každého jinak

luca83
22. zář 2006

S tim souhlasim, ale zas na druhou stranu chapu, ze to nejde jen tak a kazdy to hned nedokaze, proto si myslim, ze nejlepsi je aspon to omezit a jakmile zjistis, ze jsi tehu prestat uplne, ale uz to nebude takovy sok... Ale ja kuracka nejsem, tak nemuzu soudit, jsem spis zavislak na cokolade a popravde receno vydrzet treba tyden bez cokolady je ma nocni mura, mam pocit, ze bych umrela! 😀

cumacek
22. zář 2006

Každý podle toho, jakou má vůli 🙂 Mě cigarety pomáhaly hlavně ve stresu, nějak mě to uklidňovalo.čokoládu zase já nemusím, tak jednou za čas.No ale hlavně všem přeju, ať mají vůli přestat kouřit, když ne kvůli sobě, tak kvůli miminkům

protea
22. zář 2006

Wighy, to doufej aby ti to v těhu nechutnalo.
Mne to nic nedělalo, než jsem zjistila že jsem těhu.
I teď bych si zapálila, sice už by se mi asi pěkně motala hlava ale jinak by mi to asi nic neudělalo

luca83
22. zář 2006

Holky, pokud mate tak pevnou vuli, ze jste prestali, gratuluju! Jste skvely! A tobe Wighy drzim palce! 😉

wighy
22. zář 2006

Tak tu pevnu volu si budem musiet v sebe najst. Preto by som uz chcela vediet ci som v tom. To by mi urcite dodalo sil. Mam zmiesane pocity, jednu chvilu si myslim,ze urcite som a o par minut som presvedcena, ze urcite nie. Tato neistota je hrozna ale co uz.Zelam vam krasny nadchadzajuci vikend a uzivajte si plnymi duskami tehotenstvo.Ja sa na neho velmi tesim.Snad coskoro. 🙂

luca83
22. zář 2006

Wighy, ja jsem mela pocity uplne stejny. Dnes se mi dostavila MS, mela jsem 4 dny zpozdeni, uz jsem si delala nadeje, ale dnes prislo zklamani. Sice me to vzalo, ale aspon vim, na cem jsem. Je pravda, ze ta nejistota je hrozna, ale zas mas aspon nadeji a muzes si rikat co kdyby, ja si ted rikam : a zase vsechno od znova! 😒 Od tohoto mesice si zacnu merit bazalni teplotu, tak doufam, ze diky tomuto se brzy taky pridam k tehulkam. 😅

wighy
22. zář 2006

Luca83, to mi je luto. Drzim ti palce nech ti to co najskor vyjde. 🙂

luca83
22. zář 2006

Dik moc! Ja uz nejak prestavam doufat, tento mesic jsem byla presvedcena, ze uz se zadarilo a nic.. Mozna kdyz se na to vykaslu, prijde to samo. Ale Dr. mi doporucil, abych si merila bazalni teplotu, takze nemyslet na to a ignorovat to nepujde. 😒

luca83
24. zář 2006

Tak co Vero, jak ti vysel test? Vydrzela jsi to nebo jsi si ho uz udelala? Ja uz nevim,co si myslet, stalo se vam nektere, ze vas po tech vitaminech zacaly bolet prsa? Protoze prestoze mam MS, test mi vysel negativni, prsa me boli dal. A to mi driv nedelalo ani pri MS, az tento mesic, kdyz jsem zacala brat Calibrum Baby Plan. Je mozne, ze je to tim? 😕

marguerite
24. zář 2006

Luco to se mi nezdá...já beru Calibrum už 5 měsíc a nikdy mě ty prsa nebolely tak jako teď. JInak ty testy..o kterých jsme psali..tak jsem byla ve 3 městech - 7lékáren..a nikdy ho nemají..a nemívají, tak to asi vydržím do pátku..kdy má dorazit MS :-P

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru