• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podařilo se nám počít miminko? Pobolívají mě prsa

21. září 2013 
Chtěla bych znát váš názor na mou otázku :slight_smile: V neděli ( minulý týden ) jsme se rozhodli s přítelem, že počnem miminko, tak jsme to teda udělali a ve středu na to jsme to pro jistotu chtěli ještě potvrdit :slight_smile: Je pravděpodobné, že se nám to podařilo??? Od včerejška mě pobolívají prsa, tak to tak trošku si troufám přiřadit k příznakům :D Jsem ráda za každou odpověď nebo názor, děkuju moooooc :wink:
20. zář 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u toho je strašně moc proměnných. Jestli byl správný čas, jestli si měla ovulaci, jestli se podařilo. No, to se prostě nedá určit. Povést se to mohlo, a nemuselo. Vydrž do MS a uvidíš.
20. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, a měla si to spočítané? Myslím plodné dny? Mě třeba bolelo i podbříško a byla sem najednou hrozně unavená...
20. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dotaz...po týdnu od sexu chceš znát výsledek?? :grinning: Počkej, až Ti vynechá MS a udělej si test... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Večer vytáhnu věšteckou kouli a pak ti řeknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
čáry máry abraka dabra,simsala bim...........Nepovedlo :grinning: a nebo zkus 14 dní počkat zda ti příjde MS :grinning:
20. zář 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tady na modrém koniku jsme všechny maminky obdařené 6.tým smyslem-proto ti jiste odpovíme.Za sebe říkám ANO :grinning: :grinning: :wink:
20. zář 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
připomíná mi to moje první snažení před 3 roky:slight_smile:, myslela jsem, že jsem v tom po prvním .... no a malej se počnul až za víc jak rok:slight_smile:, dej tomu čas, někdy se zadaří hned, někdy to trvá, asi za dva týdny po ovulaci si můžeš udělat test, jestli nevíš kdy byla ovulace tak v den očekávané ms případně po
20. zář 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se začali snažit o miminko v březnu 2013 a to jsem si byla jistá, že jsme hned počali, měla jsem všechny příznaky...ale prdlajs, otěhotněla jsem až měsíc na to a přísahám bohu, že mi nebylo vůbec nic,žádné pnutí v prsou,žádná nevolnost.Nyní jsem v šestém měsíci, čekáme chlapečka!Přeji hodně štěstí a držím palečky!!
20. zář 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příznaky těhu se objevují až později (a to i pnutí prsou), možná si to jen strašně moc přeješ a namlouváš si i něco, co není... Já to měla taky tak, moc jsem chtěla, MS nepřišla, příznaky všechny možné,ale test negativní... šla jsem k dr., těhu nepotvrzeno a píchla vyvolávačku... Jen se mi zbláznili hormony...
takže podařit se vám mohlo, ale taky nemuselo - dříve, než v den MS nebo dokonce i týden po ní se to nedozvíš... bohužel... a neřekne Ti to nikdo...
Kdybys hned nepsala dotaz a zkusila si tu pohledat podobná témata, tak se to tam dozvíš...
20. zář 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolí mě vaječníky, může to být rakovina? Poslední dobou samé přihlouplé otázky.
20. zář 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. zář 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej si, jestli dojde MS a udělej si pak test :wink: takhle to fakt nejde říct jestli jsi nebo nejsi těhotná. Já jsem měla těhotenský příznaky každej měsíc, celkem rok a čtvrt. A když jsem pak fakt otěhotněla, vůbec žádnej příznak jsem nezpozorovala
20. zář 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to 50 na 50: Buď jsi těhotná, nebo ne, co chceš slyšet....? Pravděpodobnosti početí v jednom cyklu (teď přesně nevím to číslo) je někde kolem 20 % u zdravého páru a pohlavního styku v době ovulace
21. zář 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek