Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pojďme si zkrátit předlouhý čas při čekání na //

brunetkavalery
4. únor 2016

Ahoj budouci maminky-cekatelky, pokud jste netrpelive jako ja, pocitate dny, teplotu, OVU a MOZNE HNIZDENI, pojdme si zkratit sobu cekani. Pisnete, cim se snazite zamestnat a jak o sebe pecujete🙂
My se snazime teprve 1.mesic.
Ja za sebe muzi rict, ze jeste nikdy jsem na sebe tak nemyslela a nepecovala o sebe. Snazim se chodit cvicit, na masaz, odbourala jsem uspesne veskery stres v praci a v sirsi rodine🙂
Jinak i s manzelem.nas to snazeni uzasne spojilo jeste vice🙂:-*

marla86
5. únor 2016

@juliemichal to vypada dobre, drzim pesti! Ja se odhodlavam merit BT, ale asi jsem na to lina... 🙂

juliemichal
5. únor 2016

@marla86 moc děkuji,jsi hodná 🙂 no já jsem si BT měřila před 2 roky každý měsíc,potom jsem se na to vykašlala a teď po tom potratu,jsem si znova zkusila měřit BT 🙂 jestli se mi dalo tělo do pořádku anebo ne 🙂 ale asi další cyklus na BT budu taky kašlat,jsem taky na to moc líná 😀 😀

luciasek1987
5. únor 2016

ahoj holky.... jsem také 6 DPO... testování proběhne zřejmě v pondělí .. déle to nevydržím :D

marla86
5. únor 2016

@luciasek1987 ja jsem asi taky 6dpo, ale v pondeli je moc brzy, neee, kdyz budu cist jak vsichni testuji tak urcite taky predcasne testnu 😀

juliemichal
5. únor 2016

@marla86 já si myslím,že v pondělí brzo není 🙂 jsme s @luciasek1987 domluvené,že spolu testnem v pondělí 🙂

marla86
5. únor 2016

@juliemichal zensky, tak takhle by to neslo :D ja jsem chtela nejdriv ve stredu, ale takhle nevim jestli to vydrzim ;) :D

brunetkavalery
autor
5. únor 2016

@juliemichal @marla muzu se pridat k Vam.a v pondeli rano testnout s Vami? jsem dnes take 6DPO. Snad to vyjde, strida se.u me pocit nadeje

brunetkavalery
autor
5. únor 2016

A pocit bez nadeje.....☹

juliemichal
5. únor 2016

@marla86 já bych už asi dnes testovala,kdybych jsem se nedohodla s Lucinkou,že budeme spolu testovat v pondělí 🙂 tak se držím a jsem moc ráda 😀 😀 ale docela se i moc bojím ☹

@brunetkavalery určitě můžeš s námi testovat,aspoň nás bude víc 🙂 mě taky zase se vyskytla naděje a nějak tomu začínám i věřit,že se povedlo 🙂 od 3DPO mám hustý bílý výtok,jen nevím zda mám letět k dr v pondělí na kontrolu anebo ne,když jsem v 6ti nedělí,nikdy jsem na ty bílé výtoky netrpěla ☹ ☹

luciasek1987
5. únor 2016

Holky pojdte na to v pondeli 😄😄

juliemichal
5. únor 2016

přesně tak pojďte do toho v to pondělí,ať nejsme sami kdo bude testovat 😀 a všichni budeme 9DPO 🙂

brunetkavalery
autor
5. únor 2016

Dekuji ze me berete mezi sebe- jdem.do toho v pondeli. I kdyz bude test // pozitivni, nic nebude jeste jiste... je to napinavejsi nez detektivka.... ti chlapi maji VE VSEM jednodussi zivot!😀 😀 z toho pocitani (a prozivani) dnu by se pos--li!!

maslicko
5. únor 2016

@marla86 me vydrželo zhruba 2 mesice🙂

juliemichal
5. únor 2016

@brunetkavalery no tak to máš pravdu,kdyby chlapi prožívali to co my tak by to asi nezvládli 😀 bych jsem se tomu nedivila.a máš pravdu nikdy není nic jisté,já jsem třebas ani teď v tom těhu co odešlo neměla pozitivní tt a ani ducha na testu 😀 šla jsem jen ukončit nemocenskou a tam mi dr řekl,že jsem těhu,ale vypadá to na ZT a za 11 dnů jsme se dozvěděla,že to odešlo ☹ nejhorší bylo,že jsem s tím ZT byla smířená,ale za 3 dny co jsem byla znova na gynekologii tak mi dr řekla,že už máme v gestačním váčku i žloutkový,tak mi zase vyrostla naděje a týden po tom už tam nic nebylo ☹ ☹ tak to mě položilo fakt na pusu ☹

maslicko
5. únor 2016

@brunetkavalery
@juliemichal
@luciasek1987 holky dejte pak vědět jak jste dopadli🙂 Já bych taky ráda testovala ale bude to ještě brzo🙂 a chlapi jsou všichni stejný. Mysli si, že to jde všechno samo a netuší jak je to slozite :-!

juliemichal
5. únor 2016

@maslicko určitě dáme vědět 🙂
ty jsi kolik DPO? 🙂

luciasek1987
5. únor 2016

Dame sem vsichni fotku?

marla86
5. únor 2016

Tak ok, tak v pondeli :D Ale nebudu se na to upinat, podle me je brzy 🙂 Holky a pozorujete na sobe neco? Ja teda skoro nic... Navic si ani mejsem stopro jista jestli ovu byla, delala jsem si testy, ale nebyli uplne tak silny jako kontrolni, ale nricho bolelo, verim tedy ze ovu byla. Achjooo! Tak teda v pondeli ;)

marla86
5. únor 2016

@maslicko dekuju za info, uvazuju o nich. Jen by me zajimalo - kontryhel se ma brat jen do ovu, ty kapky cely cyklus?

juliemichal
5. únor 2016

určitě tu dáme všichni testy,ale bojím bojím,že bude negativní 😀

@marla86 podívej se na mé ovu testy a stejně jsem měla ovulaci,jak jsem tu dávala graf tak i BT mi vyznačila ovu 🙂 BT je přesnější než ovu testy 🙂 tady má fotka ovu testu.první 2 jsou pozitivní,jeden dělaný ráno a druhý večer 😀 a jinak ten spodní je na druhý den dělaný 😀 a vůbec nic tam není 😀

marla86
5. únor 2016

@juliemichal ja mela takto, co myslite? No radsi nad tim uz nechci moc badat, prosze si rikam, ze byla. Delala jsem si testy poprve tak nemam srovnami.

juliemichal
5. únor 2016

@marla86 tak já si myslím,že 30.1 mohl být ten testík pozitivní a potom krásný pád toho 31.1 tak to bych brala jako ovulaci 🙂 na mě taky moc nefungují ovu testy,nikdy jsem neměla silnější čárku na ovu testu než na těch co jsem ti posílala 😀

ssaarkas
5. únor 2016

Ahoj @brunetkavalery, o Nosifolu i Gynexu jsem se dočetla tady na Koníkovi, mám za sebou jedno ZT v 9tt, rozhodla jsem se svému tělu trochu pomoci, jsou to jen vitamíny a bylinky bez předpisu. Vím, že psychika a placebo efekt dokáží udělat s člověk hodně, ale s Nosifolem poprvé od vysazení HA cyklus 28 dní, po Gynexu v kombinaci s intenzivním cvičením se citím na pohodu a ovu +-uprostřed cyklu. Teda myslím, že ano, protože mé ovu testy vypadly skoro stejně jako @marla86, doprovázené bolestí v podbřišku a opravdu zvýšené libido 😀

luciasek1987
5. únor 2016

holky já měla ovu takovou..

brunetkavalery
autor
6. únor 2016

Tak ja OVU testy nedelala, ale podle priznaku.ksem mela urcite OVU minuly vikend()30.+31.1). Zvysene libido, krasna plet, pichani v pravem podbrisku, (kde podle dr. Byl pripraven velky folikul...). Byl to 16.+17.den cyklu. A co mne prekvapilo-poprve v zivote pri OVU lehke spineni 2x jasna krev, to je normalni, nemyslite?

ssaarkas
6. únor 2016

Se špiněním při ovu jsem se nikdy nesetkala, ale četla jsem tu, že to zas tak neobvyklé není 🙂 U mě to vždycky značilo nějaký problém, čímž tě ale nechci nějak stresovat.

marla86
6. únor 2016

@brunetkavalery Já jsem to zažila 2x a to hned po dobrání antikoncepce. Doktor mě strašil, že možná půl roku nedostanu menstruaci, ale že se to pak srovná, ale já jsem uplně opačnej případ. První 3 měsíce bez prášků vše šlapalo jak hodinky, při ovu velká bolest břicha a i to špinění, a pak se mi to všechno rozházelo :( Ted vím, že jsme se měli snažit hned, že bylo tělo nastartovaný a že by se asi hned povedlo, ale já jsem chtěla nechat tělo "vyčistit", asi to byla chyba. Ale všeobecně jsem slyšela, že špinění při ovu je dobré znamení ;) Tak si držme palce! :D

marla86
7. únor 2016

Holky, já asi nemám odvahu testovat už zítra. Jak jste na tom? Máte nějaké příznaky? Já nic.

luciasek1987
7. únor 2016

@marla86 no tsky odvahu moc nemam.. A to jsem ji jeste vcera mela :D ale prubnu to.. Maximalne tam nic nebude.... Ale tak podrzime se navzajem 🙂

juliemichal
7. únor 2016

@marla86 no já taky moc odvahu nemám,ale testit budu 😀 už od 3DPO mám dost silný výtok 😀 tak jsem zvědavá co s toho bude,nikdy jsem to neměla a přesně kdyby tam nic nebylo tak se tu všechny podržíme navzájem 🙂