Pojďme si zkrátit předlouhý čas při čekání na //

brunetkavalery
4. únor 2016

Ahoj budouci maminky-cekatelky, pokud jste netrpelive jako ja, pocitate dny, teplotu, OVU a MOZNE HNIZDENI, pojdme si zkratit sobu cekani. Pisnete, cim se snazite zamestnat a jak o sebe pecujete🙂
My se snazime teprve 1.mesic.
Ja za sebe muzi rict, ze jeste nikdy jsem na sebe tak nemyslela a nepecovala o sebe. Snazim se chodit cvicit, na masaz, odbourala jsem uspesne veskery stres v praci a v sirsi rodine🙂
Jinak i s manzelem.nas to snazeni uzasne spojilo jeste vice🙂:-*

maslicko
7. únor 2016

@marla86 Jo, ty kapky beru pořád 🙂

maslicko
7. únor 2016

Holky je možné abych měla ovu a na testu byla čárka slabá?

maslicko
7. únor 2016

@juliemichal no já sem podle mě měla ovu včera 😀 podle hlenu,ale na testu slabá čárka :( ¨je možné, že by mi test třeba ukazoval špatně?

juliemichal
7. únor 2016

@maslicko podívej se tady ty 2 vrchní testy jsou pozitivní,ale nejsou úplně stejné čárky,ten spodní je ze dne ovulace,vůbec nic tam už skoro nebylo.a tady můj graf,kde mi vyznačil ovu,vyznačili mi to stejně 2 grafy 🙂 na někoho nefungují ovu testy,tak,že by měly úplně stejné nebo silnější čárky.vypadal tvůj ovu test aspoň takto?

maslicko
7. únor 2016

@juliemichal No já měla včera test skoro jako ty den druh¨ý na obrázku, tak snad se zadařilo 😀 🙂 asi se na to nedá úplně spoléhat a navíc beru utrogestan, tak možná ž na to má i ten vliv.....ty to máš teda zmáknuté a ten graf si děláš v nějakém programu??

juliemichal
7. únor 2016

@maslicko tak to moc moc držím palečky aby se zadařilo 🙂 já mám obavy,že se u nás asi nezadařilo,když jsme měli sexík denně ☹ no uvidíme,mám to všechno pohnojené tak by to vyjít mohlo 😀 a jinak si zapisuji teploty tady https://www.fertilityfriend.com/ a tady https://www.womenzone.cz/ a potom i do mobilu 🙂

brunetkavalery
autor
7. únor 2016

Ahoj holky, zitra jdeme na to! budu testovat asi kolem seste rano, dam sem foto. V koik budete testovay Vy? Pisnete sem pak hned🙂

werik153
7. únor 2016

@maslicko Já jsem to taky tak měla, že jsem měla pocit že ovu mám....a Dr.max neukazoval nic...tak jsem si koupila testy Prenatal za 73,- 5ks....a ejhle....pozitivní ;) 🙂

marla86
7. únor 2016

@werik153 ahoj, prosímtě tyto testy jsou normálně z lékárny?

werik153
7. únor 2016

@marla86 jj kupovala jsem ho v klasické lékárně v ty jak má takový ten zelený nápis Lékárna. 🙂 a zatím teda to vypadá že nekecali a trefila jsem se přímo do ovu, uvidím zítra, tak mi držte palce 🙂

juliemichal
7. únor 2016

@brunetkavalery ahojky já testit budu kolem 9 či půl 9 jak manžel odejde do práce 🙂 taky tu dám foto,ikdyby byl negativní,však se tu všechny podpoříme 🙂

lollaj
7. únor 2016

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Taky jsme se s manželem začali snažit. Vzhledem k tomu, že celá rodina máme chřipku a ležíme, tak moje myšlenky nejdou odtrhnout od těhotenství, miminka a vše kolem něho. Je ti úplná "posedlost".

luciasek1987
7. únor 2016

@lollaj vitej 🙂

luciasek1987
7. únor 2016

krásnou neděli holčiny 🙂) já budu testovat zítra ráno cca 7:00... ale moc si nevěřím.. 🙂 rozhodně to beru všechno víc sportovně, než kdykoliv před tím.... 🙂

marla86
7. únor 2016

@lollaj Ahoj, vítej. Četla jsem tvůj blog, tak jsem celkem překvapená, že se snažíte ;)

marla86
7. únor 2016

@luciasek1987 Já mám zítra po delší době volno takže si chci trošku pospat, ale plán mám jasný. Jak se vzbudím, kouknu na koně, pokud budete všechny hlásit sněhobílo, testování odkládám, pokud budete hlásit duchy, vrhnu se na to!! :D takže holky, je to vlastně na vás :D

luciasek1987
7. únor 2016

@marla86 no to si děláš srandu :DD jak že to je na nás... a hlavně... my čekáme alespoň ducha :DD a ne pořád sněhobílo... i když je únor... :D

maslicko
7. únor 2016

@werik153 Jejda, tak mozna je to tema testama, protoze mam taky dr. max...tak kdyby to neklaplo, zkusim priste ty prenatalky 🙂 díky za info

maslicko
7. únor 2016

@luciasek1987 hodně štěstí přeju a dej vědět 🙂

marla86
8. únor 2016

No holky, tak koukam, ze jsem se od vas nechala svest, a nakonec tu jsem po ranu prvni 🙂 Test bily. Ale nic si z toho nedelam, kdyz vidim v ostatnich diskuzich, jak holky honi duchy kolem 12 13 14 dpo, tak u nas je opravdu brzo. Vsazim az tak na patek. No a co vy??? Prekvapi tu nekdo? 🙂
Jinak vam preji dobre rano a ja jdu jeste me pulhodinky zalizt do postele, jupii 🙂

brunetkavalery
autor
8. únor 2016

AHOJ Holky ja tesovala rano, take nuc, bily test jedna carka, ani stopa po duchu...stale mame nadeji,ze pristi dny tam bude......

maslicko
8. únor 2016

@marla86
@brunetkavalery holky nezoufejte 🙂 určitě to brzo klapne, já na testování teoprve čekám 🙂

juliemichal
8. únor 2016

Ahoj holky,tak i já tt negativní,což jsem mohla čekat,nevadí myslela jsem si,že to takto dopadne,když jsem ještě v 6ti nedělí ☹ ale co je na tom nejlepší tak to,že vím,že mám normálně ovulku 🙂 no od dalšího cyklu si koupím inofolic a uvidíme jak to dopadne 🙂 a pokud nám to nevyjde do května či června tak jdeme na IUI 🙂

luciasek1987
8. únor 2016

negativni ..,. 🙂 ja to ale vedela ze 9 dpo nic ... Beztak porad tajne doufam 🙂

brunetkavalery
autor
8. únor 2016

Tak zatim zadny pozitivni test, treba bylo ma testovani brzy, dalsi test koupim na stredu-den pred ms, co vy?

luciasek1987
8. únor 2016

@brunetkavalery jojo taky ve stredu...

juliemichal
8. únor 2016

@brunetkavalery já tu mám testu habaděj,ale půjdu s Vámi do testování ještě ve středu,a pokud tam nic nebude tak si už počkám na ms 🙂

maslicko
8. únor 2016

Holky kolikátý den od prvního dne MS máte ovulku?

luciasek1987
8. únor 2016

@maslicko 14-17

marla86
8. únor 2016

@maslicko Já mám dlouhý cykly, a vypadá to, že až okolo 25, dne :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru