Pojďme si zkrátit předlouhý čas při čekání na //

brunetkavalery
4. únor 2016

Ahoj budouci maminky-cekatelky, pokud jste netrpelive jako ja, pocitate dny, teplotu, OVU a MOZNE HNIZDENI, pojdme si zkratit sobu cekani. Pisnete, cim se snazite zamestnat a jak o sebe pecujete🙂
My se snazime teprve 1.mesic.
Ja za sebe muzi rict, ze jeste nikdy jsem na sebe tak nemyslela a nepecovala o sebe. Snazim se chodit cvicit, na masaz, odbourala jsem uspesne veskery stres v praci a v sirsi rodine🙂
Jinak i s manzelem.nas to snazeni uzasne spojilo jeste vice🙂:-*

kamimnichov
8. únor 2016

ahoj, tak ja se k vam pridam. Mam uz 13m chlapecka a ted chceme druhatko. Minuly mesic se nezadarilo...ale asi to bylo tim, ze byl manzel v tu dulezitou chvili pryc. V sobotu rano jsem mela pozit. ovu test. No, tak uvidime. (Jinak u prvnatka se nam zadarilo hned 2. mesic).
@maslicko pozitivni ovu test 16.den, dle bolesti bych rekla 17. den probehla ovulace

rumisik
8. únor 2016

Já dnes absolutně šílím. Ovulace i sex byli před 16ti dny, zítra má přijít menstruace. Nevydržela sem a udělala si test, bohužel negativní. Při prvním sem si dělala test až po nedostavení menstruace, takže se pořád uklidňuju že všechno může být v pořádku.... Už zase se "snažíme" pátý měsíc, vím že sme oba zdravotně v pořádku a jsem nedočkavá. Syn mě zaměstnává manuálně, ale myšlenky pořád utíkají jinam....

kamimnichov
8. únor 2016

@rumisik ja mela prvne test pozitivni az 5dni po vynechane menstruaci...takze nedoporucuju delat vubec predem. Clovek se tim jen trapi. Drzim palce

ssaarkas
8. únor 2016

Ahoj holky, tak dnes 13DPO, chlap mě donutil, sám je zvědavější než já. Nevím, jestli se dá tomuhle věřit. MS nečekám zítra, zkusím znovu ve středu. Jo a je to 20 mlU/ml

rumisik
8. únor 2016

@kamimnichov Děkuju 🙂 Já to vím, jen sem to prostě nevydržela, jinak mám pocit že vše vyšlo, 3dny před ovulací sem byla u doktorky a ta mi potvrdila že ovulace rozhodně proběhne a tak není žádný problém.... Jen ta pitomá psychika... Zítra zase vstanu s úsměvem, jen dnešek je prostě pitomej...

marla86
8. únor 2016

@ssaarkas Joooo, já duch vidím!

xoriska
8. únor 2016

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat ? Přišla jsem o chlapečka v 15 tt kvuli VVV a včera po skoro 9ti týdnech a agolutinu přišla MS a tedy 1DC, tak se s manželem mužeme opět snažit. Je to u nás trochu komplikovanější, jelikož budu muset opět zřejmě podstoupit umělé oplodnění, ale chceme to zkusit ted přírodní cestou, zda se hormony trochu nesrovnaly, i když to tak zatím nevypadá...
@ssaarkas a asi mužu rovnou gratulovat, na 20 krasný duch ! 🙂

marla86
8. únor 2016

@xoriska Ahoj Xorisko, pamatuji si tě ze skupinky snažíme se od prázdnin ;) Moc ti fandim ;)

ssaarkas
8. únor 2016

Děkuji @marla86, zase trochu naděje 🙂

xoriska
8. únor 2016

@marla86 Děkuju ! 🙂 Myslím, že tato skupina byla prokletá, hodně nás o miminko dřív a nebo později přišlo, tak doufám, že tady budeme uspěšnější ;)

marla86
8. únor 2016

@xoriska Jj, pamatuju si to ☹ Byl to taky jeden z důvodů, proč jsem si potom musela dát celkově od MK pauzu, spíš mě to deptalo. Ale s novým rokem jsem zpět s novou chutí do snažení 😉

xoriska
8. únor 2016

@marla86 Já musím říct , že co jsme zjistila, že má chlapeček těžké vady kostí, mi MK moc pomohl a, že jsem si mohla o tom mohla povídat s někým , kdo to prožil, ale pak přišla doba po porodu, kdy mě to přesně deptalo a raději jsem se věnovala dceři a byla s ní někde venku . Ted co nám řekli po konci 6ti nedělí, že mužeme znovu, tak jsem tu a těsím se, že třeba taky časem ty // najdu . 🙂 A Vám se od prázdnin nedaří ? Dělali ti třeba nějaká vyšetření ?

marla86
8. únor 2016

Jj, od prázdnin 😒 Ale mým problémem je nepravidelný cyklus. Dost mi pomáhá kontryhel, ale musím ho pít opravdu pravidelně. Od dalšího cyklu chci zkusit i jeřáb ptačí, plno holek si ho chválí. (Kéž by teda už nebylo třeba...) No zatím mi dělali jen základní vyšetření a horm. profil, vše ok. No ale v březnu jdu na preventivku, tak už to chci začít řešit trochu víc. Bylinky asi nejsou všemocné. Pořád si ale musím připomínat, že půlrok snažení není vůbec žádná katastrofa. Chce to optimismus 🙂

xoriska
8. únor 2016

@marla86 Já ho piju taky a ted je to poprvé co mám menstruaci a ani o ní nevím, jelikož vubec necítím žádné bolesti ! Jinak jsem začala s Fertipronou , piju tedy kontryhel ,maliník a zobu vitaminy. Tak uvidíme co to udělá, chceme to zkusit přirozeně do dubna/května a pak to opět řešit. Tak držím palce, pokud máš hormony v pořádku , tak to chce asi jen čas ;)

maslicko
8. únor 2016

@marla86 já sem na tom úplně stejně, od prázdnin se snažíme a nic, skoro do vánoc sem neměla pořádně pravidelnou MS, ale co používám bylinky, hnedka se mi cyklus srovnal 🙂 takže teď jen sleduju ovulku a snažíme se....Mě čeká kontrola v květnu...základní vyšetření OK, hormonální profil taky OK, tak snad nebude někde nějaký horší problém :(

marla86
8. únor 2016

@maslicko Tak to jsme na tom opravdu stejně? A mělas to takhle vždy a nebo po antikoncepci? Já jsem měla nepravidelnou menstruaci i před práškama, ale moc jsem to neřešila ☹ mladá blbá 😝 😀 Ted bych dala nevim co za to, kdybych měla pěkne 28 dní a věděla přesně, kdy se co děje. Nojo, je to boj. Ale ono to určitě jednou vyjde!! Přemýšlím, že si koupím ty kapky, co jsi tu doporučovala ;) Akorát mě zaráží, že kontryhel se má pít jen do ovu a ty kapky se užívají stále, jestli jsem to dobře pochopila...

maslicko
8. únor 2016

@marla86 jo je tam doporučení 3xdenně 15 kapek. Takže je užívám pořád 🙂 Jinak já brala HA od 15 :( jedenáct let v kuse, .( takže sem si to asi pohnojila sama :( a před tím sem měla MS normální, pokud si to dobře pamatuju 😀 už je to přece jenom dost dávno 🙂 Ale jak sem psala, po měsíci užívání elixíru přisla MS hned jak měla 🙂 až sem byla překvapená, teď testuju ovulku a sem z toho jakási zmatená. Ale jedna holčina mi psala, že měla testy od Dr. Maxe a že jí ukazovali špatně a jiné normálně. Jinak bereš utrogestan???

marla86
8. únor 2016

@maslicko Ne, neberu, dr řikal, že pokud mi tělo reaguje na bylinky, tak tomu dáme šanci do toho března a pak se domluvíme, co dál. Kromě kontryhele beru ještě acidofolan, což je vpodstatě kys. listová 🙂 Ty utrogestan bereš? A s dr. to nějak řešíš?
Já ted taky testovala poprvé a neměla jsem čárku tak výraznou jako kontrolní, ale já myslim, že ovu byla. Je to těžký, každýmu sedí něco jiného, někdo stoprocentně doporučuje to, někdo zas tamto... Člověk se pak všeho chytá. Já na dr maxe slyšela jen chválu, ale sama velký zkušenosti nemám.

maslicko
8. únor 2016

@marla86 no já taky měla druhou čárku,ale byla taky světlejší než ta kontrolní. však uvidíme 🙂 Jo já utrogestan beru už od léta na srovnání cyklu. Ze začátku sem brala 1-0-1, teď od ledna 1-1-1. Pokud do května nezapadnu tak mě pošle do Caru na podrobnější vyšetření i s manželem. Ale pořád doufám, že jak se mi teď srovná cyklus, že zapadnu. Ještě beru kyselinu listovou a inositol.

brunetkavalery
autor
8. únor 2016

No ja stridam cykly 28 a ±35dni, ted.jsem si jista ze byla.16-17 den-podle pocitu a teploty.
Merite teplotu denne, myslite ze teplota vzrustajici i po ovu nad 37st znacici tehu?

klarahk
9. únor 2016

Ahoj přidávám se k vám, také se snažíme teprve 1. měsíc, a řeknu vám že to je mazec vydržet s testováním alespoň do očekávané MS :D. Takže asi budu celý týden stříhat metr 😵 . V sobotu jdeme na ples tak tam budu asi sedět o vodě. Jinak držím palce všem ;).

marla86
9. únor 2016

@maslicko ahoj, tak jsem dneska objednala feminan 😀 tak jsem zvědavá!

rumisik
9. únor 2016

Ahoj, tak já začínám nový měsíc. Včera mi začala menstruace, ale tak bezbolestná a bez předcházejících příznaků, že takovou sem měla naposled když sem brala antikoncepci. Takže teď se pořádně vyčistit a pak se spustí nový kolotoč 🙂 snad už konečně vyjde...

luciasek1987
9. únor 2016

@klarahk pár skleniček si dát můžeš... zase to moc nepřehánět... 🙂

kamimnichov
9. únor 2016

@rumisik skoda, tak snad to priste vyjde

marla86
9. únor 2016

Mě začalo bolet břicho, takže čakám, že MS asi brzy přijde...

ssaarkas
9. únor 2016

Tak dnes další testování a duch stejný jako včera, navíc mě teda šíleně bolí v kříži, mám pocit, že to každou chvíli dostatnu ☹. Naděje se začíná vytrácet, navíc jsem se dočetla, že tt Best-2 dělají rádi falešné duchy ☹

klarahk
9. únor 2016

@luciasek1987 ja tam budu jako pořadatel takže bych stejně moc neměla popíjet, ale pár jsou asi opravdu ty dvě co?? aby to bylo bezpečný kdyby náhodou.... pravda že kamarádka je ve 16 tt a na podzim toho drobka o kterým ještě nevěděla pěkne prolila burčákem 😀

luciasek1987
9. únor 2016

@klarahk to vis ze jo 🙂)) vzdyt mimi je napojene na nas krevni obeh az nekdy v 8 tt myslim.. takze je to fakt v pohode.. 🙂) moc si to uzij 🙂

klarahk
9. únor 2016

@luciasek1987 uf tak to jsi mě docela potěšila... ne že bych tam chtěla vysát půlku baru, ale aspoň na to opravdu nebudu muset myslet.. dik za info 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru