Pozitivní jen jedna značka těhotenského testu

michaelalala
26. lis 2015

Ahoj kocky, uz jsem o svem problemu mluvila i v jinych diskuzich, ale spis me zajimaji zkusenosti zen, ktere mely pozitivni jen jednu znacku testu a zbytek s tezko vykoukatelnymi duchy, spis negativnimi bych je nazvala. Mela jste to tak nektera a bylo z toho tehotenstvi?Davam fotku tech pozitivnich a jednoho negativniho. 🙂

pjodatle
26. lis 2015

@michaelalala Mají oba ty testy stejnou citlivost?

nanyh
26. lis 2015

Já takové testy měla 🙂

michaelalala
autor
26. lis 2015

Prvni jsou gravitest cemio citl.10 a druhy women secret baby taky citl.10, proto me to tak mate.. :O

helen_h
26. lis 2015

@michaelalala Citlivost 10 je hodně malá, tak se taky někdy stávají falešně pozitivní duchové (může to být cysta nebo jen nějaká nerovnováha), pro potvrzení těhotenství bych doporučovala testovat citlivostí 20 nebo 25. Zkuste další dny z ranní moči ty s vyšší citlivostí.
O té chybovosti u testů s nižší citlivostí mi říkala právě lékárnice.

barumat
26. lis 2015

Ne že bych vysloveně na jednom neměla nic a na druhém dálnici, ale je fakt, že na jednom jsem měla tu čárku slabou, zatímco na druhém jsem ji naopak měla ještě silnější a výraznější, než tu kontrolní. Každopádně určitou nedočkavost chápu, ale opravdu byste nevydržela prostě ještě den - dva počkat a počůrat další papírek až později? Tohle porovnávání hromad testů a koumání na duchy je hroznej zlozvyk 😀

dominika8855
26. lis 2015

Já vidím ducha i na tom posledním testíku 😀

michaelalala
autor
26. lis 2015

Ja vim, ze mate pravdu s tim, abych vydrzela, ale jsem z toho tak nervozni 😀.. vazne vidis ducha na tom samostatnym? 😀

dominika8855
26. lis 2015

@michaelalala . Jojo 😀 Já mám ještě schovaný své dva první testy u kterých jsem lovila ducha pod světlem a našla jsem je jen já. Do teď je tam nikdo nevidí. 😀 . Vím,že tu některé holky dávaly tu fotku do negativu a tam by to mělo jít pak pěkně vidět. Ale nevím,jak se to dělá.

koncita
26. lis 2015

@michaelalala ano, takhle jsem to měla já, na mamatestu a gravitestu (jsou totožné) byly stejný duchové (teď už vím, že rysky pro barvu), ostatní testy negativní...takže falešná naděje :-/

barumat
26. lis 2015

@dominika8855 Vy máte schované testy??? 😕 😀

dominika8855
26. lis 2015

@barumat Ano. Nalepené v prckově deníčku ,který mu píšu 😀

loc
26. lis 2015

@michaelalala Já měla před pár lety na mama testech podobně silné čárky, tehdy jsem dítě nechtěla, ale měla jsem zpoždění, tak jsem se bála, že jsem v tom. Po pár dnech jsem to ale dostala (samozřejmě to mohlo být těhu, které se neuchytilo, ale vzhledem k tomu, že jsme se chránili kondomem, o tom dost pochybuju)... A zase na druhou stranu, když jsem těhotná skutečně byla, mama testy byly dlouho buď negativní nebo s duchy a jiné už ukazovaly krásnou druhou čárku. S těmito testy zkušenost nemám, ale vypadají stejně jako mama testy, tak to možná budou oni jen pod jinou značkou. Kromě čekání je ještě možnost koupit nějaký kvalitnější test, mně krásně vycházel hned zkraje Benu test citl. 25 a taky jsou dobré Clear Blue (ale asi ještě ne ten digitál, ten by byl takhle brzo asi negativní).

barumat
26. lis 2015

@dominika8855 A to ty počůrané části máte ustřižené? Není to poprvé, co na to narážím (rozdávání testů pod stromeček, k narozeninám, nebo schovávání takhle na památku) a pořád je pro mě nějak nepředstavitelný, že si schovávám něco, co jsem dříve počůrala... Nic ve zlém, jen mi to prostě přijde takový... Eklhaft 😀

barumat
26. lis 2015

@dominika8855 Zase abyste si nemyslela že jsem jen takový bezcitný cynik, já si test na památku vyfotila, to jo, ale pak hned letěl do koše 😉

dominika8855
26. lis 2015

@barumat . Chápu vás 😀 . Tak každý se k tomu staví jinak ,samozřejmě.
Já je mám celý přelepený lepící páskou - průsvitnou . '
Jinak ty plastový testy letěly taky do koše. 😀

loc
26. lis 2015

@barumat Já mám taky schované testy po synovi a nalepené v knížečce 😀 . A schovávám si i ty z tohohle těhu. A počůranou část nestříhám, prostě to zaschlo a konec 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru