Pozitivní nebo duch?

kattiie
21. črc 2018

Ahoj, potřebovala bych poradit. Je mi jasný, že je tu už více dotazu na toto téma, ale i tak. Jsou tyto testy pozitivní nebo se to považuje za ducha? Nějak v tom pořád tápu a ráda bych slyšela názor někoho jiného. Dnes měla přijít ms a testy jsem dělala dnes. Navíc mě břicho bolí, jak kdybych to měla dostat. Díky moc

chumlee71
21. črc 2018

Ahoj já bych řekla že je to pozitivní ☺️

snazimese
21. črc 2018

Ahoj 🙂 To už není duch, ale krásná čárka 🙂 Potichu gratuluji 🍀

evakaspar
21. črc 2018

@kattiie Jednoznacne pozitivní. Bolest bricha dokonce i spineni je v dobe uhnizdovani normalni. 😉

maximaty
21. črc 2018

Jasně pozitivní, gratulace a hodně štěstí

miluskah
21. črc 2018

@kattiie gratuluji 🙂

letadylkokane
21. črc 2018

@evakaspar doba uhnizdovani uz je davno pryc. Pokud je test pozitivni, uz je vajicko davno zavrtane v delozni sliznici. Deje se tak cca tyden po oplodneni.
🙂

maximaty
21. črc 2018

@letadylkokane zahnizdovani trvá i několik dní, týdnů

zutinka
21. črc 2018

Gratulace

evakaspar
21. črc 2018

@letadylkokane nn uhnizdovani prave trva do doby dokud neni patrne srdicko na utz coz je cca od 6 tydne nekdy i dyl me slo videt az v 8 tt.

jaja01k
21. črc 2018

Ty jsou pozitivni 🙂

letadylkokane
21. črc 2018

@evakaspar opravdu se pletes. Termin nidace (implantace) znamena zavrtavani embrya do delozni sliznice. To je hotove zhruba za dva dny, kdy se zacne produkovat hCG. V 8 tt uz je embryo plne zahnizdene.
Pokud neveris mne, zeptej se klidne Googlu.
🙂

letadylkokane
21. črc 2018

@maximaty nekolik dni ano, tydnu nikoliv.

Nesirte tu blbiny 🙂

kristyn.g
21. črc 2018

pozitivní, mě také bolelo břicho jako když to mám dostat

marketinnka
21. črc 2018

no ale na tom mensim je jedna carka,nemaji byt dve v pripade teh. a na tož velkem je zase slaba.

maximaty
22. črc 2018

@letadylkokane doba zahnizdeni může trvat i déle. Tento proces není jen první "zakousnutí". Nesirim blbiny. Hodně čtu a informuji se, ptám se lékařů. Vy neurazejte a chovejte se slušně!

letadylkokane
22. črc 2018

@maximaty a) kdybych vas chtela urazit, napusu neco uplne jineho. A verte, ze to umim. b) Nehoukejte na me jako na male dite, nejsem vase dcera.
Ja jsem si k tomu sve rekla, tim to pro me hasne. Nemam zajem se dohadovat s babama na foru o odbornych terminech.
Kdo chce, tak davno vi, pripadne koukne do skript a bude verit mne, kdo nechce, bude verit tomu, co pisete vy.

maximaty
22. črc 2018

@letadylkokane máte dost bujnou fantazii, když ze psaného textu dedukujete "houkání". Žij a nech žít... odbornice

maximaty
22. črc 2018

@evakaspar někteří lidé si holt sami vystavují patent na rozum a schovaní za anonymním profilem pak házejí ramena... mám stejný názor a zkušenost jako vy, jak můj gyn tak ve špitále mi moje vicecetna špinění v těhotenství takto vysvětlili. Ale očividně se letadla na konikovi staví nad lékaře .

letadylkokane
22. črc 2018

@maximaty nechapu, co resis. Nerozumim ti a snad ani nechci.
Jen ti dam radu na zaver. Pokud se chces hadat, zkus manzela ci tchyni, bude to pro tebe jistejsi a pro me mene otravne.
Preji fajn nedeli.

maximaty
22. črc 2018

@letadylkokane 🤣🤣🤣

evakaspar
22. črc 2018

@maximaty Nema cenu reagovat na hloupe komentare, kdyz kazda mamina co ma za sebou těhu ví od studovanych lekařů s diplomem a doktoratem, ze uhnizdovani trva pomerne dlouho nez tvrzeni nejake osoby anonymni, ktera mozna nema ani zakladku, ze je to otazka dne 😂😂😂 to ukazuje na velke nedostatky z biologie. Takovi lide me neurazi, ale velmi baví 😂😂😂

letadylkokane
Autor odpověď smazal
Zobraz
letadylkokane
Autor odpověď smazal
Zobraz
letadylkokane
Autor odpověď smazal
Zobraz
letadylkokane
22. črc 2018

@evakaspar
http://mefanimace.upol.cz/embryo/html5/index.ht...
Zejména strany 17, 18 a 19 si přečti.
Já tomu dobře rozumím i s "nedokončenou základkou". A vychází z toho jasně, že implantace je proces, který trvá jen pár dnů. Co ty, rozumíš tomu? Určitě to pochopíš, když jsi vzdělaná...

maximaty
22. črc 2018

@evakaspar anonymní a ještě agresivní...koník už dávno není to co býval...

letadylkokane
22. črc 2018

@maximaty agresivni? Jakpakto? Ja tady nikoho neosocuju a nerikam o nem, ze ma zakladku. Tak si srovnejte pojmy, mate k dispozici skripta z olomoucke mediny.

letadylkokane
22. črc 2018

@maximaty jinak mas pravdu, neni, co byval. Driv se tady totiz lidi omluvili, kdyz jim nekdo dal dukaz toho, ze se myli. Dneska jsou tady baby, co to neumi. Bohuzel, ani kdyz dostanou jako dukaz lekarska skripta, kde je to cerne na bilem.
Damy, stydte se. Chovate se jako male holky.
Vase anonymni Letadlo.

maximaty
22. črc 2018

@letadylkokane no, podle vašeho profilu jste na konikovi několik měsíců. Já několik let. Nemám za co se omlouvat, a nepřeju si aby jste mě jakkoliv označovala nebo oslovovala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru