Pozitivní nebo duch?

kattiie
21. črc 2018

Ahoj, potřebovala bych poradit. Je mi jasný, že je tu už více dotazu na toto téma, ale i tak. Jsou tyto testy pozitivní nebo se to považuje za ducha? Nějak v tom pořád tápu a ráda bych slyšela názor někoho jiného. Dnes měla přijít ms a testy jsem dělala dnes. Navíc mě břicho bolí, jak kdybych to měla dostat. Díky moc

letadylkokane
22. črc 2018

@maximaty
a) Jsem tu s prestavkami 4 roky
b) Oslovovat budu, koho uznam za vhodne
c) Stacilo napsat, "diky za odkaz, prectu si to"

letadylkokane
22. črc 2018

@maximaty kazdopadne diky moc, diky vasi tvrdohlavosti jsem provetrala latinu, kdyz jsem to cetla. Uz jsem dlouho ze zakladky... Takze s timto jazykem uz prilis neprichazim do kontaktu.

natysnovec
22. črc 2018

@maximaty to je vtipne to cist🤣🤣ona to zkousela i na me...a pouzila i stejnou hlasku s manzelem a tchyni...🤣🤣

letadylkokane
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natysnovec
22. črc 2018

@letadylkokane Nikdo vas tu nenuti byt a,,debatovat'' a pokud vam to nedoslo ja jsem oslovovala @maximaty a ne Vas.Tak priste reagujte na prispevky ktere byly urcene vam.Dekuji a papa😊

letadylkokane
22. črc 2018

@natysnovec jak rikam, reagovat budu, nac uznam za vhodne. Obzvlaste, pokud se me to tyka.
Proste jsme na verejnem foru a dochazi tu ke kolizim. Ale neexistuje, abyste druheho vyhazovaly ci umlcovaly, spis budte natolik dobre diskuterky a oponujte. Nejlepe s predlozenim relevantnich dukazu. Pokud se mylim, nemam problem to uznat a omluvit se.

natysnovec
22. črc 2018

@letadylkokane Nerikala jste ze se jdete venovat smysluplnejsim vecem???Tak co tunproboha jeste delate🤣🤣

natysnovec
22. črc 2018

@letadylkokane Krafete a debatujete🤔🤔🤔divne toto.

letadylkokane
22. črc 2018

@natysnovec Ano, kafram a ztracim s vami cas. Zvlastni. Asi porad naivne doufam v to, ze dostanu nejaky relevantni protiargument. Proto se sem chodim koukat. Ale ne, misto toho tu ctu jen utoky ad hominem.

Ale cela tahle debata je fakt zvracena. Baba napsala kravinu, duha baba se prida, treti baba jim to vyvrati i s predlozenim dukazu v posobe odborneho studijniho textu. Jedna baba mlci, druha baba utoci a treti prijde do rozjete debaty a zacne prudit.
Tohle je mozne snad jen tady.

natysnovec
22. črc 2018

@letadylkokane ja ale nepsala vam a ani sem vas neoznacila....🤣🤣🤣ode me se nic nedockate 😁😁Dobrou drahousku

letadylkokane
22. črc 2018

@natysnovec ale psala jste o mne. Takze proto reaguji. Dobrou, prdelko.

kattiie
autor
23. črc 2018

Nezlobte se, ale můžete se jít hádat někam jinam? Tahle diskuze vážně nebyla založena proto, aby jste se tu dohadovaly. Děkuji

skotskaa
23. črc 2018

Reagujte prosím jen na otázku položenou zakladatelkou. Ostatní komentáře budou smazány.

maximaty
23. črc 2018

@kattiie mrzí mě kam tato diskuze dospěla, každopádně můj první příspěvek snad povzbudil. Dejte vědět jak jste dopadla. Hodně štěstí!

natysnovec
23. črc 2018

@kattiie Mrzi me to.Ale tohle se nedalo jen ja uz s letadylkokane mela spousti neprijemnych zkusenosti.Omlouvam se.Dejte vedet jak jste dopadla🍀🍀🍀☺👍

preiba
Autor odpověď smazal
Zobraz
machkovam
Autor odpověď smazal
Zobraz
machkovam
25. črc 2018

Ahoj holky, dnes rano jsem si udelala tehotensky test. Ovulace dle kalendre probehla 14.7.2018 a menatruace by mela dorazit za 9 dni. Co myslite vy? Dekuji za odpovedi

misicka1988
25. črc 2018

@machkovam Myslím že je na test strašně brzo...

vendelinka08
25. črc 2018

@machkovam dle propoctu byste mela lutealni fazi 23 dnu..coz neni moc pravdepodobne. Na testu se neco rysuje...ale pokud byste mela mit ms az za 9 dni..tak to je na test brzy...spise byla ovulace pozdeji...

zavodnice
25. črc 2018

Dělala jsem si test 11DPO a vypadal pro srovnání takhle.

machkovam
25. črc 2018

Mam menatruaci docela nepravidelnou. Nekdy je po 34 dnech nekdy po 26.takze tezko rict. Ale ovulace byla v tebto den, tim jsem si jista. Pohlavni nechraneny styk byl den pred, behem i po..

machkovam
25. črc 2018

A ted jsem dva dny mela implantacni krvácení. Byl to hnedoruzovy malinkaty vytok. A vcera odpoledne uz nic nebylo. Trvalo to jen dva dny

kattiie
autor
25. črc 2018

@maximaty a @natysnovec děkuju .. tohle je můj dnešní test 😊 a k doktorovi jdu za 14 dní, tak pak dám vědět

natysnovec
25. črc 2018

@kattiie pekny....😊🍀

miluskah
26. črc 2018

@kattiie blahopreji 🙂

hana183
1. srp 2018

Ahoj chci se zeptat není to brzy týden před ms a na testu tohle?je to test pepino 10

lenka1809
1. led 2019

Ahoj holky prosim poradte je to pozitivni test nebo si to jenom namlouvam

chumlee71
1. led 2019

@lenka1809 já bych řekla, že je pozitivní. Vidím tam silnějšího ducha

evakaspar
1. led 2019

@lenka1809 pozitivni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru