Pozitivní ovulační test den po menstruaci, je to možné?

nikcaneumannova
21. lis 2015

Ahoj, netušíte tu některá z Vás, zda je možné mít pozitivní ovulační test krátce resp. den po MS? Bohužel mám rozházený cyklus a tak vlastně nevím, kdy přesně mám ovulaci a jelikož jsem už několikrát se snažila ovu hlídat testy, vždy se mi ukázala slabá čárka, dnes ze zvědavosti jsem zkusila ovu test a čárka mnohem silnější než kdy jindy, vlastně jsem jí za celé testování nikdy tak silnou neměla (jsem dnes den po MS), je tedy reálně možné, že by mohla být ovulace při nepravidelném cyklu takhle brzy? 😲 😒

werumka
21. lis 2015

@nikcaneumannova Ahoj, samozřejmě to možné je. Neuvádíš, jaký den cyklu jsi - po menstruaci má každá žena jinak, protože krvácení může trvat rozdílně dlouho. Jak nepravidelné cykly máš - v jakém rozmezí dní? Ta fáze, která nastává po ovulaci, může být maximálně 16 dní, průměr se počítá 14 dní. Pokud bys měla například ovulaci 10. den cyklu, tak menstruace může přijít nejpozději 26. den. Odpovídalo by to tak?

volodka162
16. srp 2020

Mám prosbu. Po revizi jsem po půl roce zacla mít zas menstruaci. Cyklus mám teď 24 až 25 dní. Dne 12.8. jsem měla poslední ala cca 4 tampony a tím konec.... Dnes jsem si dělala ovu test a vyšel takto mírně pozitivní. Je tedy možné že za dva tři dny máme na to vlivnout? Už tak brzy....? Čtu že to většinou je v půlce cyklu, tak nevím.

volodka162
16. srp 2020
obla
16. srp 2020

@volodka162 tohle ale není pozitivní ..

tasimia
16. srp 2020

@volodka162 takový ti bude vycházet klidně i celý měsíc. A ne není mírně pozitivní.