Pozitivní těhotenské testy, dostala jsem vyvolávačku

nellinkaa10
16. kvě 2017

Holky, nemáte prosím někdo zkušenost..? Mám dnes 10 dní spoždění, v pátek odpoledne jsem dělala test (mama 10) a byl tam duch. V sobotu ráno jsem udělala ráno druhý a / byla viditelnější. V sobotu večer v neděli ráno jsem si udělala test (Benu 25), opět tam byly hezky vidět //. Včera jsem pro jistotu zkusila digitální a ukázalo​ ​to +1-2. Dnes na gynde dr nic neviděl, hcg v krvi bylo v normě. Dostala jsem vyvolávačku na ms, tak budu 14 dní čekat... I teď když Udělám digitální, stále tam mám +1-2.

Neměla jste to někdo podobně??
Moc děkuji.

fandysek_1
16. kvě 2017

@nellinkaa10 jak hcg v normě? Nechápu, proč ti hned dávali vyvolávačku. Mimi může být mladší a ukáže se na utz později. Držím palce, ještě z toho může být těhotenství.

marki00
16. kvě 2017

Ta injekce nevadí, prý dokonce podporuje uhnízdění plodu🙂

fandysek_1
16. kvě 2017

@marki00 to je pravda, nemůže ublížit a může podpořit

nellinkaa10
autor
16. kvě 2017

@fandysek_1 moc děkuji. My teda neplánujeme (zatím), ale když bude, tak bude 🙂 Jela jsem právě na gyndu celkem na jistotu...zarazilo mě, že ani z krve nic... :-/ Už jsme se začínali těšit na další :D

nellinkaa10
autor
16. kvě 2017

@marki00
@fandysek_1 holky, děkuji... To me trochu uklidnilo.

vanea
16. kvě 2017

Jak psaly výše, vyvolávačka případnému těhu nemůže ublížit =) buď těhu podpoří, nebo (pokud to těhu není) vyvolá MS. Ať to vyjde=)👍

nellinkaa10
autor
16. kvě 2017

@vanea děkuji 🙂

janulle22
17. kvě 2017

Ja to mela u prvniho taky tak... jen jsem nemela pozitivni test ani jeden i kdyz jsem byla tehu...
Prisla jsem na gyndu udelal utz a nic nevidel, pichl vyvolavacku a ze v tom nejsem a do 14 dnu tto dostanu. 14 dnu ubehlo a nic, tak jsem sla znova na gyndu a dle ultz opet nic pichl mi druhou injeci a i vzal krev... druhy den jsem si volala na gyndu a test byl pozitivni... 🙂 injekce neublizi. Vydrz ono se ukaze🙂

nellinkaa10
autor
17. kvě 2017

@janulle22 tak to je hezká zpráva. Kéž by to bylo i u nás tak 🙂 Jsem zvědavá, co se z toho vyklube . A poprvé ti bral i krev?jak dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru