Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pozitivní těhotenské testy, dostala jsem vyvolávačku

nellinkaa10
16. kvě 2017

Holky, nemáte prosím někdo zkušenost..? Mám dnes 10 dní spoždění, v pátek odpoledne jsem dělala test (mama 10) a byl tam duch. V sobotu ráno jsem udělala ráno druhý a / byla viditelnější. V sobotu večer v neděli ráno jsem si udělala test (Benu 25), opět tam byly hezky vidět //. Včera jsem pro jistotu zkusila digitální a ukázalo​ ​to +1-2. Dnes na gynde dr nic neviděl, hcg v krvi bylo v normě. Dostala jsem vyvolávačku na ms, tak budu 14 dní čekat... I teď když Udělám digitální, stále tam mám +1-2.

Neměla jste to někdo podobně??
Moc děkuji.

fandysek_1
16. kvě 2017

@nellinkaa10 jak hcg v normě? Nechápu, proč ti hned dávali vyvolávačku. Mimi může být mladší a ukáže se na utz později. Držím palce, ještě z toho může být těhotenství.

marki00
16. kvě 2017

Ta injekce nevadí, prý dokonce podporuje uhnízdění plodu🙂

fandysek_1
16. kvě 2017

@marki00 to je pravda, nemůže ublížit a může podpořit

nellinkaa10
autor
16. kvě 2017

@fandysek_1 moc děkuji. My teda neplánujeme (zatím), ale když bude, tak bude 🙂 Jela jsem právě na gyndu celkem na jistotu...zarazilo mě, že ani z krve nic... :-/ Už jsme se začínali těšit na další :D

nellinkaa10
autor
16. kvě 2017

@marki00
@fandysek_1 holky, děkuji... To me trochu uklidnilo.

vanea
AMBASADORKA
16. kvě 2017

Jak psaly výše, vyvolávačka případnému těhu nemůže ublížit =) buď těhu podpoří, nebo (pokud to těhu není) vyvolá MS. Ať to vyjde=)👍

nellinkaa10
autor
16. kvě 2017

@vanea děkuji 🙂

janulle22
17. kvě 2017

Ja to mela u prvniho taky tak... jen jsem nemela pozitivni test ani jeden i kdyz jsem byla tehu...
Prisla jsem na gyndu udelal utz a nic nevidel, pichl vyvolavacku a ze v tom nejsem a do 14 dnu tto dostanu. 14 dnu ubehlo a nic, tak jsem sla znova na gyndu a dle ultz opet nic pichl mi druhou injeci a i vzal krev... druhy den jsem si volala na gyndu a test byl pozitivni... 🙂 injekce neublizi. Vydrz ono se ukaze🙂

nellinkaa10
autor
17. kvě 2017

@janulle22 tak to je hezká zpráva. Kéž by to bylo i u nás tak 🙂 Jsem zvědavá, co se z toho vyklube . A poprvé ti bral i krev?jak dopadla?

Sem začni psát odpověď...

Odešli