Pozitivní test - čárka nesílí, měly jste to také tak?

liskaaja
28. čer 2015

Ahojky holky, mám 5 dní zpoždění od MS, test byl hned od prvního dne zpoždění pozitivní, slabá čárka žádný duch , která se objevila tak za dvě minuty, jediný problém je že ta pozitivní čárka je už pět dní za sebou stejná vůbec nesílí žádná "dálnice", měly jste to někdo taky tak? Nebo se mám pomalinku připravovat na špatné zprávy? Vůbec nevím kdy jsem měla ovulaci, nechali jsme teď tomu volný průběh po pár zklamáních...

sasanka033
28. čer 2015

@liskaaja zajdi si zejtra na krev, na vysledky testu nedej.

verunka_korunka
28. čer 2015

@liskaaja a testujes porad na stejné značce? Já teda kontrolovala tak po 3 dnech a někdy ten rozdíl nebyl nijak extra markantní.

lucinka58
28. čer 2015

@liskaaja A proč furt testuješ, když byl pozitivní a nebyl to duch? Hele, stejně ti nezbude nic jiného než se objednat k doktorce a čekat - nic v tom těhotenství neurychlíš..... Hlavně se čárkama nestresuj - pokud to teda // jsou, tak určitě těhotná jsi a teď nezbývá než čekat na srdíčko a potom čekat až do konce těhotenství 🙂 Moc držím pěstičky 🙂

liskaaja
autor
28. čer 2015

Děkuji holky, zkoušela jsem i jinou značku pozitivní to je , ale jsem asi už zblblá z toho čtení jak to musí sílit. Máte pravdu musím počkat všechno je to o trpělivosti

verusky
28. čer 2015

@liskaaja chtela jsem si naposled uzit, jak ty carky vystupuji (chci ctyri deti) a taky me zklamalo, ze dalsi den byla slabsi carka, nez odpoledne predtim. dodelala jsem teda posledni test dalsi rano (taky nic moc) a vic netestovala. jeste bych zbytecne byla ve stresu, stejne cele tehotenstvi musis verit, ze je vse tak, jak ma byt 🙂
takze netestuj, ver a raduj se 🙂

lulu_8
28. čer 2015

Ja mela na testech carky, co byly ale vzdy o neco slabsi nez kontrolni carka (zadne duchy, ale opravdu viditelne) a skoro vubec nesilily, digitalni test mi na konci 6.tydne ukazal o 2 tydny min, nez mel, a nakonec to bylo mimodelozni. Raduj se z pozitivniho testu, vykasli se na slabe neslabe carky a zajdi kolem 6-7 tydne k doktorovi, at vis, na cem jsi. Drzim palce, at je vse v poradku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru