Pozitivní test první měsíc po revizi

verruna
29. čer 2019

Ahoj, mam pozitivni tt, ale je to hned dalsi mesic od revize pro zamlkle tehotenstvi v 9 tydnu. Myslite ze sili a bude vse vporadku?

barulina
29. čer 2019

To ti nikdo nerekne. Ale sili, jenze sama.vus ze to nic neznamena. Ja jsem taky trd 6tydnu po revizi a zkousime. Strqch bude uvidime. Drzim pesti

katherine177
29. čer 2019

Měla jsem 2 zamlknutá těhotenství po sobě v 7.a 8.tt (5/2016 a 8/2016),až třetí těhotenství bylo v pořádku

petrin11
29. čer 2019

Já otěhotněla hned po první porevizni menstruaci a teď tu mám doma 11 měsíční holčičku

donika
12. črc 2019

@verruna ahoj, tak jak to s tebou vypadá? Jsem též po revizi.. Držím pěsti. ✊✊

verruna
autor
13. črc 2019

Ahoj, no minuly tyden tam byl jen vacek 11mm, tak se bojim aby to nebyla mola 😞 musim vydrzet tyden a uvidim

donika
15. črc 2019

@verruna ježiši to je zase co? 😨 Budu držet pěsti! 😉 A jak dlouho jsi čekala na MS? Nebo vůbec nepřišla a rovnou jsi otěhotněla?

verruna
autor
15. črc 2019

@donika vypada to nadejne, ma 3,5 mm, akce tam je, tak se uvidi 😊 jednu jsem mela, ale byla takova slabsi asi jen 4 dny

donika
15. črc 2019

@verruna no, to je krásná zprava!! potichounku moc gratuluju, teď bude člověk stejně nesvůj, co? Ale mám z toho opravdu radost..😍
Já teď budu čekat, jestli u mne bude vše ok, objevili mi z ničeho nic i nějaké cysty (v životě před tím jsem nic takového neměla), tak za prvé čekám, až se tělo po revizi nastartuje a taky hlavně, co ty cysty. 😫
Budu ráda, když se ozveš a dáš vědět, jak se vám daří. 😊 Je to pro mě takový radostnější hnací motor slyšet, že to jde. 😊✊

mojeuzivatelskejmeno
15. črc 2019

Gratuluju a přeji pohodové těhotenství. Já měla zamlklé těhotenství a po něm MS ani nepřišla, rovnou jsem otěhotněla. A teď právě mám v náručí svoji zítra už 3 týdny starou princeznu. ❤️ Strach byl, asi 6 měsíců jsme se o miminku s manželem ani nebavili, protože jsme se furt báli, že se něco pokazí.

verruna
autor
15. črc 2019

@donika tobe se urcite taky brzy zadari, budu drzet palce 😊 a diky za podporu

donika
15. črc 2019

@mojeuzivatelskejmeno tak to je kraaasa!! 😍 To potřebuju slyšet. 😁 Moc gratuluju k princezně! 👍😊 On má člověk obavy normálně, natož když se pak stane něco takovyho..Ale ty šťastný konce potom.. 😍 Kéž je jich co nejvíc. ♥️

donika
15. črc 2019

@verruna děkuji, snad jo. Jsem strašně nervózní, co ty cysty.. Byla jsem tak v šoku z toho zamlkleho tehu, že tohle jsme s G vůbec neřešily. Teď mě to čeká na porevizni kontrole-sni vlastně nevím, co to znamená, tak se modlím, aby se nějak samy zmenšily či ztratily.. 😬 Byly celkem velké.. 7cm a 5.. ještě tři týdny před tam nebyly a najednou.. 🙄 Jak kdyby samotné ZT nestačilo..
Ale děkuji za palce, asi se budou hodit. 😊

verruna
autor
15. črc 2019

@donika ja jsemtaky mela cystu po te revizi, 8x6, odesla s tou menzes 😊

donika
15. črc 2019

@verruna fakt? Tak to je super. Teda jako nee, že jsi ju měla, ale že odešla sama. 😜 To jsi mi udělala fakt radost, už mě zase napadaly různý scénáře.. 😌 Tak třeba... třeba mrcha taky odejde.. 😜😇
Hele a ještě se zeptam, pomáhala jsi nějak tělu se zase "srovnat"? Já nevím, vitamíny, čaje... ?

saminomimino
16. črc 2019

@donika já taky měla cystu po revizi s každou Ms se zmenšovala ale nezmizela,nicméně i s ní jsem tři měsíce po revizi otěhotněla,zda tam furt je nevím,nikdy mi ji už nehlídali,každopádně mám.uz dvouměsíční miminko 😉hodně štěstí

verruna
autor
16. črc 2019

@donika pola jsem kontryhel, ja mela vzdycky rozhazeny cyklus, tak sem se bala aby to nebyla katastrofa 😀 a dobre je pit treba nosifol 😊

donika
16. črc 2019

@saminomimino Děkuji za pozitivní zprávy! 🙂 zase mi žilou putuje víc optimismu! 🙂 A moc gratuluju k miminku! 🙂

donika
16. črc 2019

@verruna jo, tak ten kontryhel jsem začala pít taky.. Já měla cykly skoro ukázkový, tak uvidíme jak moc velká paseka bude... Na nosifol se mrknu, vůbec nevím, co to je. :-P Děkuji!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru