• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

1. února 2016 
Kisska no to je super, tak blahozelam, tak aspon nie som tu sama 30-tnicka.
9. lis 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kisska a to si mala priznaky este pred menzes? a ked pred menzes, tak kolko asi?
Ja mam cca tyzden pred menzes a bolesti v podrusku, bolesti prs a niekedy tak mndloby - mozu to byt priznaky tehotenstva? test asi nic este neukaze, takze ho robit ani nebudem...
10. lis 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten čaj je vraj dobrý k otehotneniu a na úpravu menzesu
čo si myslíte mám šancu na otehotnenie 8,9,10, dní po menzese ?
11. lis 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne, ze mas ja som otehotnela na 9 den po menzese.
11. lis 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastne na 14ty ako to radam od zac. MS.
11. lis 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mywiel srdecne gratulujem a zelam krasne tehulkovanie
11. lis 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem aj ja vam prajem pekne tehulkovanie. :grinning:
11. lis 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to super pocit, vediet, ze sa tvori novy zivot uz sa neviem dockat na ultrazvuk aby som ho videla, alebo ju. :grinning:
11. lis 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne začal menzes 2.11
po menzese ideme bez ochrany ! čiže aj dnes a to je 10 deň
11. lis 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mywiel a kedy ides k lekarovi na kontrolu?
11. lis 2007 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No najvacsia pravdopodobnost je medzi 12-16 dni po menzese, ale tiez to tak nemusi byt kazdy mesiac to zalezi od cyklov, nam to vyslo na prvy krat. Na kontrolu idem teraz v stredu. :wink:
11. lis 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mywiel graf za minulý mesiac mám 14,15,16, - ovulka
ale ako hovoríš...však uvidíme ako dlho sa udržia spermie v tele ?
11. lis 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked som volala na gyndu, tak sa ma spytali na poslednu MS a ci som immunna proti toxoplazmoze, samozrejme nie som, ale som vegetarianka a nemame doma macku takze nic nehrozi, sestricka sa ma este spytala ci som mala pozitivny tehot. test hovorim jej ze som robila dva a oba su pozitivne a ona mi vravi, ze som v 8tyzdni. Ako je potom mozne ako som tu niekde citala, ze su holky co mali pozitivne testy a na prvej kontrole sa tehotenstvo nepotvrdilo?! Sa toho trochu bojim... :unamused:
11. lis 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim, ze spermie sa udrzia v tele v pohode 48 hodin aj viac. Tak drzim palce poleva. :slight_smile:
11. lis 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mywiel ja som bola minulý týžden na to vyšetrenie čo spomínaš
teraz čakám na výsledky
čoho sa obávaš ? však si už bola u lekára
11. lis 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie este som nebola, no bojim sa, aby sa to potvrdilo, kedze holky mali pozitivne testy a neboli tehotne, nachapem ako je to mozne?!
Mne sestricka povedala, ze moja doktorka ma vezme na vysetrenie len od 8 tyzdna, ze skor neberie tak to bude v stredu pomaly 9ty uz.
11. lis 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nemyslíš vážne,,,však na krv si mohla ísť !!
koľko testov si robila ? a merala si bazalku ?
11. lis 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie ani na krv skor neberie, testy su pozitivne a poslednu MS som mala 9.11. odvtedy nic ani spinenie, a placem ako dazd vraj hormony mi vsetci hovoria. :grinning:
11. lis 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ako sa robia tie grafy?
11. lis 2007 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
9.11 ? 9.10 a koľko testov si robila ? teplotu si merala ?????????
11. lis 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
MS posledna 11.09. som uz cela zmylena, robila som 3 testy rozne znacky, prvy vysiel negativny to bolo asi este skoro a bol aj rok po zaruke a dalsie dva uz vysli pozitivne. Teplotu som nemerala.
11. lis 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže bez debaty...mešká ti 2 mesiace, no na 99,99 % si tehu
blahoželám,,,,jééééééééééj aj ja chcem
11. lis 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeziiiis tak je to pravda nemozem stale tomu uverit je to ako sen. Tak sa uz tesim na tu stredu, nech mi uz zoberu krv a povedia ano ste tehotna. Prajem aj tebe Poleva, aby ti to rychlo vyslo mne to vyslo na prvy krat to mi kamoska povedala skus medzi 12-16 dnom od menzes a vyslo to neuveritelne.:grinning:
11. lis 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem,,uvidím vieš my chceme až od januára
lebo v apríli máme svadbu
ale ako vidím tak môj drahý sa nebráni
11. lis 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to blahozelam to su tiez pripravy ale krasne clovek rad nato spomina, ja som mala kamosku co sa vydavala v septembri a v marci rodila. Mala sice male brusko ale aj s tym to bola krasna nevesta, ja si myslim, ze je to pekne tehotna nevesta. Ja som tiez oslavila teraz 8 vyrocie svadby. Tak si to pekne vychutnaj v tom aprili, rychlo ten den ubehne, este ze mame fotky a film.
11. lis 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,chci se na neco zeptat.Mam takovy problem.Jsem v 5tt a od rana jsem zacala mit vytok a mirne bolesti bricha.Mam strach,aby to neco nebylo...
11. lis 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
verynek
ak ti mozem poradit, chod hned zajtra k lekarovi, mne sa totiz v 6tom tyzdni stalo to iste a prisla som o babo. Bolo to pred mesiacom :frowning2:
11. lis 2007 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verynek- radši si zajdi k lékaři. Já jsem tam klusala hned, jak jsem špinila, na utz nic zatím neviděl, je brzy, ale měla jsem lepší pocit. Dostala jsem utrogestan. někde jsem se tady dočetla, že výtoky jsou v těhu normální. Občas taky něco cítím, rychle běžím na záchod, bojím se, aby to nebyla mrcha, ale přijde mi to trošku jako výtok. Bolesti v podbříšku mám tak nějak pořád. :unamused:

Jinak, z výsledků krve ( dělali mi to ve čtvrtek ) mám hcg pozitivní-685 a zítra jdu ještě na jedny náběry a pak už by mě objednali na utz...
12. lis 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
neviem prečo nejdeš k lekárovi
,,,verynek
12. lis 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ako, nadad, mame nejake novinky? :slight_smile:
12. lis 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek