Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

nadad
autor
12. lis 2007

maia- zatím nic, vyšlo mi pozitivní hcg z krve a zítra jdu ještě jednou na náběry a pak už by mě snad objednali na utz, tak pořád čekám 🙂 Utíká to pomalu do toho utz, pořád se bojím si přiznat, že jsem asi těhu 😉 moc si přeju, aby to na utz dopadlo dobře a mimís byl tam, kde má být 😉

gabib
12. lis 2007

Ahojte dievcata, som tu nova a chcela by som sa spytat. Mali ste uz aj pred ne/ocakavanou menzes nejake priznaky tehotenstva a ked ano ake?
Nadad drzim palceky a samozrejme gratulujem!!! 🙂

mywiel
12. lis 2007

Ahoj gabib, no to je tazko povedat, lebo moje priznaky su presne ako priznaky menzes, akurat menzes neprisla, este mi nie je ani zle, akurat sa lahko rozplacem, no a mam problem ist na stolicu, tak pijem slivkovu stavu. 🙂 Priznaky su asi viac menej individualne u kazdej.

gabib
12. lis 2007

mywiel a citila si uznieco aj pred neocakavanou menzes? alebo priznaky prisli az postupne - najprv vynechanie mrchy a potom priznaky?
ja mam uz par dni tlaky v prsiach a bolesti v dobrusku ale aj v krizoch.. bolesti ako pred mrchou a sem-tam pichnutie ako keby ihlou mi niekto tam vo vnutri pichla... ☹ bolesti boli dost intenzivne par dni ale dnes uz skoro nic...len prsia su citlive

mywiel
12. lis 2007

No citila take ako ty, lenze u mna su to priznaky ako u menzes rovnake, to pichnutie moze byt but ovulka aspon u mna to vtedy pichalo bud jeden, alebo druhy vajecnik, ale teraz som tehu a tiez to pichalo vraj sa meni maternica vdaka hormonom sa pripravuje tak ma to tiez bolelo, taka ista tazoba v podbrusku ako ked cakam menzes. Prsia citlive nemam, az teraz a to tiez len bradavky. Vraj mozu bradavky a okolie koze stmavnut, ze je to tiez priznak tehu, ja ich mam rovnakej farby aspon zatial som nic stmavnutie nespozorovala. Dufam, ze som ti trochu pomohla, ale kazda sme ina? 😉

mywiel
12. lis 2007

Co ti mozem poradit ak mas zpozdenie, tak pockaj este 10 dni kym sa vajicko uhniezdi a urob si test ak ma podozrenie, ze si tehu. 😉

poleva
12. lis 2007

ahoj mywiel tak ako ?

mywiel
12. lis 2007

No stale cakam do stredy ratam dni ako na vojne! 😀 Som celkom v pohode, este nejako stale si neviem uvedomit, ze som tehu, ale to je asi normalne, ze prvy trimester je taky kludny.

aknel79
12. lis 2007

caute babulky,
pridam sa k vam, mrcha meska uz 5 dni, priznaky tak ako popisujete, mam uz zacat testovat? (zajtra rano sa chystam, neviem sa uz dockat 😀
uz by sme tiez chceli babo, tak dufam, ze nam to vyjde 😵

mywiel
12. lis 2007
mywiel
12. lis 2007

Aknel tak ti prajem dve //. 😀 Neviem ci ti to uz ukaze po 5 dnoch, ale skus.

aknel79
12. lis 2007

dakujem 🙂
vsak prave, na jednej strane som uz strasne vytesena a nedockava a na druhej strane sa snazim krotit a byt trpezliva 😝

mywiel
12. lis 2007

Uplne ta chapem, neboj sa ak je tak sa to ukaze, len trpezlivost, ja som si robila prvy test skoro a navyse bol rok po expiracii, tak vysiel negativny, tak som bola sklamana, no a za tyzden som si kupila dalsie a tie uz boli pozitivne. 😀

aknel79
12. lis 2007

dik za podporu 😉 ja mam aj taky nevysvetlitelny tusak, ze je to ono (teda stalo sa mi par "zvlastnych" veci, ale tiez sa na to nechcem spoliehat 🙂

som rada, ze tebe to tak dobre dopadlo, dufam, ze sa coskoro budeme vytesovat vsetky!
😀

mywiel
12. lis 2007

Akych zvlastnych veci ak sa mozem spytat? Mozno ja mam podobne? 😉

aknel79
12. lis 2007

stretla som sa s jednym clovekom, ktory taketo veci dokaze vidiet a naznacil mi to... ale samo, ze si nechcem nieco nahovarat 😔
😉

mywiel
12. lis 2007

No to je mozne ja mam taku kamosku! Ta to tiez citi, ked je v blizkosti nejakej tehotnej zeny. 😉

aknel79
12. lis 2007

vsak prave, mna to predtym nejako ani nenapadlo... odvtedy na to myslim 🙂
este k tomu to bolo na nasej svadobnej ceste 🙂
no uvidime, skusim zajtra a ked nie, znova a znova 😉

poleva
13. lis 2007

mywiel tak ako ? zvedavá som

mywiel
13. lis 2007

Poleva idem az zajtra rano, ale dnes som si robila znovu test a samozrejme je pozitivny uz treti uz nejdem vyhadzovat peniaze naco. 😀

mywiel
13. lis 2007

Idem ich aspon odfotit a dam ich do albumu nech vidite, no a zajtra dam vediet ak budu vysledky hned. 😉

mywiel
13. lis 2007

Tak aj je to album sa vola Lentilka. 😉

poleva
13. lis 2007

mywiel,,,je to jasné ako facka

annase
13. lis 2007

ahojte

No u mna to vyzerá dosť bledo v sobotu som si robila testík a bol neg. Včera som to mala dostať a akosi nič ale už ma začalo brucho blieť tak sa môžem pripraviť že to určite každú chvílu dostanem aj ked by som tak strašne chcela byť tehu. Nuž moje kojenie je asi ako antikoncepcia ☹ Čo ked malí nechce prestať je doslova cecíkovo závislí 😒

nadad
autor
13. lis 2007

ahoj holky, tak se zase hlásím 🙂 Dnes jsem byla na gyndě, aby mi odebrali kontrolní hcg ( první ve středu bylo 685 ) a zároveň mě dr. prohlídla. Už je v děloze vidět dutinka- jsem 5tt+4 a na kontrolní ultrazvuk mám přijít za 10-14 dní, kdy už by měl být vidět plod. Zatím se pořád bojím radovat a doufám, že mimís bude v pořádku a bude tam vidět 🙂
Mywiel- taky jsem si ráno dělala test, už asi 10 🙂 A čárka vyběhla okamžitě a za chvíli byla krásně zbarvená. Taky už si to dělat nebudu 😉

annase
13. lis 2007

Nadad gratulujem takže je to na dobrej ceste hádam bude všetko v najlepšom poriadku a ty si v júli budeš uživať svoj malý voňavý balíček z porodnice
😉

nadad
autor
13. lis 2007

annase- děkuji a doufám, že si ten uzlíček v červenci opravdu z porodnice odnesu 🙂 A neházej flintu do žita, někdo je těhu a přitom jsou ze začátku testy negativní.. 🙂

miruskaaa
13. lis 2007

ahojte holky uz minuly patek sem mela dostat mrchu ale porad nic tak sem si dnes delala test ale ten o5 nic nevim jestli 5 dni spozdeni neni malo jestli si ho mam udelat az pozdeji??priznaky bych mela mam citliva prsa mota se mi hlava.

medulynka
13. lis 2007

Ahoj holky, jsem tu totalne nova 🙂. V prve rade vsem preju, at se vsechno vydari, a kdyz uz, tak at to probiha bez problemu, jak ma.
gabib: Mam to asi podobne jako Ty, uz asi 10 dni me boli prsa, a taky jsem dost ospala. MS mam dostat az 19.11. Cyklus mam ale celkem nepravidelny. Uz jsem to ale nevydrzela, a dneska rano jsem si udelala test. A okamzite se objevily // a velmi zretelne.
Tak nevim, jestli uz to muzu povazovat za trosku pozitivni zpravu nebo je jeste brzy, a uvidi se, jestli se MS dostavi nebo ne.
Mate nekdo podobnou zkusenost? A jak to dopadlo? Diky moc.

mywiel
13. lis 2007

Ahojte kocky,
Annase to, ze ta boli brucho neznamena, ze nie si tehu, mna presne tak bolelo ako pred mrchou ale uz mrcha uz neprisla.

Miruskaaa nezufaj niekedy treba pockaj aj 10 dni kym sa vajicko zahniezdi az potom su testy pozitvne.

Na a Medulynka co dodat blahozelam, mas // takze test sa nemyli. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru