Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

mywiel
9. lis 2007

Ahojte, Macka ak tam je aj slabucka aj tak plati neboj si tehu. No my sme z tych stastnych nam to vyslo hned na prvy pokus. 🙂

poleva
9. lis 2007

mywiel to vážne ? no super

mywiel
9. lis 2007

Vazne sama tomu este nemozem uverit, lebo za dva mesiace mi je 31.

macka80
9. lis 2007

poleva...vies my sme sa snazili asi mesiac...tabletky som prestala brat pred rokom a s ochranou sme prestali asi tak v auguste-septembri...sme si povedali, ze preco nie....ja by som uz fakt chcela to babo, ...

mywiel
9. lis 2007

No ja som tabletky prestala brat uz pred rokmi ale tiez sme sa rozhodli len teraz v auguste, ale sme prepasli ovu, no a v septembri to vyslo. Tak ti prajem nech ti to vynde cim skor.

poleva
9. lis 2007

jak vam fajne my začíname v januári
sem tam aj teraz ale len tesne pred menzesom alebo pár dní potom
no zatiaľ nič

mywiel
9. lis 2007

Neboj poleva to pride ani sa nenazdas.

macka80
9. lis 2007

to je super....o 2 tyzdne som objednana k lekarke tak ta mi to potvrdi alebo vyvrati....tak uvidime...manzel to ale tusil skor nez ja..niekedy ja viac vnimavi ako ja 🙂

mywiel
9. lis 2007

Macka ja si myslim, ze sa to moze len potvrdit testy neklamu, len tie co vyndu negativne nie su spolahlive na 100%, pozitivne ano. 😀

poleva
9. lis 2007

a brali ste nejaké vitamíny ?
a boli ste vždy zdravé ? ja mám dosť často výtok, preto sa obávam

macka80
9. lis 2007

mywiel, ked si sa dozvedala ze si tehu, zacala si sa aj inac stravovat, prestala si pit kavu a tak? alebo si na tom tak ako predtym...boze, az sa hanbim, ze som v tom uplny novacik 😅

mywiel
9. lis 2007

Macka aj ja som novacik co si myslis. Takze v prvom rade ja som uz 13 rokov vegetarianka ale jem ryby a vajcia. Kupujem len bio zeleninu a ovocie a nepijem, alkohol, kavu, cierny caj, nejem petrzlen ani vela skorice vraj mozes potratit a samozrejme nie som fajciarka.

mywiel
9. lis 2007

Poleva no ja beriem vitaminy B6, B12 a kyselinu listovu, a nemala som nikdy problemy s vytokmy ale mala som hpv ale uz je to ok.

macka80
9. lis 2007

no super, ..mna na vegetarianstvo nenahovoris 😀 dobre ze si pripomenula tu skoricu, uz som o nej pocula ale nejako mi to vypadlo....s fajcenim sme na rovnako a alkohol tiez len prilezitostne ..a teraz uz vobec nie... 😉

poleva
9. lis 2007

hpv ? ježiš čo to je presne
ja beriem kyselinu listovú
o mesiac chcem prejsť na calibrum
a alchemilkový čaj nepiješ ? dakujem

mywiel
9. lis 2007

Vies macka ak si telo teraz zapyta maso nebudem sa tomu branit, len ja nie som imunna na toxoplazmozu cize musim davat bacha ak by.

poleva
9. lis 2007

prosím píšte

macka80
9. lis 2007

ja som si kupila calibrum baby plan, a to som si pytala nieco "pre zeny co chcu otehotnier"... 🙂 je tam ta kyselina listova, takze dufam ze to je v pohode....aj ja chcem vediet co je hpv.... 😖

mywiel
9. lis 2007

no to je risk rakoviny krcka maternice, ale mala som stastie, ze som sla nahodou na kontrolu a rychlo to videli dali mi antibiotika a uz je to ok, ale aj tak musim uz byt sledovana raz za rok.

macka80
9. lis 2007

tak to si mala fakt stastie....inac sa mi tu s vami dobre keca.... 😀

poleva
9. lis 2007

a alchemilkový čaj nepijete ?

mywiel
9. lis 2007

je to vlastne papiloma virus co som vobec predtym o tom nepocula vraj kazda tretia zena ho moze mat, je som to mala ked som mala 17 rokov, ale mala som stastie ako hovorim, ze som sla nahodou na kontrolu, lebo rakovina neboli ved viete.

mywiel
9. lis 2007

Alchamilkovy caj na otehotnenie ci na tvorbu mlieka myslis? No ja nepijem, mam?

macka80
9. lis 2007

poleva, a ten caj je k comu dobri....ocividne ho nepijem...

macka80
9. lis 2007

jejej...vdaka...tak este man nan trosku casu 😀

mywiel
9. lis 2007

Mozes ho uz pit je to proti potratu na udrzanie plodu v prvom trimestri, ja si ho kupim hned zajtra v lekarni.

macka80
9. lis 2007

ok...tak sme v tom spolu...inac, ked to tak pocitam ked som fakt tehu tak by sa bo mrna malo narodit tiez niekedy jun-jul... 😉

macka80
9. lis 2007

a 23.juna bude presne rok co som vydata..... 🙂

kisska
9. lis 2007

Ahojte, my sme skusali asi 6 mesiacov. Najprv som robila poplach po 2 mesiacoch... a po 6 mesiacoch ked sa pridali aj prsia som si bola uuplne ista (dovtedy len priznaky ako pri mrche). A okrem toho som bola straaasne zrava na jednej zurke, kde si zo mna kamosky robili srandu, ze musim byt tehu, lebo som ladovala jedno cez druhe (nastastie mi najviac chuti nealko mojito 😉 )a o 2 tyzdne som mala //. Najprv jeden test vecer - //, druhy rano - znovu // a o tri dni na krv u doktora. No a za dve hodiny po odbere som bola na ceste do nemocnice, lebo som zacala krvacat, ale uz som si bola ista, ze som tehu, tak som to nechcela nenechat len tak. Si myslim, ze keby som sa tolko nesledovala, tak poviem, ze prisla normalna mrcha. Ale krvacala som asi len hodku a odvtedy bol klud. Tyzden som si polezala u Kocha a odvtedy som doma... Mam vraj diagnozu: hystericka 30-tnicka, prvy krat tehotna, ako povedala kamoska - zlaticko 😉 Nevolnosti zacali az v 16tt, nos mam ako stoparsky pes od zaciatku doteraz. Dievcata drzim palce a uzivajte si to... nadad podla mna tehu si, ale naozaj ti to potvrdi az ujo doktor, tak sup-sup 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru