Žádné příznaky v 5. týdnu těhotenství?

sunshine125
28. pro 2014

Je mozne abych v 5 tt nemela vubec zadne priznaky? Ani mne neboli prsa,ani neni spatne,ani nejsem unavena. Test co jsem si delala dnes ukazal krasne viditelne,stejne 2 carky. Setkala se s tim nektera z vas? U dcery touhle dobou uz jsem unavu a bolest prsou pocitovala...

linee
28. pro 2014

@sunshine125 jsou holky,ktere maji jako jediny priznak rostouci bricho.Ja pocitovala bricho v 6tt,prsa vubec

veeeraf
28. pro 2014

Ahoj, měla jsem příznaky až kolem 11-12tt a za to pořádný a dlouho..v 15tt kvůli zvracení v nemocnici a do 28tt pravidelný zvracení. Buď ráda!!!

andelka
28. pro 2014

Trochu únavu, nechutenství a změny na prsou jsem zaznamenala až mezi 7 a 10tt. A jen slabě všechno. Ne každý musí mít čítankové příznaky od nalezení // (nebo od početí) 😉

betelgeuzz
28. pro 2014

neměla jsem žádné příznaky, kdybych si nedělala test, tak to poznám až podle rostoucího břicha 🙂

jesterka85
28. pro 2014

Já jsem neměla absolutní tušení 🙂

makuka88
28. pro 2014

já neměla také žádné příznaky celé těhotenství ...

pouzarovaj
28. pro 2014

U první dcery mi bylo pěkně zle, únava apod. Teď jsem zjistila na Štědrý den dvě čárky, podle kalkulačky 6.týden a je mi dobře, bez příznaků (mohlo by to tak vydržet co nejdéle🙂 )

nonacek
28. pro 2014

@sunshine125 taky nemam za dne priznaky jen nechutenství,ale to bude tim jak jsem se o vánocích nafasovala 😆😆😆 ale třeba to je dobře než Mít hlavu v záchod o ve míse

sunshine125
autor
28. pro 2014

Dobre to urcite je. Jen se radci optam jestli to treba ne treba neni neco spatne.

xwoman
1. led 2015

Ahoj i já jsem v 5 tt a na sobě nepozoruju žádné změny nic je mi dobře 🙂

kata1988
1. led 2015

Ahoj, mě začalo být trochu špatně až na přelomu 7-8.tydne 😉

lenka.han82
8. led 2015

Ahoj, já jsem také teď v 5tt a zatím nic. Spíš na sobě ty příznaky hledám 😀DDD Buď přijdou později a nebo jestli budeme patřit mezi ty šťastnější, tak žádné zvracení, nevolnosti, bolesti prsou...apod. ani nepřijde 🙂 Mě jen tak občas zatahá malilinko něco v podbrišku, uprostřed, vlevo i v pravo, je to různé 🙂 A to se prý zvětšuje děloha...🙂

sunshine125
autor
23. led 2015

Zdravím,tak mé tušení bylo správné a žádné příznaky jsem neměla proto,že mimi se nevyvíjelo :( potratila jsem 7 nebo 8tt. Tak vám všem přeji aby vaše těhu bylo zdárnější 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru