Pozitivní TT po samovolném potratu

eva_55
24. čer 2019

Ahoj holky. Chci se zeptat, nemáte některá zkušenost? V půlce května jsem samovolně potratila a dnes jsem si udělala TT a tady je výsledek. Mám obavy, že to dopadne stejně-čárka není přeci jen tak silná 😒😒

blueel
14. črc 2019

@eva_55 vůbec žádné nevolnosti. Jediné co ukazuje, že jsem těhotná je to, že nemám MS.

chumlee71
14. črc 2019

Holky to já mám nevolnost od rána do večera 😵, ale to je jediný žádne bolavé prsa nebo břicho

sudylichozrout
14. črc 2019

@chumlee71 Tohle jsem mela s druhou dcerkou. Celodenni nevolnosti, celodenni zvraceni. Smrdel mi cely svet a bylo mi mizerne. Trvalo to do pulky druheho trimestru. Ted kdybych nemela zlozdeni a na testu koleje, vubec by me nenapadlo, ze jsem tehotna. Je mi uplne cajk. A tak jsem to mela i s prvni dcerkou. Je tobzvlastni, kazde tehotenstvi je fakt jine.

chumlee71
15. črc 2019

@sudylichozrout v prvním těhotenství mi bylo špatně,ale dalo se to a teď je to ještě o 100% horší. Nejhorší na tom je ,že si člověk nemůže ani lehnout když mu doma běhá 18 měsíční prcek. Přítel by chtěl pak ještě třetí dítě,ale to už jsem zamítla 🙂

blueel
15. črc 2019

S těma nevolnostma vás holky lituju. Já se nakonec teda objednala teď na středu 17.7. tak uvidíme 😉

blueel
17. črc 2019

Tak holky, dneska jsem byla na kontrolu a prcek povyrostl a bylo i srdíčko 😍

blueel
22. črc 2019

@chumlee71 @eva_55 jak se holky daří?

eva_55
autor
22. črc 2019

@blueel No paráda!!! ❤️❤️

eva_55
autor
22. črc 2019

@blueel No ja bohuzel musim dnes zavolat na gyndu, protoze se mi jiz po druhe rozjela mykoza 😟😟 mela jsem ji pred mesice a ted zase 😟😟
Co ty? Vse ok?

blueel
22. črc 2019

@eva_55 no, já zas chytla děsnou zácpu (pomohl mi až nějaký sirup) a z toho jsem měla i hemoroidy (nikdy předtím jsem je neměla) ale už dobré.

blueel
22. črc 2019

@eva_55 dala ti už doktorka (doktor) fotku z ultrazvuku?

eva_55
autor
22. črc 2019

@blueel Mam uz 2 fotky ❤️
Zacpa? Ooo, doufam, ze to mit nebudu

blueel
22. črc 2019

@eva_55 já mám teda zatím jednu, ale moje těhotenství je taky mladší. No jako bylo to šílené, pomohl mi sirup Lactulose.

eva_55
autor
22. črc 2019

@blueel Je pravda, ze jsem dnes jeste nebyla, ani vcera 😂 takze doufam, ze zitra pujdu.
V jakem jsi tt?

blueel
22. črc 2019

@eva_55 mě to nešlo víc jak týden 😰 dneska 7+6. A ty?

eva_55
autor
22. črc 2019

@blueel Ja jsem 9. tt
No tak to doufam, ze ja mit nebudu 👀😏🤨😔

chumlee71
23. črc 2019

@blueel mě je zatím pořád blbě. Já teda zácpou netrpim, spíš mám opačný problém 😀. Za měsíc letíme na dovču tak snad už se můj žaludek umoudri 🙄

chumlee71
23. črc 2019

Dneska jsem začala 10. tt 🤗

veraskvorova
23. črc 2019

Ahoj já měla samovolny potrat v dubnu a musela jsem ještě na revizi, na dovycisteni. Na konci června jsem obevila //, 18.7 jsem měla na kontrole už i❤️ a 1.8 jsi jdu pro průkazku a doufám že bude vše ok.

eva_55
autor
23. črc 2019

@veraskvorova Ahojky, tak to mas podobne jako ja. Hlavni je, aby bylo vse v poradku ❤️❤️

eva_55
autor
23. črc 2019

@chumlee71 Me je taky porad zle 🙈😂 ale fakt jako zle a dole mam 4 kg...

veraskvorova
23. črc 2019

@eva_55 přesně a mami pocit že je všechno v pořádku tak uvidím. Před třemi lety před malou jsem měla zt a pak ukázkové těhotenství až na vyšší tlak ke konci a teď to vypadá podobně.

blueel
23. črc 2019

@veraskvorova ahoj, tak to držím palce 👍@chumlee71 @eva_55 tak snad to brzo přejde, já jsem ráda, že mi není špatně. Kdybych měla zhubnout, tak budu na kapackach, teď mám 48kg 😰

veraskvorova
1. srp 2019

Tak holky mám dnes po kontrole, jsem 10+1 podle MS a podle uz 10+3 všechno je v pořádku a 20.8 jdu na screening je mi pořád špatně 😵 ale už se mi aspoň tolik nemotá hlava 😅❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru