Pozitivní vs negativní test v průběhu několika hodin

anonymkacka
8. čer 2021

Zdravím.
Jdu si pro radu. Jsem 3 roky po IVF neúspěšně. Nastoupil klid, s manželem jsme si řekli, změny si raději najdeme jiný cíl a zavali stavět. Přišla velká redukce váhy, tj 30 kg, od 11/2021 pravidelná MS. Do té doby nebyla. Poslední MS 3.5., a teď nic, tak jsem si udělala TT.

První je pozitivní z ranní moci, druhy CB negativní cca o 2 hodiny později. Mate s tím někdo zkušenost?
Objednána k doktorce jsem, jen mě to zajímalo 🙃 aktivně se nesnázime, asi na to není ani vhodná doba, ale radost by nám o udělalo velikou, jen se nechci radost dopředu.

Děkuji za názory 🙂

alilali
8. čer 2021

No, nevím. Já bych řekla, že by si měla testovat pouze stejnou značkou a tuším, že CB má jinou citlivost než ten papírkový. Dle mého těhotná jsi, ale v úplném začátku a je blbost jít tak brzo k lékaři, ale to jistě víš, každopádně ti třeba aspoň vezme krev. 🌷

tasimia
8. čer 2021

@anonymkacka řekla bych, že si asi v úplném začátku a cb to neumí vyhodnotit. Držím palce! ♥️🙏🏻

anonymkacka
autor
8. čer 2021

@tasimia takže si myslíte, ze to není úplně ztracené? Já se snažím spíše myslet realisticky po tom všem, co máme za sebou

anonymkacka
autor
8. čer 2021

@alilali pokud to správně počítám, tak dle kalendáře meskam 3 týdny.. takhle mě objednala doktorka. Já ji termín řekla. Objednala me na příští týden

fifinka2020
8. čer 2021

@anonymkacka Jestli je ten druhy Mamma test, tak ten je jeden z nejspolehlivejsich a ma hodne barviva a citlivost 10. CB ma citlivost 25, cili pozitivni se ukaze az za nekolik dni. Na fialovem je uz krasna carka, verila bych mu ❤

anonymkacka
autor
8. čer 2021

@fifinka2020 tuším ze to není mamatest.. manžel mi ho přivezl z drogerie. Takže spíše ne, a na doporučení mi řekli CB. Ale nechala jsem si poradit

tasimia
8. čer 2021

@anonymkacka řekla bych, že naděje je vždy ♥️

anonymkacka
autor
8. čer 2021

@tasimia po tom všem, co jsme si prošli, nás to spíše šokovalo 🤫🥰

tasimia
8. čer 2021

@anonymkacka to věřím, měli jsme to samé.

klokanka31
9. čer 2021

@anonymkacka Taky bych řekla že těhotná jsi 🍀

haskre
9. čer 2021

@anonymkacka podle mě to počítáš nějak špatně když jsi měla poslední ms 3.5. Tak jsi to měla dostat někdy na začátku června ne?nevim jak mas dlouhé cykly…podle mne tehotna jsi ale opravdu na začátku ,digitalni test muže ukázat až později….k doktorce je velmi brzo jit ale muže ti nabrat krev na hcg..drzim pesti 🍀

katule1990
9. čer 2021

@anonymkacka Ten text bylo teda dost těžký přečíst a rozluštit. Pravidelná MS od 11/21? Poslední MS 3. 5. a mešká ti 3 týdny, takže máš cyklus 16 dní? Nějak to nedává smysl. Nicméně ten papírkový test je pozitivní, měl by být citlivější než ten digitální, navíc při testování digitálním mohla být naředěnější moč. Vypadá to na začínající těhotenství, zkus další test za 2 dny. Jinak k doktorovi nemá moc smysl chodit hned s první čárkou na testu, to tam ještě stejně nic neuvidí a akorát to stresuje. Hodně štěstí.

anonymkacka
autor
9. čer 2021

@katule1990 špatně jsem napsala rok 🙃
pravidelná MS od října 2020 a poslední MS jsem měla 3.5., od té doby nic. A cykly mám různý, někdy 28 dnů, někdy 32. Jen mě zajímal názor s testy. 😁 a doktorce jsem řekla, vše, na co se mě ptala, a objednala mě sama na příští týden. To nebylo z moji hlavy.

anonymkacka
autor
9. čer 2021

@haskre ne ne, já jsem v červnu měla dostala MS ale nedostala jsem ji. A neprikladala jsem tomu pozornost, protože u nás je to je dost nepravděpodobný. A pak mi to nedalo. Jinak děkuji 😉

haskre
9. čer 2021

@anonymkacka to chápu,ale menzes ti meška par dni ne 3 týdny….proto je tehotenstvi na začátku….

alilali
9. čer 2021

@anonymkacka Podle toho co píšeš ti MŠ určitě nemešká 3 týdny 🙂

anonymkacka
autor
9. čer 2021

@alilali já nepsala tři týdny 🙃 já psala, ze poslední ms byla 3.5., další měla přijít podle cyklu, který mám v rozmezí 28-35 jak kdy, tak první týden v červnu. Takže meskam týden 🙃

haskre
9. čer 2021

@anonymkacka bohužel psala😄

nic0l
9. čer 2021

Ahoj, měla jsem podobně, i když desítkovy test tedy o dost slabší (řekla bych, že v tu dobu jsem to tam viděla jen já 😄) a CB v ten samý den negativní. Má menší citlivost. V ten den jsem byla teprv 8DPO. Později se z toho ukázaly krásné dvě dálnice, přeji hodně štěstí 😊.

anonymkacka
autor
9. čer 2021

@nic0l dekuju za příklad 🙂 nedělám si naděje, ani neplavu na obláčkový, jen mě to zajímalo 🙂 moc děkuji

anonymkacka
autor
9. čer 2021

@haskre vím, špatně jsem to spočívala.. upřímně, jsem včera byla v takovým šoku, ze kdybyste mi řekla, jestli mám 4 nohy, tak řeknu ano 😂 vůbec jsem nečekala nic jiného jen jednu čárku. Po všem tom, co jsem s manželem prošla. Jen mě ten příklad zajímal. Zda ty testy můžou takhle zlobit

haskre
9. čer 2021

@anonymkacka já to chápu😄určitě tehotna jsi ale na začátku tak clear blue není tak citlivý jako papírkovy,zkus zitra ten samy papirkovy….🍀❤️

alilali
10. čer 2021

@anonymkacka Dobrá no, sice jsi to psala, ale to je fuk. Hodně štěstí. 🙂

katherine177
23. čer 2021

@anonymkacka clearblue má citlivost 25mlU,ten druhý test 10mlU,proto tam nahoře nic není ,je brzo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru