Pozitvní test 4-5 dní před termínem MS, je to možné?

mufffinis
4. lis 2014

Zdravím, myslíte že je možné, aby těh.test ukázal dvě čárky takhle brzo před MS? Poslední MS byla 9.10 (začátek), ovulace podle testu v neděli 26.10, tak byla ,,akce", cyklus mám kolem 29-30 dní, takže zase okolo 9.11 bych to měla dostat. zvDnes jsem nevydržela (miminko by bylo chtěné) a udělala si test s citlivostí 25 a prostě tam byly //! Trochu tomu testu nevěřím, minulý měsíc udělal taky // den před MS, ale pak jsem rozčílila a chvíli na to přišla MS. Tak si řkám, že to ale tam mohlo něco probíhat ale vzdalo to přirozeně. ...

Stalo se to někomu taky tak? že se miminko ,,ukázalo" takhle brzy? Děkuju! 🙂

mufffinis
autor
4. lis 2014
nessik
4. lis 2014

@mufffinis mívám čárky od 8-9 DPO, takže myslím, že možné to je a čárku vidím. Teď už je, aby sílila 😉

mufffinis
autor
4. lis 2014

@nessik hustý, děkuju 🙂 já se ještě bojím radovat ... přesně tak, musí ještě sílit 🙂

shynne
4. lis 2014

@mufffinis mě se taky u malého čárka objevila 4dny před ms a těhu to bylo 🙂 a minulý a předminulý měsíc se mi objevily taky čárky,ale už nesílily..držím pěsti,at je čárka silnější a silnější 😎 😵 😵

nessik
4. lis 2014

@mufffinis určitě bude, je to krásná čárka na tak málo DPO 🙂

nolies
4. lis 2014

Měla jsem pozitivní test 7DPO 🙂 , takže to možný je 🙂 @mufffinis

ninikry
5. lis 2014

Já měla pozitivní test 23 DC, slabě, ale přece 🙂

apacheee
AMBASADORKA
5. lis 2014

Ano, slabě pozitivní test 4 dny před Ms a výsledek mi už 3 měsíce bydlí doma🙂

lu777
5. lis 2014

ano, možné to je 😉

mufffinis
autor
5. lis 2014

Holky moc díky. Já jsem z toho byla fakt zmatená. Dnes jsem delalajjiný test citlivější, dám fotku. Čárka do limitu 🙂

mufffinis
autor
5. lis 2014
ninikry
6. lis 2014

@mufffinis na necem takovym jsem zhruba zacinala

hohe
6. lis 2014

U prvního těhu, jsem měla pozitivní test dní před MS, Takže je to možné 🙂... testuj teď co dva-tři dny a sleduj jak čárka sílí. Držím palce. 🙂

vanilkovazmrzlina
6. lis 2014

@mufffinis Ahoj, tak jak vidno, právě jsme na stejné lodi 🙂 Čekám MS v pondělí 10.11., cyklus 27dnu, ovulace 26/27.10. Nevydržela jsem to a testovala dnes ráno testem s 10 hcg citlivostí a něco tam mám taky, dělala jsem si celkem dva. Jen jsem chtěla napsat, že mám teď čerstvou zkušenost ze září/října, kdy jsem objevila dvě čárky, sice až v den vynechani MS, ale byly tam. Za dva dny jsem si udělala další test, ale překvapilo mě, že čárka vůbec nezesilila. Začala jsem spinit, po vyšetření u dr i krvácet, v krvi ovšem hcg stále bylo a mírně rostlo, podezření na mimodelozni, nakonec naštěstí jen biochemicke -rany potrat, neúplný, musela jsem na hormonální kyretaz -brala jsem 10dnu něco jako antikoncepci 2*denně, pak jsem týden krvacela a teď mám první cyklus po něm. Takže jsem zvědavá a trochu obezřetná.. asi důležitější než samotné // je to, aby silily. Držím nám oběma palce, aby to vyšlo! Rodily bychom koncem července, největší vedra 😵

vanilkovazmrzlina
6. lis 2014

To je můj test, ty Tvé vypadají ale ještě líp 🙂

mufffinis
autor
6. lis 2014

@vanilkovazmrzlina ahoj, tak to jsme úplně na stejné lodi, protože jsem minulý měsíc taky měla dvě čárky a v den očekávané menstruace jsem se rozcilila se stavbaři a chvíli na to jsem to dostala. MS byla bolestivejsi a delší. Takže se taky domnívám že tam něco bylo a opustilo nás brzy. Těmhle carkam fandím! 🙂 zatestuju zase až v sobotu, zítra si dám oraz 🙂 červenec je super, loni se narodil synovec 🙂

vanilkovazmrzlina
6. lis 2014

@mufffinis Ahoj, ano přesně, stačí málo..ale zdravé baby se musí udržet, musíme to tak brát. Já už navíc doma mám dvouletacku Evelinku, takže mě v té fázi šlo hlavně o to, ať jsem v pohodě kvůli ní.. Já jsem si právě vypiplala oba testy dnes v úžasu, že to opět "vyšlo". Takže byť mě to teď trochu štve, ze nemůžu jít ráno testovat, asi možná lepší vydržet, než být zklamaná ... Ale i to, že už jsme si něco našly takhle brzy může svědčit o silném a zdravém těhotenství. Pak dej vědět, jsem zvědavá, jak se to u tebe vyvine, a mě taky samozřejmě 🙂 rozhodne MS a kontrola v 6-7 týdnu. Ačkoliv po této mé zkušenosti mám pocit, ze min do 12tt nebudu mít klid! 🙄

mufffinis
autor
7. lis 2014

Tak jsem nevydržela a testla jsem ráno v pul 4 ráno, hezky v klidu... Snad se můžu začít potichu radovat 🙂
@vanilkovazmrzlina

mufffinis
autor
7. lis 2014

@vanilkovazmrzlina jinak my máme už taky jednu princeznu, ale je jí teprve 13 měsíců 🙂 chceme děti rychle za sebou 🙂 byl by rozdíl 22 měsíců 😀

vanilkovazmrzlina
7. lis 2014

@mufffinis tak tohle je ukázkový růst!! Gratuluji!! 😉 já taky nevydržela 😀 taky se snad zlepšila 🙂

mufffinis
autor
7. lis 2014

@vanilkovazmrzlina jsem ráda že v tom nejsem sama! 🙂 Holt jsme nedockavy 🙂 u tebe vidím čárku určitě jasněji! Tak ať dal sílí! 🙂

mufffinis
autor
7. lis 2014

@krisss2 koukni na fotku. Citlivost 25. Pak jsem testovala dr. Max 2ks v balení za 35kc a o tom jsem se dočetla že je spolehlivý a nedělá duchy, citlivost 10.

nessik
7. lis 2014

@mufffinis wau, potichu gratuluju, to bude silný jedinec 🙂

krisss2
7. lis 2014

@mufffinis děkuji za odpověď. Včera jsem si dělala desítkový test a nic, jsem asi cca 14 nebo 15 dpo a dnes jsem byla v Tescu a právě tam byl jen tento Unimark, všichni ho tu dost haní, jak jsem se dočetla, tak nevím...navíc čárka je slabá.

bfajn
7. lis 2014

Ahoj @mufffinis, omylem jsem narazila na tuhle diskuzi, mám o dva dny pozdější cyklus než Ty, ale ještě jsem netestovala, pač se trošku bojím, že tam nic nebude vidět a já budu zklamaná... chtěla bych vydržet testem až do úterý, ale chtěla jsem se zeptat, jestli už teď máš i nějaké jiné příznaky? Děkuji

mufffinis
autor
7. lis 2014

@bfajn ahoj, ještě žádné příznaky nemám ale já jsem je neměla ani poprvé, už mám dceru 🙂 žádné nevolnosti a tak. Maximálně víc cítím pachy, pivo, kancelářský papír.. Já dělala první test 5dni před dnem očekávané MS a už tam čárka byla. Sranda by byla kdyby to byly dvojčata 😀

krisss2
7. lis 2014

Teď jsem zkoušela dr. Max ☹

krisss2
7. lis 2014
ejmisek
7. lis 2014

@mufffinis Gratuluji !!! 🙂 😉 Mě se ukázala slabá čárka 5 dní před očekávanou MS 🙂

mufffinis
autor
7. lis 2014

@krisss2 já tam bohužel nic nevidím :( ale může to být ještě brzy, každá jsme jiná.. Segre se uukázaly dvě čárky až 14 dní po vynechání.. Držím moc palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru