Prázdný gestační váček v 6. tt. Může se tam ještě něco objevit?

sellynka2
7. čer 2022

Zdravím dneska jsem měla první ultrazvuk po úspěšné iui
Dle poslední ms bych měla byt v 6tt ale na ultrazvuku byl jen prázdný gestačni vaček může se tam ještě něco objevit nebo mam počítat už ze ZT ? Ma někdo podobnou zkušenost že se objevilo až později jsem ztoho hotová už to bude 4-tý ZT

katule1990
7. čer 2022

@sellynka2 Ahoj, nezalezi na tom, kdy byla posledni MS, ale kdy jsi mela IUI? A co ti na to rekl gynekolog? Je mozny, ze jsi byla na gynde jeste brzy.

sellynka2
autor
7. čer 2022

@katule1990 10.5 jsem podstoupila iui nabral mi krev na hcg a za týden kontrola

katule1990
7. čer 2022

@sellynka2 Tak to jsi dnes 6+0tt, tezko rict, jestli to muze dopadnout, ale myslim, ze nejaka sance jeste je. Kazdopadne moc drzim palce 🍀.

sellynka2
autor
9. čer 2022

@katule1990 děkuji snad to dopadne dobře

fatal_error
9. čer 2022

@sellynka2 jsem zvedava, jak to dopadne a drzim palce. 🍀
10.5. IUI a 7.6. gestacni vacek, to by podle me jeste slo.
ja mela 6.5. ovulaci, takze o 4 dny starsi tehotenstvi, kontrolu jsem mela stejny den jako ty, take 7.6. a na ultrazvuku byl zloutkovy vacek bez embrya a dobre to spis nevypada, asi zamlkle. ale ty mas 4 dny k dobru. 👍
HCG jsem mela den pote, cili 8.6., 35 000. ty se HCG dozvis az za ten tyden? ja jdu na dalsi kontrolu v utery 14.6.

carameels
9. čer 2022

Já měla 5+2 malinkatý gestační váček. Doktorka nic neříkala, jen že srdíčko bude později, tehdy jsem nad tím ani nepřemýšlela... A teď uspávám 14měsíčního syna. Držím pěsti 🤍

fatal_error
9. čer 2022

@carameels a vis presne, kdy byla ovulace? tohle se stava, kdyz je ovulace posunuta. u me se doktorka taky nejdriv tvarila optimisticky, ze byla ovulace proste pozdeji, ale kdyz jsem ji rekla datum, tak uz optimisticka nebyla, proste to nesedi o tejden a to uz je moc. o tejden od poceti. od menstruace dokonce o 3 tydny, ale mam dlouhe cykly, takze podle memstruace to nejde brat.

a @sellynka2 byla na IUI, takze tam je den oplozeni taky cca jasny. ale ta ma 4 dny k dobru, tam vidim nadeji. 🍀

ivetkafek18
9. čer 2022

Ja 6+2 s hezkou fazulkou a srdicko bije

sellynka2
autor
9. čer 2022

@fatal_error tak dnes jsem si zašla na pohotovost trošku me bolelo v podbřišku a taky jsem byla zvědavá jestli se něco změnilo a ejhle na ultrazvuku šlo už vše vidět jsem 5+5tt a doktor říkal že tam už možná viděl i srdíčko sem moc šťastná i když to nějak nechápu podle ms bych měla byt 6+3tt a 10.5 jsem podstoupila iui takže asi došlo k oplodnění o 5dni později

fatal_error
10. čer 2022

@sellynka2 parada, to jsou skvele zpravy. ❤️

fatal_error
10. čer 2022

@sellynka2 vychazi mi to dle te inseminace (10.5.), ze jsi byla 7.6. v den te prvni kontroly 6+0 a vcera 6+2.
Tak dej jeste vedet v utery, drzim pesti. 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru