8+2 - prázdný gestační váček. Někdo podobně a stal se zázrak?

sandras87
21. čer 2022

Ahoj holky, jdu k Vám s radou...po dlouhých sedmi letech se nám podařilo s přítelem počít miminko...a teď posledních 14 dní prožívám plné stresu, breku a pocitu bezmocnosti... MS 19.4.2022...mám dlouhé cykly...a pozdní ovulaci...cca 19-20DC...na první kontrole jsem byla u gynekologa 2.6. a vidět pouze gestační váček velikosti 3mm...HCG 1900...týden na to stále prázdný gestační váček velikosti 10mm a HCG 17000...15.6. už i uzv v nemocnici, kde byl vidět pouze prázdný gestační váček 17mm...dle MS jsem byla 8+2 ale uzv odpovídal 6+4...pan doktor se kloní k anembryomole...já už jsem s tím snad i smířená, ale stále doufám...zítra jdu na kontrolní HCG a UZV...prosím, měla jste to některá podobně a stal se Vám ten zázrak, že máte zdravé miminko?

ivya
21. čer 2022

Měla, ale u nás se zázrak nestal... Skončilo to samo, u 9mm váčku 😕

nina004
21. čer 2022

Ja som to mala podobne u oboch tehotenstiev a u mňa teda všetko dobre dopadlo. Cykly mám koľkokrát aj 50 dní. Bola som na prvej kontrole, keď som mala byť vo 8tt podľa ms ,podľa ultrazvuku som bola 5tt, na druhom ultrazvuku bol už gestačný váčok väčší a na treťom sa ukázalo bábätko so srdiečkom. Teraz som 12 tt a priebeh bol úplne rovnaký. Rozdiel medzi utz a ms 3 týždne a čosi,ale dieťatko sa tiež ukázalo. To mi už lekár od začiatku vravel,že to bude ako pri prvom.

sandras87
autor
21. čer 2022

@nina004 a v kolikátém tt se miminko ukázalo?

merope
21. čer 2022

Já byla v 6+2tt na ultrazvuku a taky jen gestační váček, 7+2tt nebo tak nějak už srdíčko.

glk
21. čer 2022

@sandras87 bohužel u nás se taky nic neobjevilo a musela jsem na revizi.

nina004
21. čer 2022

@sandras87 V oboch tehotenstvách v 8tt podľa utz.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru