Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Příznak těhotenství? Horečka, únava, žlutý výtok

tynka1995
28. pro 2014

Ahoj, pred 12 dny jsem s pritelem mela nechraneny styk a nevim zda neni mozne ze jsem otehotnela,byl to den co mi zacinala menstruace a ja o tom nevedela a az druhy den jsem krvacela,a dnes je to 12 den, pred 2 dny jsem mela horecky a boleli me kosti,pripadala si oslabena a hodne unavena pak dalsi den uz me nic nebolelo jen hlava a horecky stale 37.5. A pak mi zacal zluty pachnouci vytok a k tomu se mi udelali po cele vagine pupinky co boli a svedi,zbytek dne jsem chodila na velkou asi 5x, a dnes mamam pocit ze mam horecku cela kuze me jakoby pali a citim po tele teplo ale mam jen stale 36.9 a ve vagine 37,5. A pupinky nemizi. Nevim cim to muze byt moc bych s tehu nespojovala vsude pisou bolest prsou hlad a pocity na zvraceni jenze to nemam treba je to brzy nevim, je to 12 den. Prosim poradte. ? 😠

ronyx
28. pro 2014

Nevím podle mě to příznaky těhu nebudou.Nikdy jsem o tomhle v těhu neslyšela. A kor když ti začínala menstruace.Každopádně bych si zašla na gyndu.Spíš to bude nějaký jiný problém.

linee
28. pro 2014

Vytok a jeste k tomu pachnouci+teplota neni dobre.Objednej se u dr.,tipla bych infekci.Proto jdi co nejdrive,39.5 taje neni ok.Spise se divim,ze pises sem a neupalujesna pohotovost

mandala
29. pro 2014

Na 99 % to těhu není. 😉

kocour1
29. pro 2014

Myslím, že to opravdu těhotenství není...spíše nějaká infekce a k tomu ta teplota nesignalizuje nic dobrého. Určitě bych navštívila lékaře!

zulitvi
29. pro 2014

To vypadá spíš na pořádný zánět. Koukej naklusat k dr.

Sem začni psát odpověď...

Odešli