Příznaky těhotenství? Píchání v podbřišku, hlen

bobisek90
2. kvě 2014

Ahoj,
chtěla bych se zeptat. Od cca 4DPO mě píchá podbříšek, 6DPO jsem měla trošku růžovo-hnědého hlenu, eplota 7DPO vyskočila ještě výš než byla po ovulaci. 8DPO jsem jej měla zase zbarvený hlen, ale jen trošku a navíc mě začly píchat bradavky. 9DPO ráno zase zbarvený hlen, dnes, 10DPO zase ráno zbarvený a ted odpoledne je hlen čistý, ale občas se v něm objeví malinkatý kousek červené sliznice (takové ty vlásečnice, ale bez krve - velikost asi jako zrnko písku) T Klasické špinění nemám, toaleťák i kalhotky jsou vždy čisté. Myslíte, že by to mohlo [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | vyjít]]? 🙂 Minulý měsíc jsem 10DPO už klasicky špinila, teplota byla níž a další den spadla a došla MS...

tiburcia
2. kvě 2014

@bobisek90 tak to ví opravdu jen Bůh 🙂 udělej si test 🙂

bobisek90
autor
2. kvě 2014

@tiburcia :D Na ten se chystám zítra 🙂 8DPO i 9DPO byl negativní...

jaja.m
3. kvě 2014

@bobisek90 tak co testik?🙂

bobisek90
autor
3. kvě 2014

@jaja.m Zase bílo... říkám si, že 11DPO je možná i brzo 🙂 Navíc jsem měla nějaký test, který ani názvem neznám...MS nikde, nešpiním - jen na čípku je ten hlen uplne malilinko ruzovy 🙂 bricho trosku tlačí, ale bez křečí...🙂 Tak nevim. Akorát teplota dnes klesla o 0,1, tak nevim, jestli to nevyšlo, nebo je to jen nejaká hormonální změna.. Minule totiž 11DPO teplota klesla na hodnotu předovulačních teplot a přišla MS (-0,5°C) Tak si říkám,že je ještě naděje 🙂

pampalin
3. kvě 2014

A kdy má přijít MS?

bobisek90
autor
3. kvě 2014

@pampalin ta měla přijít dnes, pokud vycházíme z předpokladu, že je luteální fáze stejně dlouhá... Jinak klasicky před MS 1 den špiním hnědě...tenhle cyklus žádné hnědé špinění nebylo.

sarkad2856
3. kvě 2014

@bobisek90 Tak já měla ducha na testu tuším až 13-14 den , tak pokud nedorazí MS tak bych ještě počkala 😉

bobisek90
autor
3. kvě 2014

@sarkad2856 taky uvidim zitra pole teploty...Jestli jest klesne, tak to asi bude menstruace :/ Když ne...tak by to mohlo vyjit 🙂

pajuszka
3. kvě 2014

Zdravím Vás,kolik dní po styku je vhodné si dělat těhu test?děkuji

sarkad2856
3. kvě 2014

@pajuszka Ahoj cca 10-14 dní už se na testu ukáže čárka či duch 😉

sarkad2856
3. kvě 2014

@bobisek90 jj tak at neklesá a jsou tam // 😉

pajuszka
3. kvě 2014

@sarkad2856 moc děkuji.

sarkad2856
3. kvě 2014

@pajuszka nz at to vyjde 😉

pajuszka
3. kvě 2014

moc tomu nevěřím ale přesto děkuji.Už jednou jsem se nedávno těšila a nic z toho

jaja.m
3. kvě 2014

@bobisek90 Taky si myslím,že máš ještě čas.zkus za dva dny.mě se při prvnim těhotenstvi objevil duch až 14 dní po meškání MS.Teda já nevim kdy jsem měla ovulaci,ale jednou sem zašpinila jako ted v den co měla přijít ms a ta nepřišla,takže jsem měla asi posunutý cyklus a pak za 14 dní malýho dušíka.A dnes jsem se testovala a až po limitu mám slabou čárečku skoro neviditelnou.Takže to bude snad jak minule a ms nedorazí(měla dnes) a zašpinila jsem minulý pátek.držim palce a písni

pampalin
4. kvě 2014

@bobisek90 Ahojky!
Tak jak do dopadlo?

duliinka
4. kvě 2014

Ahojky. Já si dělala test raději až 10 dní po vynechání menstruace. A čárka tam byla. Tak ještě vydrž 🙂

bobisek90
autor
4. kvě 2014

@jaja.m
@pampalin
No, dopadlo to tak, ze teplota rano zase oproti vcrejsku klesla...
http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_m...

Test jsem si dela clearblue - a mi se zda, z v limitu se objvil duch, akorat pritl rika, z ho vidim jen proto, ze ho tam chci mit. Sice pak sam priznal, ze tam neco vidi, ale....

A ke vsemu jsem dnes kolm10 zacla spinit...jen nemam zadne bolesti

jaja.m
8. kvě 2014

@bobisek90 Tak jak jsi dopadla?Mě ms opravdu nedorazila a dušík na testu sílí i manžel ho vidí,tak se budu objednávat k dr.

bobisek90
autor
2. čer 2014

Ahoj. Tak ten mesic nedopadl, ale... Tenhle cyklus jsem se vykaslala na mereni, a nehledala zadne priznaky. Jen podle cipku tusim, ze jsem 12DPO...par dni mam proste pocit, ze jsem. Nejdriv jsem myslela, ze mam chripku- celkova slabost, mdloby, navaly horka jak pri horecce...ale dnes po praci jsem nevydrzela, udelala si test ve 4 odpoledne, a v limitu se objevila druha carka 🙂 sicr je vyrazne slabsi, ale na prvni pohled viditelna. I přítel ji vidi. Jen mam pocit, ze jak test uschl, je videt trosku hur. Ale udelam si rano další a uvidim 🙂

bobisek90
autor
3. čer 2014

@jaja.m. Tak, i dnes je na testu carka 🙂 pprad slaba, ale je!

majkylove
4. čer 2014

@bobisek90 ahoj a jaky mas ted cipek,ja ho mam vysoko,tvrdy a zavreny.nevis jak ma vypadat cipek v tehotenstvi a jak pred ms?

bobisek90
autor
4. čer 2014

Ja ho mam taky tak. Prevaznou cast. Obcaa mi prijde spis stredni, ale meky neni. Pred ms se ma zacit otvírat, to by mel byt jeji priznak. A nakonec u ms i meknout. V tehu rozhodne zavreny

majkylove
4. čer 2014

@bobisek90 dekuju,tak budu doufat ze se neotevre🙂

bobisek90
autor
5. čer 2014

@majkylove a měřís i teplotu nebo jen hlidas cipek? Ja treba den pred tim, nez mela byt ms jsem myslela, ze to dostanu. Cipek zmeknul a zdal se mi, ze se trochu otvira.. Ale druhy den uz byl dost tvrdy 🙂
Období po ovu mam 11-12 dni, dnes jsem. Cca 15, teplota hezky lehce pod 37.
At to i u tebe dobre dopadne 🙂

majkylove
5. čer 2014

@bobisek90 bohužel teplotu nee,dělám nepřetržitej provoz takže nemožný měřit ve stejnou dobu.no já jsem cca 13-15DPO a test stále negativní takže už tomu šanci nedávám.vždy po ránu a na večer mě fest bolí břicho že už jen lítám kdy to dostanu a zas se to jen oddaluje ☹ čípek zatím stále vysoko,tvrdý,ale dnes jsem 28DC,minule jsem to dostala až 32 takže má ještě dost času přijít mrcha :-/ akorát nevím proč mě týden dopředu bolí břicho když to dojde fakt až za týden,chtěla bych pochopit tělo 😀

majkylove
5. čer 2014

@bobisek90 kecám jsem 11-13DPO ale aj tak

bobisek90
autor
5. čer 2014

To muze byt jeste brzy. Pokud jsi 11, tak bych urco melo snehobilo 🙂

majkylove
5. čer 2014

@bobisek90 no pozitivní ovu test jsem měla 15DC,nebo 14 ted nevím přesně a ted sem 28,no uvidíme 🙂

zdeni1111
5. čer 2014

@majkylove Můžu mít asi hloupý dotaz? Ale jak víte, jak vypadá váš čípek? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru