• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příznaky těhotenství po embryotransferu. Kolikátý den?

27. července 2016 
@beldab aha tak to mi je moc líto. Jsem si to asi špatně spočetla to já jse teprve 6 den mám zavedené dvě expandované blastocysty. Je to už moje třetí IVF i s KETama dohromady 5-tý pokus takže vím jak ti je. A tvůj je to kolikátý pokus?
31. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj je to prvni pokus. No expandujici blastocysta je nej ne? To se urcite podari!!!
Ja asi budu premyslet o tom zavedeni dvou embryjek pokud dve budou.
31. kvě 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chci se zeptat jake mate zkusenosti jsem 11den po ketu jinak obcas poboliva bricho prsa sice mam otekla a napla ale jinak nic ani nespinim a nic mi to nedela menstrulaci sem meda dostat pred 3 dnema ale nedostavila se zkousela sem test a je negativny prosim o radu jak jste natom byly vy a po jaky dobe byl test pozitivni moc dekuju za odpovedi
15. říj 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky prosim o radu mate nikdo zkusenost ze zavedenim 2 embrii jestly se muze nebo povedlo nikomu aby se chytlo aspon 1 moc dekuji za zady
16. říj 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.
chci se zeptat. byla jsem na ivf 2 embrya 8bb 20.11. 3 denni kultivace. dnes test negativny. mam to brat ze to nevyslo.dekuji za odpoved
27. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathryn123 no po týdnu od ET nebývá test pozitivní ani u exp. blastocysty ještě...a 8 buněčný je malinkatý. Nejmíň 5 dnů ještě netestuj, nemá to cenu, stejně se nic nevyřeší a na co hledat nějaký pofidérní duchy.
27. lis 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana kdyz je to hrozi.brucho mne bolelo od stredy do nedele a ted nic.prsa mne taky boli.ja se tak bojim nevim co delat
27. lis 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathryn123 je to těžký, ale nic jinýho než vydržet Ti nezbývá-na co koukat na negativní testy? (kor v době, kdy negativní jsou ať už těhotná jsi nebo ne, protože prostě i sebelepší embryo nedokáže v této době vyprodukovat tolik hcg, aby ho test chytil). Na břicho a další příznaky vůbec nekoukej, půlku z toho dělají uměle dodávané hormony, druhou půlku psychika. Já mám spíš zkušenost od sebe, že kdykoli jsem si myslela, že jsem těhotná, tak to byla jen sugesce a naopak. Takže najdi si nějaký program, přestaň to pořád řešit...stejně už je rozhodnuto. Tak hodně štěstí.
27. lis 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky. som 12 den po et. hrozne mne boli brucho a krvacim je to silne jako vytok a tmava krev. mam to brat ze to nevyslo. a jeste taka otazka je mi to trapne ale beru CRINONE gel a uz druhy den mam prujem jedna holka psala ze ked otehotnela tak mala prujem nevim ci to mam pripsat tomu gelu anebo je tu moznost ze jsem tehotna.dekuji
1. pro 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem tu nová byla jsem v uterý na embryotransferu dali mě dvě emb. za jak dlouho můžu na sobě poznat příznaky jestli se to povedlo zatím nic necítím.díky aja
13. dub 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v uterý jsem byla na ET a a je neděle a vůbec nic nepozoruji je to možné že bych nemusela nic cítit?mam strach Aja
13. dub 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 urcite nemusíš nic cítit. Je to hrozně individuální. Někdo má bolesti, někdo ne. A vyjít to může u obou. Zatím je brzy.
13. dub 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela ahoj co jsem akorát zjistila bylo že mi dvě kamarádky na sobě nezávisle řekli že vypadám jinak v obličeji ale já na sobě nic nepozoruji možná akorát se mi chce víc spat dopoledne. kdy myslíš že bych si mohla udělat test?
14. dub 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 no někdo to pozná třeba ý - 8 den po transferu, někdo třeba až 10.den. normálně se bere krev 12-14 den po transferu. Ale já jsem v tomhle trochu šílená, testuju třeba už šestý den:slight_smile:
14. dub 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak já jdu na kontrolu až 23.4 a to bude akorát 15.den po transferu. a vyšlo ti to už ten šestý den nebo jak na tom jsi? mam nutkání si ho udělat ale zarověn i strach.
14. dub 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 já měla ducha myslím 7.den po transferu. Už si to přesně nepamatuji. Myslím že to mám ve svém blogu. Den transferu se nepočítá. Když jsi byla v úterý, zkusila bych to tak ve středu. To je rozumná doba. Ale sama podle sebe vím že bych já testovala dřív. Ale nejsem stresařka a vím že bych nepanikařila, kdyby tam nic nebylo. Takže je to má tobě. Rozumné je počkat tak do té středy. A i to může byt ještě brzy.
14. dub 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela zkusím vydržet do středy a pak se uvidí může mě slabě pobolívat hlava? :frowning2:
14. dub 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 může a nemusí. Každá to má jinak. Uvědom si, že tělo má v sobě spoustu hormonů, každá reaguje jinak.
14. dub 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak jsem to nevydržela a udělala si test a nic jedna čárečka :frowning2:
15. dub 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 Je brzy...hlavně bud v klidu
15. dub 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela je tam druhá čárečka ale strašně slabunká
15. dub 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 no tak to je dobře, jak staré bylo embryjko když ti ho dávali?
15. dub 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
odebírali mi ho ve čtvrtek a v uterý zaváděli tak nevím
15. dub 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja jsem 3.den po et 1emrya. A zadny priznaky nepozoruju. Jen mam citliva prsa-ale to.je.jiste z tech hormonu. Doufam, ze to vydrzim do odberu krve su neudelat test:slight_smile: to cekani a nejistota je desny!
12. kvě 2014 ve 22:32  •  čeká miminko, termín má v březnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ráda bych se také přidala .) dnes je to 8 dní od ET je to mé 3 ''ET,tak snad už se to povede :'( V den ET mi byl píchnut i pregnyl 5000.Včera jsem si dělaqla test,abych zjistila,zda se mi stále drží v těle.Byl hodně slabě vidět.Tak jsem ho zkoušela i dnes...dnes byl test silnější než včera.To asi už nebude pregnyl že????Nemůže být přece silnější.Bla mi dána 2 embryjka.Beru utrog.,estr.acidum folicum.Tak co ,yslíte vy?Může to být těhu'?Dnes ráno jsem trošku špinila ale opravdu jen slabounce a od té doby nic.Test stále pozitivní.Na krev mám jít až 15.7.Ráda bych si psala s některou na emailu,abych se mohla podělit o své těhu a tak samo to čekám z druhé strany :slight_smile: Colita.22@seznam.cz
8. črc 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den chcela by som sa opitat som 7 den po et . a od prveho dna et v noci ma pobolieva bruško bolia ma križe ospalost . neviem ci ej to dobré cakam ci mi vidu dvojičky dakujem :unamused:
28. srp 2014 v 17:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
babi ozvite sa mi aspon jedna som neista mam len 19 rokov :unamused:
28. srp 2014 v 17:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
som desiaty den po et. a robila som si test a ukazali sa dve ciarky jedna silnejsia a druha slaba ale vidno ich obe ide o tehotenstvo :slight_smile:
31. srp 2014 v 19:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,
jsem rada,ze jsem narazila na tuto skupinu.Potrebuji se poradit.Byli jsme po prve na ET minuly tyden ve stredu 30.9.2015 a dneska jsem 9 den od ET.Ted me 3 dny hodne boli podbrisek i jsem trochu spinila coz je normalni(pry se tak emryo uhnizduje).Tak jsem si dneska rano zkusila udela teh.test a zatim mi vysla pouze jedna carka.Je to 9 den a co tu ctu tak nekomu tam vybehly obe carky uz ted.Zacinam byt hodne nervozni.Ve stredu to bude 14 dni a jedeme na krevni testy a mam si rano Peš teh.test,ktery mi dali v Gennetu.Je mozne,ze to muze byt i testem koupila jsem si v lekarne nejaky obycejny a je otazka zda je ten pravy kvuli citlivosti.Dekuji Vam za zpetnou vazbu. :frowning2:
9. říj 2015 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinakrizova ahoj, tak jak jsi dopadla? já testovala osmy den po ET a byly tam //....jinak jsem byla na ET 5.10.
16. říj 2015 v 01:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek