Prosím o pomoc - jsem těhu?

adela9999
9. dub 2017

Zdravím.. potřebovala bych radu nebo spíše uklidnit od někoho zkušenějšího. Před 14ti dny se do mě přítel snažil vniknout bez ochrany, ale zarazila jsem ho dříve než se mu to úplně povedlo, protože nechci být těhotná, ale známe to, je možné, že mu mohlo hned něco "ukápnout". Bylo to přesně v den ovulace. Hned druhý den me bolely vaječníky (vím, že to stále mohla být ovulace, ale nikdy jsem to nemívala) pak se všechno uklidnilo až na to, že jsem měla silnější hustší výtok neź normálně (bez zápachu). Zítra bych měla dostat menstruaci a už od včera mě šíleně bolí v podbříšku, více než vždycky před mensesem.. Vím, že bych si mohla počkat do zítra, jestli to dostanu nebo ne, ale vždy když jsem ve stresu (a to ted pomerne jsem) tak se mi menses opozdi třeba o týden. Doufám, že jenom blbnu a že těhotná být nemůžu.. přece jenom stačí kapka a jsi taťka :/

verca156
9. dub 2017

ráda bych tě uklidnila ale sama jsi si odpověděla...opoždění menstruace může mít taky mnoho příčin... takže fakt jen čekat. Já jsem měla nechráněný styk asi 2 roky a neotěhotněla ale plánovali jsme miminko... záleží na mnoho faktorech...

dora13
9. dub 2017

Je velmi, opravdu velmi nepravdepodobne, ze bys mohla byt tehotna. Pokud chces mit klid, udelej si tehotensky test, ale pokud by jsi z pokusu o vniknuti otehotnela, uz by to bylo skoro na hrane neposkvrneneho poceti😊

listopadka1
9. dub 2017

Taky si myslím, že asi sotva. Větší bolesti vaječníků před menses můžou být výsledkem stresu a nebo se možná jen moc pozoruješ. Já bych počkala a pro klid duše si můžeš za pár dní udělat test.
Jinak na tvém místě bych zauvažovala o nějaké spolehlivější metodě antikoncepce, aby se to příteli příště nepovedlo.

aklin
18. dub 2017

Omlouvam se, ze sem napisu svuj prpble., ale nechtelo se mi zakladat novou diskuzi se stejnym problemem. Muj problem je, ze nevim od kdy mam povazovat zacatek MS. Posledni ms jsem mela nepravidelnou. Nevim jestli mam brat pocatek 21. 3., kdyz jsem do 29.3. slabe krvacela, denne jedna vlozka a od 30.3. jsem zacala normalne krvacet 1.4. jsem mela silnou, 2.4. zeslabla, 3. - 4. 4. spineni. Ovu probehla mezi 6.4.- 11.4. V te dobe doslo ke styku. 14.4. jsem zlehka krvacela a od te doby mam bolesti v podbrisku, pobolivaji i bradavky. MS nevim kdy ma zacit.

palausek
19. dub 2017

Ahoj holky,
nevím co se mnou může být.
Asi 4 dny mi není dobře, v tom smyslu, že mě bolí v podbřišku až píchá, ale ne furt. Nejhorší je to večer a ráno.
Jsem nafouklá celkem dost. Tlačí mě žaludek a je mi na zvracení převážně po jídle nebo k večeru.
nejdříve jsem měla hroznou zimnici a pak už jen zvýšenou teplotu. Jsem hodně unavená a ospalá
dnes ráno jsem si dělala tehu test a vyšel negativní.
Tak mě zajímá zda bych měla ještě počkat menst. se má dostavit za týden. nebo by to mohlo být něco jiného?.

Děkuji za názory.

kejt29
19. dub 2017

@aklin pockala bych alespon 14 dnu od styku a pak udelala test pokud do te doby nedojde ms. Nic jineho se delat neda.

@palausek nevolnosti a podobne priznaky tehu zpusobuje rostouci hcg a jestli je test negativni menstruace urcite dojde 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru