Prosim řekněte - je to duch?

vaseli16
6. lis 2018

Prosim reknete ze tam neco vidite ze mam malickou nadeji🙏🍀tentokrat uz b ez rozzlozeni 😊

miba10
6. lis 2018

@vaseli16 slaboucka tam je. Držím palečky

vaseli16
autor
6. lis 2018

@miba10 dekuji a potichu doufam ze se zadarilo konecne 😊

vladuska29
6. lis 2018

@vaseli16 taky vidím slaboučkou čarecku 😉 tiše gratuluji a závidím ☺️☺️

vaseli16
autor
6. lis 2018

@vladuska29 dekuji doufam ze bude silit 🙂

vladuska29
6. lis 2018

@vaseli16 budu držet pesticky aby bylo vše pořádku ☺️😉 snad už se taky dočkám ☺️☺️

vaseli16
autor
6. lis 2018

@vladuska29 budu take drzet palecky a kdyz to vyjde budu plivat i tehu bacily😂snad mam strach je to 3mesice (cykly)od potratu....

moly001
6. lis 2018

@vaseli16 taky vidím🙂toto je citlivost 25, že? Možná desítkový test by ukázal silnější carecku🙂

vaseli16
autor
6. lis 2018

@moly001 ano 25 minuly mesic jsem na nem nic nemela tak snad...no ja vim jen se bojim...zkusim rano

moly001
6. lis 2018

@vaseli16 tak držím pěsti! Ať to dobře dopadne....sama vím, jaké to je, když je člověk jak na trní😀 testuje a ujišťuje se, že čárka sílí....tak přeji, ať sílí!

vaseli16
autor
6. lis 2018

@moly001 moc moc dekuji!❤

vladuska29
6. lis 2018

@vaseli16 ja byla na revizi v lednu a do srpna jsme se nemohli snažit. Byla to totiz nase druha revize 😞😞

vaseli16
autor
6. lis 2018

@vladuska29 to me mrzi ☹ ja byla na ukonceni v 15tt kvuli VVV tak ted doufam ze jestli to dopadne tak az do konce

ahyt
6. lis 2018

je tam😊👍🙏👶👶

saminomimino
6. lis 2018

Tam má být +?pokud jo trošku mi to přijde jako spíš ryska,ale nevim kolik jsi dpo?držím moc palce!

vaseli16
autor
6. lis 2018

@saminomimino ano plus tady na tom se mi ryska nikdy neukazala

vladuska29
6. lis 2018

@vaseli16 ja to poprve měla v 9tt a po druhé 12tt. Ted po všech vystřeni se zase snažíme. Teď to 2 nevyšlo tak snad se zadari tento mesic. Tobě drzim moc palecky aby bylo vše v pořádku 😘😘

saminomimino
7. lis 2018

@vaseli16 nechci ti vůbec brát naděje ale ryska
není čárka,mě se na testu z lékárny jeden měsíc nic neukázalo jen bilo,další měsíc na tom samém na dvou testech druhá čárka,ryska a nic z toho nebylo ,když jsem testovala brzy tak když šlo o tehu vždy byl světly dušiček ale zabarvený a v limitu,měla si to v limitu nebo po zaschnutí?a kolik jsi dpo?hele já ti to hrozně moc přeji,vím jak ti je,ale falešné naděje taky vedou do pekel,Testní zítra a uvidíš to už jasneji

lilienelli
7. lis 2018

já třeba nic nevidím ☹

makronka222
7. lis 2018

Porid si obyc desitkovej test. Tam uvidis pripadnyho ducha

lachtanice86
7. lis 2018

Taky nevidím. Kolik dní mešká ms?

balogis
7. lis 2018

Taky bych zkusila ten citlivější,i když ja tam něco málo vidím,ale těžko říct.

vaseli16
autor
7. lis 2018

Tak holky asi nic asi mate pravdu s tou ryskou na 10bilo...jinak horni vcera spodni dnes

balogis
7. lis 2018

@vaseli16 mno ale zase mi nejde do hlavy ,ze dnešní je silnější a ten uz bych brala jako pozitivní 🤔🙈

vaseli16
autor
7. lis 2018

@balogis no to me take ne...a miuly mesic jsem si tento test dala take a ani za hodinu po testovani na me nevykouklo co ted v limitu...nevim no uvidime bud prijde MS nebo

moly001
7. lis 2018

@vaseli16 je vidět, že sílí....ale je teda divné, že 10 tkovy test negativní. Já myslím, že clear Blue je kvalitni test...a kolik dní máš do MS? Já takto pozitivní, jako máš ten dnešní měla 3 dny před MS, s touto citlivosti 25...ale 10 tkovy test byl jasně pozitivní....třeba to vyjde🙂 moc ti to přeju a držím pěsti....mně to totiž jako ryska neprijde, je pozitivní.

balogis
7. lis 2018

@moly001 toto uz neni ryska,taky si to.myslim

balogis
7. lis 2018

Zase kdyz vezmu ze na desitkovem papirku mají ženský téměř bílo a udělají digital od clerblue který je 25 a ukáže jim to + a 1-2 týdny tak fakt asi už ničemu nerozumím

leymea
7. lis 2018

@vaseli16 vidim, ze sili. Verim, ze jsi tehotna.

saminomimino
7. lis 2018

@vaseli16 na 10 není nic?hele je to možný,já taky měla hezcí čárky na 25 testu z DM drogery než na 10,ten můžu vřele doporučit,ten clearblu dnes daleko silnější,zřejmě více barviva,takový dusík 10dpo mi sílil a je z toho tehu,potichu gratuluji

vaseli16
autor
7. lis 2018

@moly001 mam 2dny do MS a kdyz jsem si to rovnala v, hlave tak to minule tehu mi mamatest ukazal az 4dny po zmeskane ms do te doby ani tuk...tak nevim no

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru