Prosim řekněte - je to duch?

vaseli16
6. lis 2018

Prosim reknete ze tam neco vidite ze mam malickou nadeji🙏🍀tentokrat uz b ez rozzlozeni 😊

vaseli16
autor
7. lis 2018

@leymea
@balogis jej kez by holky 😊popravde me to dost rozhodilo...vim ze se nema pred ms testovat,ale tolik se na mimi doma tesime...

balogis
7. lis 2018

@vaseli16 chápu nedočkavost je silný motor,držím palce

vaseli16
autor
7. lis 2018

@saminomimino neni prave no...no uvidime,DM mam daleko...achjo kez by to dopadlo ten jsem z toho rozpolcena...

moly001
7. lis 2018

@vaseli16 hlavně se nestresuj a uvidis. Myslí pozitivně a já bych tedy osobně testovala i stejným testem, ať můžeš posoudit vývoj...držím pěsti🙂

janina92
7. lis 2018

@vaseli16 já tedy na obou vidím čárku..na horním spíš ducha a spodní test je o kousek silnější 🙂podle mě bude sílit ❤️

vaseli16
autor
7. lis 2018

@moly001
@janina92 dekuji holky zitra tedy koupím zas tento a uvidime 🙂

leymea
7. lis 2018

@vaseli16 ja taky testovala pred MS 😀

sudylichozrout
7. lis 2018

@vaseli16 ahoja, ten druhy test uz je jasne pozitivni. Tehotna jsi. Gratuluju 🙂

saminomimino
8. lis 2018

@vaseli16 taky jsem testovala před ms a pokud to tehu bylo byli takový dusici co silili,lepší je testovat stejný testem aby si viděla vývoj jak sili

lilienelli
8. lis 2018

@vaseli16 máš nějaké příznaky, že testuješ před menzes? teď to vypadá jako pozitivní...

horvathova3
8. lis 2018

@vaseli16 druhý test je už moc pěkný 🍀🍀🍀 držím palce.

vaseli16
autor
8. lis 2018

@lilienelli a to musim mit priznaky abych testovala?

vaseli16
autor
8. lis 2018

@saminomimino uvidime v patek 🙂

@horvathova3 dekuji uvidime v patek 🙂

saminomimino
8. lis 2018

@vaseli16 nemusíš🤣 já měla příznaky až konec 7tt

vaseli16
autor
8. lis 2018

@saminomimino ja ted krom bolesti podbisku a tahani v trislech nic...minule tehu jsem mela to same plus hrozne natekla a, bolava prsa...tak uvidime co bude neo nebude ted...a jestli bude tak hlavne at je to azdokonce uz...

horvathova3
8. lis 2018

@vaseli16 já nemám žádné příznaky ani pred, když to nevyšlo. A ani teď, když to vypadá, že je konečně vše v pořádku 🙂

dominika963852
8. lis 2018

@vaseli16 Já vidím čárku na obou testech 😉 Držím palce !

vaseli16
autor
8. lis 2018

@horvathova3 ja si myslim ze preci nemusim mit proznaky abych testovala pred MS ne?je to jen me rozhodnuti...takovehle rypalky miluju 😞

vaseli16
autor
8. lis 2018

@horvathova3 ted tedy nemyslim tebe mozna to tak vyznelo 😂

michaela_2
8. lis 2018

@vaseli16 myslím na tebe!! 🍀

horvathova3
8. lis 2018

@vaseli16 😀 dobrý, já testovala 5 dní před. Prostě jsem to věděla 🙂 žádné příznaky. A žádné příznaky nemám ani teď v 8+5. Takže teď si moc přeju, ať to dotáhnem do konce

janina92
8. lis 2018

@vaseli16 rozumím ti 🙂 nenech si zkazit náladu, já také testovala v den MS bez jediného příznaku, jen jsem měla tušení..i po roce a půl snažení, tentokrát bylo správné 😁přeji hodně štěstí při zítřejším testování 🍀

vaseli16
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
vaseli16
autor
8. lis 2018

@horvathova3 tak to bude kluk😝ti jsou pry nenarocni a nezlobi nastavajici maminku tehotenskymi neduhy😁

lachtanice86
8. lis 2018

@vaseli16 prostě netestovat před ms.

leymea
8. lis 2018

@vaseli16 taky jsem nemela zadny priznaky, vlastne cele tehu. I kdyz, v prvnim trimestru jsem byla hodne unavena, nic vic 🙂

vaseli16
autor
8. lis 2018

@lachtanice86 no ale ja testuju 😁😝

lachtanice86
8. lis 2018

@vaseli16 no a zbytečně, očividně, hledáš duchy a kdyby náhodou něco bylo tak to může klidně odejít s ms

vaseli16
autor
8. lis 2018

@lachtanice86 zbytecne urcite ne?testuju za ucelem zjisteni tehu vcas kvuli me namahave praci.ano muze to odejit jsem si toho plne vedoma vsechna rizika testovani pred ms jsou mi znama,i pak je to bud a nebo.Neboj vse tohle vim a pokud ti vadi ze jsou tu zeny co duchy hledaji a veri ze z toho mimi bude tak si prosim techto diskusí nevsimej dekuji.Myslim si ze je na kazde jestli bude testovat tyden po MS nebo 5 cili 4dny pred ocekavanou menstruaci protoze treba tento clear blue dokaze tehu detekovat i takto brzo.🙋

vanea
8. lis 2018

já bych teda příznaky vůbec neřešila, většina jich je stejně takhle brzy jen domnělá, jelikož hladina hcg takhle brzy ještě není tam, kde by měla být, aby ty příznaky způsobila...a nějaké příznaky související s pohlavím už vůbec ne :D mám chlapečka, zvracela jsem od 9tt 10x denně až do skorokonce druhého trimestru, ze začátku mi nebylo vůbec nic :D pleť jsem měla šílenou...jediné co odpovídalo, bylo bříško, pohledem na mně zezadu vůbec nešlo poznat, že budu rodit :D
No každopádně držím palce, asi víš jaká jsou rizika až do konce 1.trim, ale člověk prostě doufá;) rozumím tomu🙂 🍀🌹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru