Prosim řekněte - je to duch?

vaseli16
6. lis 2018

Prosim reknete ze tam neco vidite ze mam malickou nadeji🙏🍀tentokrat uz b ez rozzlozeni 😊

hjaninka
29. lis 2018

@sudylichozrout já vím, člověk nikdy neví.... I když vše vypadá dobře, jsou věci mezi nebem a zemí :( minule tehu jsem měla test takovýto... Ale bylo to odhaduji nejdřív 16DPO. A tam bylo vše ok do 25tt.

vladuska29
29. lis 2018

@hjaninka no leze krásně 😉😉 ale ještě se koc neraduj stat se může cokoli. Ale jinak držím palečky a závidím ☺️😉😉

maru17
7. pro 2018

@vaseli16
@hjaninka jak to holky s vámi vypadá? 😉

vaseli16
autor
7. pro 2018

@maru17 semnou bohuzel zas nijak ☹ dekuji za optani snad bude vanocni zazrak😊🙏

maru17
7. pro 2018

@vaseli16 Tak moc držím palečky! 🙂🍀

hjaninka
7. pro 2018

@maru17 mne testy hezky silyly... O víkendu jsem ale začala spinit. MUDr v pondělí říkal že to je jen z čípku a na utz nic neviděl. Ve středu se mi to ale už nějak nezdálo tak jsem šla znovu. Vzal mi konečně i krev a mám jen 61hcg. Kontrola v pondělí. Ale už se necítím ani těhotne a ráno tam byl jen duch. Takže už jsem přesvědčena že to nedopadlo. Jen se děsím aby to nebylo mimodelozni. I když mě nic neboli....

sudylichozrout
7. pro 2018

@hjaninka To je mi lito. Ale telo vi, proc a co dela...

hjaninka
7. pro 2018

@sudylichozrout já si myslím že jsme to uspechali. Byla to defakto první ovulace od potratu ve 25tt 😔 Zřejmě ještě není děloha ve formě...

maru17
8. pro 2018

@hjaninka To mě mrzí a držím palce, ještě to může být v pohodě...ale je i možné, že tělo nebylo ještě připravené 🙄 hlavně buď v klidu a dej vědět 🍀

hjaninka
8. pro 2018

@maru17 včera večer jsem ještě použila poslední test a byl tam úplně miniaturní dusík. Takže bohužel. Musím jen vydržet do pondělí. Nechce se mi ani dobirat ten utrogestan, ale asi bych měla no, když to MUDr řekl 🤔 Hlavně aby nebyl potřeba žádný zákrok a mohli jsme začít na novo. Spíš me štve, že jsme doufali že to klapne, protože mi 27.12 konci mateřská. Takže to musíme nějak vymyslet, jelikož z psychického hlediska se do práce prostě vrátit nemůžu. Moji klienti by se mě ptali proč jsem tak brzy zpět z mateřské a já ji nemůžu vysvětlovat že jsem musela porodit mrtvé dítě. Navíc tam kolega s kolegyní, které zrovna nemám nejradši, spolu čekají a na to se prostě koukat nechci.

hjaninka
10. pro 2018

@maru17 tak hlásím že dnešní krev jen 7,6 jednotek hcg, takže je to jasné 😒. Aspoň že nemusím na žádný zákrok 🙏

maru17
11. pro 2018

@hjaninka Tak drzim palce, brzo to určitě vyjde 😊 hlavně, že jsi v pořádku a můžeš pokračovat ve snažení 😍

jitulka87
11. pro 2018

@hjaninka zazila jsem neco podobneho. Temer pred rokem se mi narodil syn v 26tt sekci. Ale tezky zacatek nezvladl a po 6 tydnech nas opustil..byla jsem psychicky uplne v pr....14 tydnu materske a pak jsem byla nakou dobu jeste na neschopence od gynekolozky. A pak jedina moznost, jal se udrzet doma na neschopence byla navsteva psychiatrie, kde by mi 100pro neschopenku dali. Ale nakonec jsem sla na castecny uvazek zpet do prace...

hjaninka
11. pro 2018

@jitulka87 ach jo, proč se jen dějí takové věci. Je to hrozný, ale já malého ani nechtěla vidět, protože bych na tom byla psychicky ještě hůř. Ani tak to není žádná sláva a dnes jsem právě objednaná k psychiatricce. Vypadá to že by mi měla napsat neschopenku.... Chtěla jsem preradit na jinou pobočku, ale není místo. Zpět se vrátit nemůžu, položilo by mě to. Výpověď dávat taky zatím nechci. Je to nesmysl, protože se budeme dál snažit a nastoupit někam a jít do půl roku na rizikac mi přijde dost hloupé. V nemocnici mi nikdo ani nenabidl psychologickou pomoc, byla jsem na pokoji úplně sama a poslouchala jak o patro výš rodí zdravé deti, manžela tam se mnou nenechali (a to v té nemocnici pracuje jeho otec). Navíc mi přijde že od té doby se všechno hroutí a prichazi jedna špatná zpráva za druhou :( Ale to tady bohužel nevyřeším, to jsou asi rány, které se nezahoji nikdy...

jitulka87
11. pro 2018

@hjaninka je to silene obdobi a ta bolest zustane. Jen se casem zmirni. Ja u maleho rano jeste byla (byl v inkubatoru) a nepoznala jsem, ze se blizi konec. Loucila jsem se snad 2h...byla to silena rana pro vsechny. Navic kvuli cisari jsem nesmela min pul roku otehotnet. Nakonec jsem otehotnela 10m od narozeni maleho, ted zaciname 3m. Ale vim, jaka bolest vas ted suzuje. Nechvatejte do prace, ja se vracela skoro po 5m a fakt jen na treba 2h denne. Pracuju totiz ve skole a bylo to pro me vic nez narocne se vracet mezi deti. Nic se nesmi uspechat. Neschopenku vam daji, nebojte. A nase miminka pro nas zustavaji v srdicku naporad. Verte v lepsi zitrky. ❤

hjaninka
11. pro 2018

@jitulka87 moc děkuji Jitusko. Myslím na Vás, ať má vše tentokrát krásný konec ❤️ my si dáváme pauzu do února, doufám že nás také co nejdříve čeká šťastný konec.

jitulka87
11. pro 2018

@hjaninka urcite ano, drzim pesti. At vam cas utika a pomaha 💕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru