• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotní příznaky těhotenství. Pociťovaly jste ihned?

1. prosince 2016 
PŘÁLA BYCH TI TĚHU!!!! Moc! Určitě to vyjde, a když ne teď tak přiště. Já to teď opravdu nečekala, prostě jsem si jen tak udělala test ráno, jukla jsem na něj a zbarvovala se jen jedna čárka. Tak říkám - holt nic. Jenže večer jsem se na proužek znova podívala a oni tam byly //! Hrozně mě to překvapilo. Zatím jsem testovala jen jednou, takže ani těhu zatím být nemusím, ale naděje svitla :grinning:
15. kvě 2007 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ammalka - můžu vědět, kolik roků je tobě?
Víš, prostě ve mně asi fakt začali tikat ty biologickejšn hodiny.
Všichni okolo mě jsou těchu nebo už mají prcka a tak to v nás s přítelem tak nějak uzrálo, že bychom mohli začít taky.
Docela mě zarazilo, když mi pan doktor sdělil, že jsem ještě relativně mladá :grinning:
Ale za 4 roky 30 na krku :angry:
Já vím, že do té doby můžu mít třeba i 2 děti, ale taky nemusím mít žádný.
A roky utíkaj strašně rychle - a každýmu se to na první pokud nepovede - že? :unamused:
Tak prostě není na co čekat.
Teď se s vámi na chvíli rozloučím. Pisinkuji z práce a musím opustit pole své působnosti - takže sem juknu až tak kolem oběda.
Zatím pa holky.
15. kvě 2007 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, mně bylo jako bych měla dostat menstruaci, která pořád nepřicházela - takže pupínky na obličeji, bolest v podbřišku, průjem, bolestivá prsa - to jediné bylo trochu neobvyklé. Cítila jsem se divně, vzpomínám si, že mi pořád šrotovalo v hlavě: "NĚCO je JINAK". Podvědomě jsem si říkala, co kdyby ... a bylo to ono :slight_smile:
15. kvě 2007 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Lendyy, mi jsme se s manželem snažili od mých 25 a povedlo se teprve letos, už je mi 29. Přeju Vám, ať Vám to vyjde co nejdřív a rozhodně na nic nečekejte. Jestli máš pocit, že mimčo chceš a přítel taky, tak se do toho pus´tte, přeju hodně štěstí :slight_smile:
15. kvě 2007 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Čauvec "reruna"
tak to Vám teda blahopřeju. A zda se tě můžu "soukromě" zeptat. To jste to ty 4roky nechávali taky pouze na přírodě, nebo pomohli doktoři.
Zatím páčko!
15. kvě 2007 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Můžu se Vás "už těhulek" zeptat, kolikátý den po vynechání menstruace jste testovali? (od kdy to má nějaký význam?)
Já to asi do konce týdne nevydržím :grinning:
Ale dřív to nemá asi smysl,co? :frowning2:
15. kvě 2007 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Lendyy, já bych to testla hned první den po vynechání menstruace, to jsem také udělala a udělala se mi právě jedna silná vínová čárka a jedna slabší, holky psali, že po 2 dnech mám zkusit znova, tak jsem se testíkama zásobila a budeme s miláčkem testovat :grinning:
15. kvě 2007 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to znamená - do soboty čekat. Se asi picnu :grinning:
Jen doufám, že mě mrška nepředžene :frowning2:
Zatím páčko kočky :dizzy_face:
15. kvě 2007 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Na me to muj manzel poznal drive, nez ja na sobe. Pred menstruaci jsem dostala plisen, muj prvni gyne problem v zivote. Potom jsem zacala pocitovat casto paleni zahy. Zvetsovala se mi prsa a prsni bradavky. Nakonec to manzel nevydrzel a sel koupit tehotensky test do lekarny. Byl pozitivni. Cele tehotenstvi probiha bez komplikaci a citim se skvele. Akorat me pali zaha v dobe ocekavane menstruace, ale za celou dobu tehotenstvi jsem ani nezvracela. Ted jsme v 29. tydnu. Vlastne zvracela jsem dvakrat, kdyz jsem si cistila zuby. Potom jsem zjistila, ze jsem precitlivela na fluor. Pouzivam pastu bez fluoru a uz nikdy nemam nutkani na zvraceni pri cisteni zubu.
15. kvě 2007 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, mám asi pitomej dotaz... Ale zkouším zjistit, jestli se to taky některé stalo... Může se měnit kvalita děložního hlenu i bez ovulace? Na ovutestu se mi nic nezobrazilo, ale hlen se mění. :frowning2: Tak jsem z toho docela zmatená a nevím podle čeho se řídit... :cry:
16. kvě 2007 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
bel, s ovutesty to není tak lehké, aby jsi viděla //, tak musíš vystihnout tu správnou dobu. Já to kombinovala s měřením teploty a tím pádem to bylo jisté.
16. kvě 2007 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina82 ahojky, no já to zkouším už od 10.5. a pořád se mi tam ukazovala slabolinkatá čárka a 12. se mi ukázala relativně nejsilnější čárka ze všech, ale stejnak to bylo slabší než ta testovací a dneska se mi neukázala už žádná... Takže to je vlastně k ničemu, když se to testuje obtížně... :frowning2: No uvidíme za týden, ale asi z toho zase nic nebude... :unamused:
17. kvě 2007 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem!
Mám dotaz: mám asi 16dní zpoždění mens.Myslíte si, že bych mohla být těhotná, když mě 4.,7. a 10.den po vynechání vyšly testy negativní?Nevím, co si o tom myslet.Nějaké zvláštní příznaky taky nemám.Jen občas pobolívání v podbříšku a únava.Mans.jsem měla pravidelnou.Chtěla bych být těhotná, ale ty testy mě zaráží. :frowning2:
18. kvě 2007 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ivetak: ahojky, mám to úplně stejný jako ty!!! matka se ptala doktorky a ta jí řekla, že i když těhu testy jsou negativní tak těhu být můžeš. já du 28.5. k doktorce tak uvidíme.
22. kvě 2007 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

těhotná být můžeš, si myslím. Jsem toho živoucí příklad :slight_smile:
MS měla přjít 30.4. nepřišla, testy byly deset dní negativní, pak jsem šla k doktorce a ta mi píchla vyvolávačku. Nedalo mi to a šestý den jsem udělala test a byla tam slabá druhá. Ta rostla. Dnes čerstvě to má potvrzeno HCG roste a já jsem těhotná.
22. kvě 2007 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
sylvinka • tak to hcg ti roste???? Jsem ráda za tebe!!! :grinning:
No, a ty jsi se tak bála!!! Hurááááááááááááá. Já jdu na krev zítra. :slight_smile:
22. kvě 2007 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak to by bylo fajn, kdybych to měla taky tak...
22. kvě 2007 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to totiž ani tak neplánovala ařekla jsem příteli, že den před MS to nevadí :grinning:
A muselo to být poprvé v životě, kdy se mi zpozdila ovulace a protáhl cyklus.
A je to!!!
Myslím, že to tak mělo být a jsem strašně ráda :slight_smile:
22. kvě 2007 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
whow...no třeba jsem na tom stejně, jak píšeš.
22. kvě 2007 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to určitě možné :slight_smile:
Věřím, že všechny ty grafy fungují, ale u mě to bylo zkrátka jinak :wink:
Držím pěsti :slight_smile:
22. kvě 2007 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky.
22. kvě 2007 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Sylvi, a už jsi tu radostnou novinku oznámila doma?
22. kvě 2007 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne, je to tajemství
22. kvě 2007 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
"Ahoj Sylvo, tady Petr Cuha (píšu od mojí manželky :slight_smile:.. Tak to je bomba, Jindra bude určitě v šoku, já jsem taky, mám z toho obrovskou radost! Chtěl jsem hned gratulovat Jindrovi, ale pak jsem si uvědomil, že to možná ještě neví, tak ještě štěstí, že jsem se udržel a nevolal jsem mu :slight_smile: Budou to sice muka, ale vydržím to a neboj, nic mu neřeknu. Tak se opatruj a těš se!
22. kvě 2007 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Sylvi, já za sebe taky gratuluju!! :slight_smile: Nás zítra čeká rozluštění, jestli čekáme holčičku, nebo chlapečka :slight_smile:
22. kvě 2007 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Já věděla, že to praskne brzo - je to dnes novinka (dnes uplně, ale dnes snad potvrzeno, že vše v pořádku), takže prosím mlčet, mlčet, mlčet.
Jindra to ví už týden :slight_smile:
22. kvě 2007 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Jindra o vás na koníkovi taky už ví nějaký čas :slight_smile:
22. kvě 2007 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťa mi říkal, že si dělali srandu, na jaké stránky chodíme :slight_smile: Ale já jsem vůbec nevěděla, že tu taky chodíš. Já jsem většinou jenom v naší diskusi říjen/október a ostatní moc nesleduju :slight_smile: Je to super překvápko! A budete plánovat svatbičku, než se mimčo narodí, nebo až potom?
22. kvě 2007 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak říkám, je to natolik čerstvé, že se potřebujeme vzpamatovat a pořešit jiné věci, pak možná svatbu
22. kvě 2007 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Však jo, teď si to hlavně užívej, je to krásný pocit! Navíc, když tě mimčo tak napínalo :wink:
22. kvě 2007 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek