Rada ohledně těhotenství. Co myslíte?

9ajinka
8. lis 2023

Dobrý večer,chtěla bych se poradit jestli někdo nemá podobnou zkušenost 🙏1.11. Jsem byla u doktora s tím ,ze mi vyšel pozitivní test a on vypočítal ,ze bych měla být v 5.tt a ať přijdu na utz 10.11. jenže v neděli 5.11. jsem měla na toaletním papíře slabe růžovou jakoby krev a pak nic a v pondělí lehké spineni ale už hnědé ,tak jsem hned volala na gynekologii a tam vše řekla a tak mi řekl ať hned prijedu a ,ze musím na krev a dnes jsem volala na výsledky a řekl mi ,ze mi potvrzuje těhotenství ale ze nebudu v 5.tt ale zřejmě min a v pátek ať nechodím ale až v pondělí…ale je mi divne ,ze už nejsem vůbec unavená ani mě nepali žáha akorát co mi je ,tak mě bolí prsa…jsem už zoufalá čekat do pondělí a mám strach ,aby to nebylo mimodelozni nebo zamkle těhotenství…mockrát dekuji za názor

klokanka31
8. lis 2023

@9ajinka Bohužel nezbývá než čekat 😔 bolesti břicha nemáš?

9ajinka
autor
8. lis 2023

@klokanka31 nene jenom lehce mě ještě do včera bolelo v podbrisku jako na ms ale slabé

klokanka31
8. lis 2023

@9ajinka Je to těžký, nemusí to být nic, může to být potrat, nebo i to mimoděložní...

luciejonsztova
8. lis 2023

Ono i kdyby to bylo nedejbože mimoděložní, tak by to nebylo ještě na ultrazvuku vidět. 😔 Opravdu nezbývá nic jiného než čekat a doufat, že to bude v pořádku. 🙏🏼

9ajinka
autor
8. lis 2023

@luciejonsztova no mě bylo divné ,ze mi to vypočítal tak a teď po krvi je to zase jinak…tak jsem si říkala jestli mi teda to hcg nekleslo a tím pádem to je tak 🙈každopádně Vám dekuji za odpovědi ♥️

9ajinka
autor
8. lis 2023

@klokanka31 já vím čekat a čekat ale je to utrpení 🙈ale dekuji za odpoved ♥️

luciejonsztova
8. lis 2023

@9ajinka Ono je možný, že ovulace proběhla až dýl, tak proto kontrolu posunul. Na ultrazvuku je něco vidět až od určité hodnoty hcg, tak to berte tak, že je lepší ho udělat až tam bude něco vidět. Pak byste se nervovala možná ještě víc. Já to tak měla a nakonec z toho mimoděložní bylo, jenže tam bylo špatně všechno už od začátku, jinak než u vás. 🙏🏼

9ajinka
autor
8. lis 2023

@luciejonsztova mockrát dekuji za odpoved…pokusím se na to tolik nemyslet a tolik se nezkoumat…je to moje první tehotenstvi a hlavně po 2letech snažení tak mám strach 🙈

klokanka31
8. lis 2023

@9ajinka Zase je dobrý to hlídat, a kdyby se ti něco nezdálo tak fofrem k doktorovi. Já měla mimoděložní a tam jde o život...

9ajinka
autor
8. lis 2023

@klokanka31 teď se cítím dobře…žádné spineni nic ,tak budu doufat ,ze vše bude ok a v pondělí mi to jenom potvrdí 🙏

xnikax1
8. lis 2023

@9ajinka a já zase uklidním..byla jsem na utz brzo. Nebylo nic vidět. Doktor mě vyděsil s mimodeloznim. Vzal hcg a po 3 dnech na utz byl vacek. Dceři je 6 let. Držím palce.

9ajinka
autor
8. lis 2023

@xnikax1 mockrát dekuji ♥️Budu doufat ,ze vše dobře dopadne a my se po 2 letech dočkáme 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru