Doktor potvrdil těhotenství a následně vyvrátil

gabriellaa7
11. zář 2017

Ahoj holky, jdu si za vámi pro tipy, rady, zkušenosti... Jedná se o první těhotenství. Minulý týden v pondělí mi doktor potvrdil těhotenství, že jsem prý otěhotněla zprava. Šla jsem k němu z důvodu, že mi vyšel pozitivní těhotenský test čtyři dny před MS a potřebovala jsem to potvrdit co nejdříve skrz náročnější práci. V den MS jsem zkoušela digi test, pozitivní výsledek ( 3-4 týdny ). Ale v neděli jsem začala krvácet, 3 dny zpoždění a test negativní. Lekla jsem se, tak jsem jela do nemocnice, vyšetření vnitřním i vnějším UTZ potvrdilo gestační váček, ale HCG v krvi 5,1 a když jsem si právě volala na výsledky porodní asistentka mi řekla, že je to pozitivní, ať se domluvím s doktorem, co dál a on mi naopak řekl, že těhotná určitě nejsem, že to není ani potrat, ani mimoděložmí těhotenství, že je to jen obyčejná MS. Nevím, co si o tom myslet 😕

misula29
11. zář 2017

zřejmě se to neuchytilo a přišla pozdní ms, v krvi bylo už jen minimální zbytkové hcg

danask88
11. zář 2017

Co to je "otěhotněla zprava?" Jinak někdy to může být cysta - některé cysty jsou i hormonálně aktivní a narušují cyklus. Obvykle cysty po MS zmizí... Ale nevím, víc může říct jedině lékař když tě důkladně vyšetří.

kafr
11. zář 2017

@danask88 predpokladam ze to znamena, ze folikul byl vpravo a ted tam je zlute telisko.

gabriellaa7
autor
11. zář 2017

@danask88 sama nevím, co to znamená, ale domnívám se že se to chytlo, když vajíčko putovalo z pravého válečníku... Cysta je vyloučená díky tomu, že jsem před čtrnácti dny absolvovala vyšetření kvůli bolestech na pravé straně, myslela jsem že slepák, ale prý ovulační bolesti... Cysty, srůsty vyloučeny...

luciebx
11. zář 2017

@gabriellaa7 taky bych to spis videla na to ze se embryjko neudrzelo a odeslo. Hold nekdy se toto stane. Je mi to lito.

alboo
11. zář 2017

@gabriellaa7 jednoduchy, těhotná už nejses. Dorazila obycejna MS. Těhotenství proběhlo, ale nevydrželo, kdyby jsi netestovala, tak to ani nezjostis. Nemá smysl chodit k Dr. Pred MS.

puresin
12. zář 2017

@gabriellaa7 Stane se to pry za zivot kazde zene, a nekdy ne jen jednou. Proste priroda vyhodnoti, ze tehotenstvi by nebylo "v cajku" a zarazi ho driv, nez by nastaly komplikace. To je hlavni duvod, proc netestovat pred vynechanim MS - stalo se mi to taky a zklamani pak bylo obrovske. 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru