Různé TT, stejná citlivost, jiné výsledky. Máte stejnou zkušenost?

eicul16
10. lis 2020

Ahoj maminky,

měla bych dotaz. Cca měsíc a půl zpátky jsem přestala úplně kojit (malá má 10,5 mesice), MS mám zatím celkem nepravidelnou, před otěhotněním 32 -35 dnů, poslední menstruace 12. - 15. 10.
S manželem jsme si po té MS řekli, že bychom se mohli začít pokoušet o druhé mimco, ale že to necháme na náhodě... No a asi 5 dní zpátky mě začalo pobolivat v podbříšku a palet mě žáha - úplně stejně mi to dělali i na začátku prvního těhotenství, tak jsem 3 dny zpět koupila Mamatest a ukázal mi slabou druhou čárku, proto jsem koupila ještě Galmed tyčinku a má té taky slaboulinky dušík... Další den jsem koupila Dr. Maxe a tam vůbec nic, ani včera ani dnes... Přitom na těch dvou testech (mamatest, Galmed) se mi zdá, že dušíci sílí (nebo si to namlouvám :D).. Nemá některá z Vás stejnou zkušenost? Ať už to dopadlo dobře nebo špatně? 🙂 ještě dodám, že všechny testy mají citlivost 10
Přikládám fotky pro představu 🙂 poslední mamatest byl brán že stejné moči jako Dr max, na kterém není vidět nic, druhý Galmed byl dělán taky dnes, ale ne hned z ranní moči.

eicul16
autor
10. lis 2020

*omlouvám se za chyby.. Píšu z mobilu a automatické opravy jsou zlo :D

pavlina00000
10. lis 2020

@eicul16 Ahoj, přijde mi bohužel, že vůbec nesílí. Moje testy byly za tři dny takto. A to byl první dělán večer a druhý ráno. Třetí též ráno.

eicul16
autor
10. lis 2020

@pavlina00000 :/ Aha, no, uvidím :/ ono kdyby ten cyklus byl tak, jak před otěhotněním prvním, tak bych MS měla dostat až za 3 dny (13.11.), tak uvidíme, ale děkuji za reakci 🙂

mzacikova
10. lis 2020

Mě se zdá, že trošku sílí. Ovulace mohla přijít později, takže by to mohlo být v začátku. Testuj stejnými testy a ideál mamatestem nebo z Benu, za ty dám obě ruce do ohně.

eicul16
autor
10. lis 2020

@mzacikova moc děkuji! 🙂 ono to možné je, že ovulace je později 🙂 když jsem byla těhotná s malou, tak když jsem byla u gynekoložky, tak podle MS by měla být 6+3a přitom byla jen 5+3 a zůstalo to tak až do konce, takže bych řekla, že vzhledem k těm delším cyklus to možné je, že ovulace byla později 🙂

pavlina00000
10. lis 2020

@eicul16 Ano, uvidíš další dny. Dej pak vědět. Držím palce. 🙂

pepickovapavlinka
10. lis 2020

No opravdu by testy měli sílit.U tvích to tak nevypadá.Moje testy takto ten poslední je dělaný dnes

mzacikova
10. lis 2020

@eicul16 já to teď mám stejně. Ovulace se posunula o pár dní a tím samozřejmě i termín podle poslední MS a utz. Počkej do čtvrtku a udělej další, ale ideálně tedy ten mamateste☺

eicul16
autor
10. lis 2020

@pepickovapavlinka krásné 🙂 a kolik dní do MS? 🙂

pepickovapavlinka
10. lis 2020

@eicul16 joo to kdybych věděla 😂V Září zamlklé těhotenství od 14. do 17.10.Ms no a 5.11. jsem objevila pozitivní tt test úplně náhodou.Bolela mě prsa ale šíleně a manžel si pár dní předtím všimnul že se mi zvětšila (to jsem mu ale nechtěla věřit).Kdy byla ovu netuším můžu jen předpokládat podle dnešního výsledku na digi testu.Nechci strašit ale u mě nesílící tt znamenal právě zamlklé těhu

eicul16
autor
10. lis 2020

@pepickovapavlinka moc gratuluji! 🙂 ono vše je možné 🙂 uvidíme, naděje umírá poslední :D 🙂)) minulý rok mi to taky sílilo postupně, tak uvidíme 🙂))

niki1107
10. lis 2020

@eicul16 Nevím, jestli to tu někdo psal, ale hcg roste ob den, tudíž nemá smysl testovat každý den. A ideálně jednou značkou, ať můžeš objektivně vidět, jak test sílí. A v neposlední řadě, jak psaly holky, by měl test opravdu viditelně sílit ob ten den, pokud těhotenství prospívá.

niki1107
Autor odpověď smazal
Zobraz
pepickovapavlinka
10. lis 2020

@eicul16 promiň za upřímnost ale tvoje testy nesílí.Což není správně protože HCG roste od dva až tři dny.Nechci ti dávat plané naděje ale opravdu to nevidím dobře.Vypadá to spíš jako biochemické

eicul16
autor
10. lis 2020

Nevadí holky, i tak moc děkuji 🙂

tulipanecek
10. lis 2020

@eicul16 Ahoj,Mamatest mi 6.11. ukázal,Dr.max jsem ho musela fakt vykoukat,kdybych neměla pozitivní Mama,tak bych ho hodila do koše jako negativní a 9.11. pozitivní digital 🙂Menstruace od 12.10. celý týden.Máš ho pozitivní 🌷

eicul16
autor
10. lis 2020

Pokud se nedostaví červené teta, tak zkusím ještě ve čtvrtek a budu vědět, na čem jsem 🙂 Jan ty testy zkoušela, protože jsem měla ty samé příznaky jako při prvním těhotenství... Ta bolest v podbříšku a pálení žáhy + od včera od večera mírná bolest prsou a dneska ráno bolest hlavy -.- tak se toho plodu asi tělo chce "zbavit" 🙂 uvidíme ve čtvrtek 🙂

eicul16
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tulipanecek
10. lis 2020

@eicul16 Mě žáha pálí taky a to se mi nikdy nestává...Hlava bolí,břicho pobolívá a prsa teda dost...Dělala jsem si ty Mama čtyři a nesílily,potom až ten digital...Držím pěsti 🙂

gambrinkax
10. lis 2020

@eicul16 mě přijde že ti testy sílí 😉.. na mamatestu to nejde tolik poznat protože je testováno každý den , ale pokud bych porovnala mamatest 8 a 10 tak určitě o malinko zesílil. A na fotce na těch posledních dvou spodních jde vidět taky že sílí. Navíc pokud máš do ms ještě 3 dny tak určitě ještě zesílí ..hodně záleží jak rychle roste HCG..někomu rychle a někomu zas pomalu. Myslím že to je na dobré cestě 😉

miskamed
10. lis 2020

Mně tedy připadá, že sílí 😉 já to teď měla taky tak. Jeden test (den před MS) slaboučce pozitivní, za dva dny téměř stejný výsledek, za další dva dny už jasně silnější čárka 😊 na první fotce je spodní test dělaný den před MS, vrchní den po termínu a druhá fotka je 5 dní zpoždění 😉

andycr
10. lis 2020

@eicul16 mě také přijde že sílí. A jak psala @niki1107 HCG zvyšuje svou hodnotu každé dva až 3 dny. Testuj nejlépe stejným druhem testu a on dva až 3 dny. Test z Dr Maxe je hroznej, alespoň pro mě. Mamatest mi ukázal ještě před předpokládanou ms. A prvních pár dní mi přišlo že to taky extra nesílí. To jsou mé testy první týden testování. Teď jsem 7tt.

eicul16
autor
11. lis 2020

Moc všem děkuji! 🙂 no, uvidíme, co z toho bude či nebude 🙂)))

eicul16
autor
11. lis 2020

Holky, tak mi to nedalo, před 2 dny jsem dělala ještě clear blue digitální a byl negativní... Teď toto 🙂)) asi je to úplně v začátku, tak uvidíme <3

niki1107
11. lis 2020

@eicul16 Super 😍...tak ať těhotenství prospívá, moc gratuluji 🙂🍀

pepickovapavlinka
11. lis 2020

@eicul16 držím palce ať je vše v pořádku 🍀🍀

miskamed
11. lis 2020

@eicul16 super! Moc gratuluji ❤️

tulipanecek
11. lis 2020

@eicul16 Super 🙂Gratuluji 🌷

eicul16
autor
11. lis 2020

Děkujeme moc 🙂 uvidíme, ty začátky jsou nevyzpytatelné vždy... Jen je zajímavé, že ty papirkové testy mají citlivost 10 a některé jsou úplně bílé a ten digitální má citlivost 25 a ukáže těhotenství 🤨

andycr
11. lis 2020

@eicul16 asi barvivo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru