Ryska nebo duch? 🥺

2op
14. čer 2022

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu 😥..mám dva dny zpoždění a na včerejším odpoledním testu se na něm objevila taková ryska/čárka/ duch. 😅🙈 nedokážu říct jestli je to duch nebo pouze ryska.. testy pepina.. dneska s ranní močí udělaný další test, ten spodní a zase taková divná čárka /ryska. jsou to duchové tudíž těhotenství které bude sílit? nebo jen rysky? Moc moc děkuji za odpověď ❤️

pajasala
14. čer 2022

@2op já osobně bych tyhle testy ztahla z prodeje. Pokaždé mám dvě čárky a těhotná nejsem

ronyx
14. čer 2022

Tyhle testy jsou úplně k prdu. Udělej Dr. Max ten je za mě nejlepší. Popřípadě mama test.

2op
autor
14. čer 2022

@pajasala no já mám doma skoro dvouletého prcka a mimi neplanujeme, takže jsem ve fázi kdy bych za negativní výsledek byla ráda 😊😅. Taky mi přijde že ty testy pepino jsou nějaké divné...

vikysek0987
14. čer 2022

@2op Jak píší holky,tyhle testy jsou na nic,kup Dr.Max,popřípadě Livsane z Benu na ně je spoleh....

2op
autor
14. čer 2022

@vikysek0987 takže můžu chápat že pokud vyjdou sněhové bílé testy jiné značky tak je to v pohodě? 😁 a byly to jen rysky předpokládám..

2op
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
2op
autor
14. čer 2022

Tak jsem si říkala že ještě ty debilní pepino vypotřebuji co mám doma. A udělala ještě jeden. A tam je zase čárka akorát tentokrát mi přijde i růžová..🙃..🙄 tak já už nevím co si myslet přikládám fotku..co říkáte?

karkulka1283
14. čer 2022

Já si myslím že těhotná si,za mě jsou nejlepší testy z teta drogerie

pajasala
14. čer 2022

@2op takové mám já už dva měsíce

jjasmina
14. čer 2022

Pepino jsou na prd, za mě top Mamatest a digi, jinak všechny mi snad hazel divnosti

2op
autor
14. čer 2022

@pajasala tyjo no to je jakobych viděla ty svoje. Udělám jinou značku a uvidíme 😊🙈. Sama jsem úplně v pasti a nedokážu říct jestli podle mých pocitů jsem nebo ne..

pajasala
14. čer 2022

@2op a ty máš proveru pořád nebo už si vysadila? Já ji měla začátkem ledna a pak už ne pořád jsem to měla. A poslední MS byla 5.5 po 32 dnech. Dnes jsem 37 dc ale tehu určitě nejsem všude mám duchy ale nic se na nich nemění. Ani slabší ani silnější.

lencaa11
14. čer 2022

@2op udělala bych jiný testy tyhle vypadají divne 👍

evunka27
14. čer 2022

Taky Pepino a těhotná jsem.

evunka27
14. čer 2022

Takhle vypadal test po zaschnutí.

evunka27
14. čer 2022

A ještě se mi přidala fotka s rybičkama z Egypta :D
Jinak toto byly testy z odpolední moči, ráno jsem zkontrolovala jinou značkou a jasně pozitivní.

ronyx
14. čer 2022

@evunka27 jenže tvé jsou jasně pozitivní. Široká, růžová // .Její jsou rozpité a navíc na mě druhá čárka působí spíš jako riska. Tenká a šedá.

lachtanice86
14. čer 2022

@evunka27 no tak u těch tvých testů není o čem

2op
autor
14. čer 2022

@pajasala já nic neberu ani jsem nebrala 😃. Nechápu proč mi to vychází ty rysky místo bílého čistého testu nebo růžové čárky akorát jsem potom zmatená 😁

2op
autor
14. čer 2022

@evunka27 ty máš hezké čárky to je jasný u tebe! 😁😍 a moc gratuluji ❤️. Za to já jsem z toho jelen 😂! Uvidíme co jiná značka testu 😊

evunka27
14. čer 2022

@2op tak já jsem hlavně už podle ms 11+ něco, podle utz jsem 8+5tt 🙂 dnešní obrázek

2op
autor
14. čer 2022

@evunka27 fazolka malá 😍! Moc držím palečky ať se daří a vše je v pořádku 😊

sudylichozrout
14. čer 2022

@2op Jsi tehotna.

2op
autor
14. čer 2022

Tak pepino testy už nikdy! Samá duchařina a nebo rysky. Koupila jsem test v lékárně. A konečně vím na čem jsem - negativní. Teď už jen čekat na ms..nějaké babske rady jak urychlit aby přišla 😁?

2op
autor
14. čer 2022

@sudylichozrout no myslím že asi spíš ne teď mi vyšly dva testy z odpolední moči negativní. Nebo jako nějaký vykoukany duch by se možná našel. Ale to neberu vážně 😁🙈

sudylichozrout
14. čer 2022

@2op Odpoledni byva slabsi. Pockej na rano.

2op
autor
14. čer 2022

@sudylichozrout a myslíš si že to má ještě cenu vůbec dělat test?

pajasala
14. čer 2022

@2op zkus ještě ráno a bude jasno. Já taky zkusím poslední

2op
autor
14. čer 2022

@pajasala už mám jen ty pepino 🤣 tak nevím jestli moč schovat a jet koupit jiné a pak udělat 😅..

2op
autor
14. čer 2022

Teď jsem se ještě dívala znovu na ty pepino z dopoledne a prostě nechápu jak můžou být v oběhu testy co udělají takové falešné výsledky a to mi teď odpoledne ty moje připadají dokonce ještě silnější nez dopoledne..🙄🙄 měli by je přestat vyrábět! 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru